BLISKO Wzgórza | przedszkole - Kraków

Adres: Księdza Kardynała Adama Stefana Sapiehy 65, 31-644 Kraków, Polska.
Telefon: 664944942.
Strona internetowa: bliskoedu.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 1 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja BLISKO Wzgórza | przedszkole

Blisko Wzgórza to przedszkole znajdujące się w Krakowie przy adresie Księdza Kardynała Adama Stefana Sapiehy 65. Można je skontaktować pod numerem telefonu 664944942. Więcej informacji dostępnych jest na oficjalnej stronie internetowej: bliskoedu.pl.

Przedszkole Blisko Wzgórza specjalizuje się w edukacji dzieci. Jest ono wyposażone w współczesne zaplecze edukacyjne oraz oferuje dzieciom przyjazne i bezpieczne środowisko do rozwoju.

Jedną z cech przedszkola Blisko Wzgórza jest fakt, że jest dostępne wejście dla osób na wózkach, co czyni je przyjaznym miejscem dla rodzin z dziećmi niepełnosprawnymi.

Na stronie Google My Business przedszkola Blisko Wzgórza znajduje się 1 opinia, która ocenia je na średnią notę 5/5. To świadczy o wysokiej jakości usług i zadowoleniu rodziców.

Zalecamy zwiedzenie strony internetowej przedszkola Blisko Wzgórza, aby poznać więcej szczegółów na temat ich oferty edukacyjnej i metod pracy. Polecane jest również skontaktowanie się z przedszkolem w celu uzyskania więcej informacji i zaplanowania wizyty. Blisko Wzgórza to miejsce, w którym dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności i zdolności w ciepłym i przyjaznym otoczeniu.

Recenzje dla BLISKO Wzgórza | przedszkole

BLISKO Wzgórza | przedszkole - Kraków
Tamara Sawko
5/5

Go up