Kraków Montessori School - Kraków

Adres: Skośna 47, 30-383 Kraków, Polska.
Telefon: 512259553.
Strona internetowa: krakowmontessorischool.pl.
Specjalności: Szkoła stosująca metodę Montessori, Szkoła.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 27 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.4/5.

Lokalizacja Kraków Montessori School

Szukasz szkoły, która oferuje nowoczesne i sprawdzone metody nauczania Kraków Montessori School może być dokładnie taka szkoła, którą szukasz.

Kraków Montessori School to szkoła stosująca metodę Montessori, znajdująca się w Krakowie przy ul. Skośna 47. Jest to szkoła, która w swojej działalności kładzie nacisk na rozwój każdego dziecka w unikalny i indywidualny sposób.

Szkoła dysponuje wejściem dostępnym dla osób na wózkach, co czyni ją przyjazną zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców. Szkoła korzysta z metody Montessori, która jest znana z umożliwiania dzieciom indywidualnego i autonomicznego uczenia się.

Na stronie internetowej szkoły można znaleźć więcej informacji na temat oferty edukacyjnej, metody nauczania oraz historii szkoły.

Na Google My Business szkoła ma 27 recenzji i średnia ocena wynosi 4.4/5. Opinie rodziców i opiekunów potwierdzają wysoką jakość nauczania oraz opieki nad dziećmi.

Jeśli szukasz szkoły, która umożliwi Twojemu dziecku indywidualny i autonomiczny rozwój, to Kraków Montessori School jest wymieniana jako jedna z najlepszych szkół w Krakowie. Skontaktuj się z szkołą poprzez stronę internetową i zorganizuj wizytę lub rozmowę. Polecamy zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły i poznać jej zawodowy i przyjazny zespół nauczycielski. Zapraszamy do Kraków Montessori School

Recenzje dla Kraków Montessori School

Kraków Montessori School - Kraków
Sonia Stelmach
5/5

Kompetentni nauczyciele stawiający na rozwój indywidualny dziecka. Świetna szkoła. Dobrze przygotowuje do liceum, ale i po prostu do życia wśród ludzi.

Kraków Montessori School - Kraków
Mateusz Pluta
5/5

Moje córki uczęszczają do tej szkoły i jesteśmy bardzo zadowoleni. Nauczyciele są uważni, kompetentni i troskliwi - dostępni na rozmowę i współpracę z rodzicami. Dyrekcja rozmawia z rodzicami i dostosowuje zajęcia dodatkowe lub miejsce zajęć (np. basen), jeśli słyszy negatywne głosy.

Są świetnie zorganizowane wyjazdy na zielone i białe szkoły. Polityka “zakazu smartfonów” wspiera integrację i zabawę dzieci na powietrzu. Co do poziomu nauczania - szkoła zajęła 7. miejsce w Krakowie pod kątem wyniku egzaminu ósmoklasisty.

Oczywiście szkoła ma też wyzwania jak każda inna (np. zmiany w kadrze), ale nawet w tych sytuacjach wielka uwaga przykładana jest do dobra dzieci i jak odnajdą się w tych sytuacjach. Nie mam żadnych wątpliwości, że to dobry wybór dla wykształcenia w przyjaznej atmosferze i ukształtowania oraz rozwoju emocjonalnego młodego człowieka.

Kraków Montessori School - Kraków
Aga 123
5/5

Bardzo przyjazna dla dziecka szkola, nastawiona na edukacje i rozwoj, polecilabym kazdemu!

Kraków Montessori School - Kraków
Monika Migała-Sumara
5/5

Profesjonalna, kompetentna kadra. Regularny i przede wszystkim bardzo otwarty kontakt z nauczycielami. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim zaangażowaniem ze strony kadry pracowniczej a jestem mamą 3 dzieci ( 2 starsze córki ukończyły publiczne szkoły podstawowe i wielu nauczycieli przewinęło nam się międzyczasie) Polecam serdecznie PS. Mój syn odlicza godziny do rozpoczęcia, tak bardzo nie może się doczekać powrotu

Kraków Montessori School - Kraków
Karolina Łuksza
5/5

Wyjątkowa szkoła, życzliwi nauczyciele, świetne wyniki o czym świadczą rankingi?

Kraków Montessori School - Kraków
Klaudia Kania
5/5

W całym Krakowie nie ma fajniejszej szkoły. Dziecku nigdzie indziej bardziej się nie podobało.

Kraków Montessori School - Kraków
Rafał Adamczyk
5/5

Szkoła, do której dzieci chodzą z przyjemnością i wynoszą wiele dobrego, zarówno jeśli chodzi o wiedzę, jak i wychowanie.

Kraków Montessori School - Kraków
Tom Pol
1/5

Poziom nauczania ok, ale Pani dyrektor a zarazem właściciel mocno niezrównoważona. Można mnożyć sytuacje, w których jej zachowanie budzi skrajne emocje. Nie można dzieciakom w tym wieku, które poznają kolegów, zmieniać miejsca edukacji w trakcie szkoły i to Pani dyrektor doskonale wie, podnosząc czesne według własnego uznania. Traktowanie rodziców zależy tylko i wyłącznie od zasobności ich portfela. Najciekawsza jest rekrutacja, prawdopodobnie oparta o wróżby świętojańskie, bo ciężko znaleźć logikę w decyzjach zarządu. Generalnie, kierując się dobrem dziecka, dla ludzi o stalowych nerwach.

Go up