Przedszkole nr 131 - Warszawa

Adres: Sierpecka 9A, 01-589 Warszawa, Polska.
Telefon: 228330573.
Strona internetowa: przedszkole131.waw.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 16 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.1/5.

Lokalizacja Przedszkole nr 131

Przedszkole nr 131 to jedno z najlepszych przedszkoli w Warszawie, zlokalizowane przy ulicy Sierpeckiej 9A. Jest to przedszkole o doskonałej reputacji, z wieloma pozytywnymi opiniami od zadowolonych rodziców i dzieci. Posiada numer telefonu kontaktowego: 228330573 oraz stronę internetową, gdzie można znaleźć więcej informacji: przedszkole131.waw.pl.

Jako przedszkole, Przedszkole nr 131 specjalizuje się w zapewnianiu wysokiej jakości opieki i edukacji przedszkolnej dla najmłodszych. Dzięki temu, dzieci rozwijają się w przyjaznym i kreatywnym środowisku, pod opieką doświadczonych pedagogów.

Ponadto, Przedszkole nr 131 oferuje dogodne udogodnienia, takie jak parking dostępny dla osób na wózkach, co czyni je bardziej dostępnym dla wszystkich rodziców i dzieci. Jest to ważny element, który pokazuje troskę o potrzeby wszystkich uczestników placówki.

Firma ta cieszy się dobrą reputacją wśród swoich klientów, posiadając aż 16 recenzji na Google My Business. Średnia opinia wynosi 4.1/5, co świadczy o wysokiej jakości świadczonych usług oraz zadowoleniu klientów.

Jeśli szukasz doskonałego przedszkola dla swojego dziecka, Przedszkole nr 131 jest doskonałym wyborem. Zlokalizowane w dogodnej lokalizacji w Warszawie, oferuje kompleksową opiekę i edukację dla najmłodszych. Zachęcamy do kontaktu poprzez ich stronę internetową przedszkole131.waw.pl i umówienia spotkania z zespołem przedszkola nr 131. Z pewnością nie pożałujesz tego wyboru

Recenzje dla Przedszkole nr 131

Przedszkole nr 131 - Warszawa
Aleksandra C-ska
5/5

Bardzo kameralne przedszkole publiczne w otoczeniu parku na zielonym Żoliborzu, dobrze skomunikowane, z duzym terenem zielonym (ktory ma byc zmodernizowany wiosną). Budynek powojenny, nie jest nowoczesny ale w srodku niczego dzieciom nie brakuje. Stołowka, nie catering. 4 grupy na cale przedszkole, mila kadra, bardzo sympatyczne osoby z administracji i kuchni, domowa rodzinna atmosfera. Dzieci maja organizowane cyklicznie koncerty oraz rozne wyjścia, dzieci sa na dworze zawsze kiedy pozwala na to pogoda. Dziecko chodzi do tego przedszkola z ogromną radością.

Przedszkole nr 131 - Warszawa
Monika Sławkowska-Rode
5/5

Bardzo dobre przedszkole z profesjonalną i miłą kadrą. Nauczycielki i opiekunki są otwarte i troskliwe wobec dzieci. Świetny kontakt z rodzicami. Przedszkole ma duży ogród w sąsiedztwie parku, jasne, fajnie wyposażone sale, własną kuchnię. Serdecznie polecam ?

Przedszkole nr 131 - Warszawa
Karo La
5/5

Przede wszystkim super personel. Duży, zacieniony ogród. I syn uważał ze panie robią lepsze obiady niż ja…

Przedszkole nr 131 - Warszawa
NO VUS
1/5

Nie polecam, dobrze że już nie pracuje tam jedna osoba, z blond włosami...

Przedszkole nr 131 - Warszawa
Michał Sobczyński
1/5

Pamiętam jeszcze, kiedy sam byłem odprowadzany do tego przedszkola. To było dawno, ponad 50 lat temu. Niegrzeczne dzieci zamykano pomiędzy wsuniętymi leżakami. Można było korzystać tylko z jednej kabiny sanitarnej. Wszystkie pozostałe były zamknięte. Tylko raz się to zmieniło. Przyszli jacyś obcy ludzie, elegancko ubrani. Wtedy wszystkie kabiny były dostępne, a w tej, co zwykle zwalono szczotki.
Jak wspomniałem, było to dawno i być może od tego czasu sporo się zmieniło.

Przedszkole nr 131 - Warszawa
Asia K
5/5

Super przedszkole i wspaniałe wspomnienia

Przedszkole nr 131 - Warszawa
Witlod
2/5

Nie polecam.

Przedszkole nr 131 - Warszawa
Ronald Romanowski
5/5

Świetne przedszkole

Go up