Szkoła Podstawowa nr 396 - Warszawa

Adres: Anny German 5a, 01-794 Warszawa, Polska.
Telefon: 222771699.
Strona internetowa: sp396.edu.pl.
Specjalności: Szkoła podstawowa.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 25 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.8/5.

Lokalizacja Szkoła Podstawowa nr 396

Szkoła Podstawowa nr 396 znajduje się pod adresem Anny German 5a, 01-794 Warszawa, Polska. Jest to placówka edukacyjna specjalizująca się w nauczaniu dzieci na poziomie szkoły podstawowej. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 222771699.

Strona internetowa sp396.edu.pl zawiera wszelkie niezbędne informacje na temat szkoły, jak również harmonogramy zajęć i aktualności. Parking jest dostępny dla osób na wózkach, a także wejście do budynku jest przystosowane dla nich.

Ta placówka edukacyjna cieszy się dobrą opinią wśród rodziców i uczniów. Zdobyła 25 recenzji na Google My Business, a jej średnia ocena wynosi 2.8/5. Jest to miejsce, które dba o komfort uczniów i ich rodzin, zapewniając odpowiednie warunki nauki oraz dostępność dla osób z niepełnosprawnościami.

Szkoła Podstawowa nr 396 oferuje wysokiej jakości edukację podstawową, z naciskiem na rozwój intelektualny i społeczny uczniów. Znajduje się w dogodnej lokalizacji w Warszawie, co ułatwia dojazd zarówno uczniom, jak i ich rodzicom. Dzięki profesjonalnemu podejściu do nauczania i przyjaznej atmosferze, szkoła zapewnia optymalne warunki rozwoju dla każdego dziecka.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie mogło rozwijać się w przyjaznym i wspierającym środowisku edukacyjnym, Szkoła Podstawowa nr 396 jest doskonałym wyborem. Skontaktuj się z nimi poprzez ich stronę internetową i umów się na spotkanie, aby dowiedzieć się więcej o ofercie edukacyjnej i atmosferze panującej w szkole.

Recenzje dla Szkoła Podstawowa nr 396

Szkoła Podstawowa nr 396 - Warszawa
Dialtri
1/5

Warto byłoby podać nazwiska architektów, którzy projektowali wnętrza tej szkoły. Smutny, szary budynek. Za każdym razem jak do niego wchodzę to zastanawiam się, kim jest ten człowiek, który zaprojektował tak przygnębiającą przestrzeń i jak świetny byłby w projektowaniu hal magazynowych.
Wymaga dodania jeszcze, że pod szkołą i przedszkolem, które jest obok jest 8 miejsc parkingowych, i straż miejska wlepiająca mandaty.

Szkoła Podstawowa nr 396 - Warszawa
Karolina Nosowicz
2/5

Z zewnątrz nowa i ładna. W środku moloch, industrialny, zupełnie niedostosowany do potrzeb dzieci.
Organizacyjnie ..: cóż jak to w szkole publicznej - bardzo słabo. Często brak współpracy ze strony obsługi, choć oczywiście są osoby, które są pomocne ? ale są tez tacy, dla których jak jest punkt w regulaminie to możesz "umrzeć w butach" - zero elastyczności. Kadra - widać ze się stara i bardzo by chcieli, ale trudno jest przeskoczyć trudności z jakimi się zderzają. Mnie się kojarzy z publicznym systemem - niedomagającym, niedostosowanym i nie rozwijającym młodych ludzi.

Szkoła Podstawowa nr 396 - Warszawa
Adam
1/5

Niestety chodzę do tej placówki nauczyciele okropni obiady okropne ogólnie złodzieje są w tej szkole i kradną rzeczy a nauczyciele się znęcają

Szkoła Podstawowa nr 396 - Warszawa
Kk Rr
2/5

Szkoła i budynek cały z wyposażeniem i terenem będą prywatne

Szkoła Podstawowa nr 396 - Warszawa
Amadeusz Waszut
1/5

Szczury po ścianach chodzą pozdrawiam

Szkoła Podstawowa nr 396 - Warszawa
Borys
1/5

… 🙂

Szkoła Podstawowa nr 396 - Warszawa
jabadaba dsdsadsa
3/5

Całkiem ok

Szkoła Podstawowa nr 396 - Warszawa
Iwo Jewtuh (IwGamingStream)
5/5

Jestem w tej szkole słaba organizacyjna ale ładna

Go up