"Kangurek Hop" Przedszkole językowe i żłobek Żoliborz - Warszawa

Adres: Zygmunta Krasińskiego 57, 01-755 Warszawa, Polska.
Telefon: 731195556.
Strona internetowa: kangurekhop.pl.
Specjalności: Przedszkole, Przedszkola.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 8 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja "Kangurek Hop" Przedszkole językowe i żłobek Żoliborz

Kangurek Hop to przedszkole językowe i żłobek zlokalizowany w dzielnicy Żoliborz w Warszawie, pod adresem Zygmunta Krasińskiego 57, 01-755 Warszawa, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 731195556 lub odwiedzić ich stronę internetową kangurekhop.pl.

Specjalizują się głównie w pracy z najmłodszymi dziećmi, oferując wysokiej jakości usługi przedszkolne. Ich program edukacyjny oparty jest na nowoczesnych metodach nauczania, które wspierają rozwój intelektualny i emocjonalny dzieci. Dodatkowo, Kangurek Hop zapewnia opiekę i wsparcie dla dzieci w wieku żłobkowym, dbając o ich bezpieczeństwo i komfort.

Jedną z ważnych informacji jest to, że wejście do placówki jest dostępne dla osób poruszających się na wózkach, co jest istotne dla rodzin z dziećmi o specjalnych potrzebach.

Opinie na temat Kangurek Hop są pozytywne, firma posiada aż 8 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi 4.5/5. Klienci chwalą profesjonalizm personelu, atmosferę oraz wysoką jakość usług edukacyjnych świadczonych przez placówkę.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie mogło rozwijać się w przyjaznej i stymulującej atmosferze, Kangurek Hop może być idealnym wyborem. Zachęcamy do kontaktu poprzez ich stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej o ofercie i zapisach. Nie wahaj się skontaktować z nimi i zapewnić swojemu dziecku solidne podstawy edukacyjne oraz opiekę na najwyższym poziomie

Recenzje dla "Kangurek Hop" Przedszkole językowe i żłobek Żoliborz

Rafał Prońko
5/5

Nasz corka chodzi do tego przedszkola juz trzeci rok i jest bardzo zadowolona - bardzo lubie ciocie ktore z nia sa w przedszkolu i sie z nia bawia. Bardzo lubi jedzenie przedszkolne i wszystko zjada lacznie z dokladkami 🙂 ciekawe zajecia dodatkowe - lubi wszystkie osoby prowadzace zajecia. Jestesmy bardzo zadowoleni z tego przedszkola i zal sie rozstac w przyszlym roku.

Tomasz Zarembski
5/5

Znamy z żoną te przedszkole od prawie czterech lat. Uczęszczają tam nasi synowie. Nie mogliśmy trafic lepiej. Dużo ciekawych zajęć, piękne sale, ale przede wszystkim najlepsze ciocie pod słońcem. Codziennie pyszne posiłki przygotowywane na miejscu. Z całego serca polecamy i dziękujemy całej kadrze za tak ciepłe i pełne profesjonalizmu podejście do każdego dziecka.

Donata Wasilewska
5/5

Wspaniałe miejsce dla małych ludzi - z prywatnym ogródkiem do zabaw, jasnymi i czystymi salami, własną kuchnią, a przede wszystkim przecudowną kadrą nauczycielską. Dziecko wracało każdego dnia zadowolone. Bardzo rozwinęło swoje umiejętności i pasje. W czasie pandemicznego kryzysu, nie było problemów. Współpraca z Dyrekcją układała się pomyślnie. Będziemy polecać Kangurka, rodzicom poszukującym miejsca dla swoich pociech.

Klaudia Jaworska
5/5

Świetne przedszkole! Super ciocie, które są ciepłymi osobami oraz wykazują się niezwykłą kreatywnością. Ogromną zaletą jest żywienie, które jest przepyszne! Codziennie przygotowywane świeże i apetyczne posiłki, które moje dziecko sobie bardzo chwali. Brak jakiejkolwiek obawy - co jest niezwykle ważne. Przedszkole na wagę złota ? POLECAM

Jan bie
1/5

Wyprowadzają dzieci na plac zabaw Warszawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej (po drugiej stronie Krasińskiego) gdzie zabawki są wysokie i nieprzystosowane dla takich dzieci, a 4 wychowawczynie siedzą na ławce i nie pilnują dzieci, które hustaja się wysoko, wchodzą na 3 metry wysokie zabawki. Po prostu patrząc na to strach zostawiać tam dzieci.

Piotr Grzelak
5/5

Bardzo dobre miejsce dla pociech. Wyszkolona kadra, dobra lokalizacja oraz pyszne jedzenie. Moje dziecko jest bardzo zadowolone!

Paweł Batus
5/5

Bardzo fajne miejsce polecam syn tam chidził i świetnie się rozwijał .

Iza A
5/5

Go up