Przedszkole nr 130 im. Marii Kownackiej - Warszawa

Adres: Pawła Suzina 4, 01-586 Warszawa, Polska.
Telefon: 228332373.
Strona internetowa: p130.przedszkola.net.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 10 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.2/5.

Lokalizacja Przedszkole nr 130 im. Marii Kownackiej

Przedszkole nr 130 im. Marii Kownackiej to placówka o świetnej reputacji w Warszawie. Znajduje się pod adresem Pawła Suzina 4, 01-586 Warszawa, Polska. Możesz skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 228332373. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej p130.przedszkola.net.pl.

Jako Przedszkole, placówka ta zapewnia wysokiej jakości opiekę i edukację dla najmłodszych. Jest to idealne miejsce dla dzieci, które chcą rozwijać swoje umiejętności i zdobywać nowe doświadczenia w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze.

Warto zauważyć, że Przedszkole nr 130 jest dostępne dla osób na wózkach, co sprawia, że jest bardziej dostępne i przyjazne dla wszystkich. Firma posiada również 10 recenzji na Google My Business, a jej średnia opinia wynosi 4.2/5, co świadczy o wysokim poziomie zadowolenia klientów.

Jeśli szukasz miejsca, które zapewni Twojemu dziecku ciepłą atmosferę, profesjonalną opiekę i stymulujące zajęcia, to Przedszkole nr 130 im. Marii Kownackiej jest doskonałym wyborem. Zachęcamy do kontaktu poprzez ich stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na spotkanie z personelem placówki. Warto skorzystać z ich doświadczenia i dbałości o rozwój najmłodszych

Recenzje dla Przedszkole nr 130 im. Marii Kownackiej

Przedszkole nr 130 im. Marii Kownackiej - Warszawa
Wojciech Zawilinski
5/5

Jako rodzic dwojga młodych absolwentów Przedszkola nr 130 z czystym sumieniem mogę je polecić. Małe, dopasowane do młodych Ludzi przedszkole. To nie jest moloch, gdzie dzieci będą biegać po piętrach. Z kompetentną kadrą i konkretną Panią Dyrektor. Z osobnym wejściem dla najmłodszej grupy. Z własną kuchnią - bez cateringu. Z dużym ogrodem osłoniętym od ulicy i świetnymi tradycjami.

Swoje robi Patronka, którą jest Maria Kownacka - Mama Plastusia, którego nadal jesteśmy zaprzysięgłym fanami

Polecam oglądnięcie filmu na jego temat: https://youtu.be/pTZxQp6EGR4?si=hepTg3Ydh7FJwxJs

Dobrze skomunikowane - blisko Metra. Jeżdżąc rano do biura bez problemu odprowadzałem po drodze dzieci lub odbierałem wracając z pracy.
Wbrew pozorom to bardzo istotne bo ułatwia uczestnictwo w przeróżnych uroczystościach - rodziców i dziadków przedszkolaków przez te kilka lat czeka sporo wzruszeń ❤️

A także po przeprowadzce trochę dalej dawaliśmy radę odwozić młodszego Zawilca, bo nie chcieliśmy szukać innego przedszkola niż 130, które już dobrze znaliśmy.

Przedszkole nr 130 im. Marii Kownackiej - Warszawa
Bożena Steckiewicz
1/5

Zadzwoniłam do przedszkola, żeby uzyskać informacje o dostępnych miejscach, na co Pani, z którą miałam NIEprzyjemność rozmawiać, skrzyczała mnie, była chamska i delikatnie mówiąc była bardzo niemiła. Tacy ludzi nie powinni pracować z innymi ludźmi i bardzo psują wizerunek przedszkola. To była bardzo nieprzyjemna rozmowa, która zniechęciła mnie do zadawania jakichkolwiek pytań. Nie polecam. Pozdrawiam

Przedszkole nr 130 im. Marii Kownackiej - Warszawa
Martin Eden
1/5

Mam nadzieję że przedzkole jest dużo fajniejsze niż kobieta z administracji. W życiu nie miałem taką nieuprzejmną rozmowę, kiedy jako nowy rodzic chciałem się czegokolwiek dowiedzieć. Nie wiem jaki ta osoba ma mentalny kłopoty ale na pewno nie ma miejsce przy kontaktach z ludzmi.

Przedszkole nr 130 im. Marii Kownackiej - Warszawa
Tomek Kaplinski
5/5

Chodziłem do tego przedszkola w latach 70-tych. Było super! Wspominam z prawdziwym rozrzewnieniem. Żyliśmy w cieniu komina z kotłowni 🙂

Przedszkole nr 130 im. Marii Kownackiej - Warszawa
Michał Jagielski
5/5

Ukochane przedszkole moich dzieci. Wspaniała, serdeczna kadra, niezwykle ciepła, rodzinna atmosfera i smaczne posiłki.

Przedszkole nr 130 im. Marii Kownackiej - Warszawa
Tom Pirx
5/5

Absolutnie kultowe oraz unikalne miejsce!

Przedszkole nr 130 im. Marii Kownackiej - Warszawa
Leszek Pietrzak
5/5

Najfajniejsze przedszkole

Przedszkole nr 130 im. Marii Kownackiej - Warszawa
Maria Małecka (Marysia)
5/5

Go up