Przedszkole nr 132 - Warszawa

Adres: Śmiała 20, 01-523 Warszawa, Polska.
Telefon: 228390508.
Strona internetowa: p132.przedszkola.net.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 8 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Przedszkole nr 132

Przedszkole nr 132 znajduje się pod adresem Śmiała 20, 01-523 Warszawa, Polska. Jest to placówka specjalizująca się w opiece i edukacji przedszkolnej, z telefonem: 228390508 oraz stroną internetową: p132.przedszkola.net.pl.

Przedszkole nr 132 oferuje wysokiej jakości opiekę i edukację dla najmłodszych. Jego specjalnością jest właśnie działalność przedszkolna, zapewniając dzieciom odpowiednie warunki do rozwoju i nauki. Placówka posiada parking dostępny dla osób na wózkach oraz wejście dostępne dla osób na wózkach, co sprawia, że jest przyjazna i dostępna dla wszystkich.

Według opinii na Google My Business, firma ta zdobyła aż 8 recenzji, a średnia opinia wynosi 4.5/5. To świadczy o wysokim poziomie satysfakcji klientów i jakości świadczonych usług.

Dla osób poszukujących placówki przedszkolnej dla swojego dziecka, Przedszkole nr 132 może być doskonałym wyborem. Dzięki dogodnej lokalizacji w Warszawie, bogatym doświadczeniom i pozytywnym opiniiom, można mieć pewność, że dziecko będzie w dobrych rękach i otrzyma odpowiednią opiekę oraz wsparcie w rozwoju.

Jeśli szukasz miejsca, które zapewni Twojemu dziecku właściwą opiekę i rozwój, Przedszkole nr 132 jest godne polecenia. Zachęcamy do kontaktu poprzez ich stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na spotkanie z personelem placówki.

Recenzje dla Przedszkole nr 132

Przedszkole nr 132 - Warszawa
Kasia Friedel-Udarov
5/5

Świetne przedszkole, z przyjaznym, podmiotowym podejściem do dziecka. Bardzo dużo aktywności w ciągu dnia - rytmika, taniec, czasami zajęcia Labolo z eksperymentowania, dużo wyjść do kin, teatrów, spotkania z seniorami, do biblioteki. Oprócz tego jest też czas na swobodną zabawę i wypoczynek. Przedszkole idealnie usytuowane prawie w parku, ma bardzo duży zadrzewiony ogród, unowocześnione place zabaw, domek na drzewie, latem ogród błotny :). Atmosfera jest naprawdę wspaniała i przyjazna zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Nauczycielki są miłe, pomocne, z dużym doświadczeniem, własną inicjatywą i co najważniejsze lubiane przez dzieci (i rodziców 🙂 Pani dyrektor otwarta na propozycje i pomysly. Cieszę, że moja córka tam chodzi i obie żałujemy, że to już ostatni rok! Szczerze polecam.

Przedszkole nr 132 - Warszawa
Joanna S
5/5

Wspaniale przedszkole. Maja bardzo otwarte podejscie do dzieci i traktuja je podmiotowo. Przedszkole ma duzy ogrod, dzieci maja mnostwo aktywnosci (wycieczek, zajec, spotkan z seniorami, w bibliotece, wyjsc do kina czy do teatru itd.). Atmosfera jest przyjazna i dzieciom i rodzicom. Latwo sie spotkac i podjac rozmowe, przedszkole jest bardzo otwarte na propozycje i pomysly. Jest atmosfera wspolpracy i checi robienia fajnych rzeczy. To nie byl nasz pierwszy wybor, ale uwazam, ze lepiej nie moglismy trafic.

Przedszkole nr 132 - Warszawa
Iga J
5/5

Nasze kochane przedszkole. Szkoda że moje drugie dziecko kończy niedługo przygodę z przedszkolem i szkoda że nie mam kolejnego malucha do oddania tu pod opiekę. Starsza do tej pory przychodzi się przywitać z paniami a młodszy czeka końca ferii żeby móc już wrócić do swojej grupy. Zajęcia są, wycieczki są, spotkania z rodzicami są, kontakt z opiekunami i dyrekcją naprawdę świetny, jedzenie lepsze niż w domu 😉 nie wiem czego oczekiwać więcej. Nawet nasz pies tu lubi przychodzić. Wspaniały czas w życiu naszej rodziny, dziękujemy.

Przedszkole nr 132 - Warszawa
Weronika Niegowska
5/5

nasz synek bardzo lubi to przedszkole. duzo wycieczek, rytmika, interesujace zajecia. z drugiej strony nie brakuje czasu na samodzielna, spontaniczna zabawe. bardzo dobry kontakt z personelem- w ciagu roku duzo mozliwosci,zeby sie spotkac i porozmawiac,ale tez na biezaco w przypadku potrzeby kontaktu nigdy nie ma problemu. przepiekny duzy ogrod. duzym plusem jest nacisk, aby dzieci jak najwiecej czasu spedzaly na swiezym powietrzu.

Przedszkole nr 132 - Warszawa
Maja Koza
1/5

Niestety dziecko uczęszczało tam 4 lata, po roku chodzenia do innego przedszkola. Codziennie słyszałam, że się nudzi z powodu braku jakichkolwiek zajęć. Na tamtą porę korytarze "świeciły pustkami" - nie było wystawy prac dzieci, co tylko potwierdzało słowa mojego dziecka. Po delikatnej interwencji sytuacja nieco ruszyła z miejsca - zaczęto wywieszać prace, natomiast program edukacyjny moim zdaniem nie był realizowany. Moje dziecko po 4 latach zmieniło przedszkole i teraz widzę jak duże zaległości nazbierało przez lata chodzenia do placówki na ul. Śmiałej. Już 5 lat temu sąsiad mówił mi, że to bardziej przechowalnia dla dzieci niż placówka edukacyjna - jego córka również tam uczęszczała. Dzieci głównie się tam bawią według własnej inwencji, mam wrażenie że absolutnie żaden program nie był tam realizowany.
Ostrzegam rodziców by trzymali rękę na pulsie, według moich wniosków i obserwacji ta placówka nie przygotuje dzieci odpowiednio do szkoły podstawowej.
Panie były miłe i tutaj złego słowa nie mogę powiedzieć, natomiast edukacyjnie niestety porażka.

Przedszkole nr 132 - Warszawa
Jakub Matysiak
5/5

Przedszkole nr 132 - Warszawa
Michał Gortatowski
5/5

Przedszkole nr 132 - Warszawa
Magda Lewandowska (Dubrawska)
5/5

Go up