Przedszkole Montessori "ZdrowoJeż" - Warszawa

Adres: Księdza Jerzego Popiełuszki 16, 01-590 Warszawa, Polska.
Telefon: 502339096.
Strona internetowa: zdrowojez.pl.
Specjalności: Przedszkole, Opieka przedszkolna, Szkoła stosująca metodę Montessori.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 14 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Przedszkole Montessori "ZdrowoJeż"

Przedszkole Montessori ZdrowoJeż znajduje się pod adresem Księdza Jerzego Popiełuszki 16, 01-590 Warszawa, Polska. To miejsce, które specjalizuje się w edukacji dzieci w oparciu o metodę Montessori. Telefoniczny kontakt można nawiązać pod numerem 502339096, a więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej zdrowojez.pl.

Przedszkole ZdrowoJeż oferuje bogate doświadczenie w dziedzinie przedszkola i opieki przedszkolnej, stosując przy tym renomowaną metodę Montessori. Jedną z ważnych cech tego miejsca jest dostępność wejścia dla osób poruszających się na wózkach, co sprawia, że jest bardziej przyjazne i dostępne dla różnych grup społecznych.

Opinie na temat Przedszkola Montessori ZdrowoJeż są bardzo pozytywne, firma posiada aż 14 recenzji na Google My Business, a średnia ocen wynosi 5/5. To świadczy o wysokiej jakości świadczonych usług oraz zadowoleniu klientów.

Dla osób poszukujących przedszkola stosującego metodę Montessori, Przedszkole ZdrowoJeż jest doskonałym wyborem. Zlokalizowane w Warszawie, oferuje kompleksową opiekę i edukację dla najmłodszych, co pozwala im rozwijać się w zrównoważony i harmonijny sposób.

W związku z powyższym, Asystent gorąco poleca skontaktowanie się z Przedszkolem Montessori ZdrowoJeż poprzez ich stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji i zarejestrować dziecko na zajęcia. To doskonała okazja, aby zapewnić najlepsze warunki rozwoju dla najmłodszych.

Recenzje dla Przedszkole Montessori "ZdrowoJeż"

Przedszkole Montessori
Marta Siekierska
5/5

Jak wszyscy rodzice długo szukaliśmy odpowiedniego przedszkola dla naszej córki. Trafiliśmy do ZdrowoJeża z polecenia znajomych. Jest to miejsce, dzięki któremu mogę każdego dnia obserwować jak moje dziecko po prostu rozkwita. ZdrowoJeż jest placówką z ogromną uważnością na małego człowieka. W placówce oprócz elementów pedagogiki Montessori stosuję się porozumienie bez przemocy i dużo pracy z emocjami dzieci. W przedszkolu dzieci mają też zdrową dietę, wychodzą na dwór niezależnie od pogody i mają zajęcia angielskiego. ZdrowoJeż to kameralna placówka z jedną grupą mieszano-wiekową. Pani Dagmara jest niesamowitym pedagogiem i otacza się świetną kadrą. Nasza córka jest tam świetnie zaopiekowana a wkrótce dołączy do przedszkola jej młodszy brat. Nie mogłam sobie wymarzyć lepszego miejsca dla moich dzieci i szczerze polecam je innym rodzicom dla których ważne są podobne wartości.

Przedszkole Montessori
Anna Goluch
5/5

Do przedszkola trafiliśmy przypadkiem ale zostaliśmy na wiele lat. Uczęszczało tu dwoje dzieci o całkowicie innych temperamentach i potrzebach. Dzięki indywidualnemu podejściu mogliśmy wspierać ich w rozwoju zgodnie z potrzebami i zainteresowaniami. Dzieci szybciej uczą cię w przyjaznym i bezpiecznym środowisku. Syn miał łatwiejszy start w szkole ponieważ mógł się skupić na emocjach i relacjach rówieśniczych a córka na stawianiu granic i mówieniu nie. Polecam przedszkole Zdrowojeż. Będziemy tęsknić.

Przedszkole Montessori
Anna Wolszlegier
5/5

Nasze ukochane miejsce! Polecam każdemu-dzieci kochały tam chodzić, a metoda montessori i empatyczny sposób komunikacji w tym przedszkolu to coś, co procentuje przez lata. Pani Dagmara to prawdziwa zaklinaczka dzieci! Często korzystałam z jej dobrych rad i obserwacji. Polecam!

Przedszkole Montessori
anna mackiewicz
5/5

Serdecznie polecamy!! Najlepsze miejsce, w którym dzieci otrzymają uwagę i szacunek wykwalifikowanej kadry. Dzieci rozwijają się tutaj w naturalny sposób. Dyrektorka i kadra są wspaniałe :)) Dwójka naszych dzieci zawarła przyjaźnie, które trwają do dziś. Najlepsze miejsce ! My dojeżdżaliśmy z Bielan :))

Przedszkole Montessori
Daria Cich
5/5

Nie sądziłam, że jakiekolwiek przedszkole może być tak cudownym uzupełnieniem wychowywania dziecka z szacunkiem, miłością i troską.
Jestem zachwycona tym, jak rozwija się moja córka i na jakiego super młodego człowieka wyrasta, w dużym stopniu dzięki Ciociom ?
ZdrowoJeż to wyjątkowe i bezpieczne miejsce tworzone z pasji, szczerze polecam! ❤️

Przedszkole Montessori
Jarosław Dzwierzyński
5/5

Trafiliśmy do Zdrowojeża przez polecenie i choć nie mamy porównania bezpośredniego z innymi przedszkolami, uważam, że byliśmy szczęściarzami.

Świetne osoby prowadzące zajęcia. Wspierające i pomagające dzieciom zdobywać nowe, przydatne umiejętności.

Przedszkole Montessori
Weronika Ułasiuk
5/5

Wspaniałe przedszkole! Panuje tam ciepła domowa i pełna szacunku i spokoju atmosfera. Wiele ciekawych wycieczek i wydarzeń. Ogromny plus za mnóstwo pomocy montessoriańskich, do których dzieci mają swobodny dostęp i chętnie ich używają. Polecam wszystkim

Przedszkole Montessori
Magdalena Horszowska-Jóźwicka
5/5

Przedszkole w prawdziwie montessoriańskim duchu. Uważność na dziecko i jego potrzeby, kształtowanie otwartości i wrażliwości na innych, wychowywanie do samodzielności i odpowiedzialności za siebie - to się widzi i czuje, gdy przekracza się próg "ZdrowoJeża". I mnóstwo dobrej zabawy 🙂
Mam przyjemność spotykać Absolwentów tego przedszkola i - mimo że minęło kilka lat - wspominają je z uśmiechem i wcale nierzadko przywołują historie i doświadczenia z przedszkolnych lat.
Serdecznie polecam przedszkole "ZdrowoJeż" Rodzicom, którzy podzielają wartości i wizję wychowywania Dziecka, w duchu których pracuje Zespół przedszkola.

Go up