Szkoła podstawowa nr 392 - Warszawa

Adres: aleja Wojska Polskiego 1a, 01-524 Warszawa, Polska.
Telefon: 222771620.
Strona internetowa: sp392.waw.pl.
Specjalności: Szkoła.

Opinie: Ta firma ma 34 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.1/5.

Lokalizacja Szkoła podstawowa nr 392

Szkoła podstawowa nr 392 znajduje się w Warszawie, przy alei Wojska Polskiego 1a, 01-524 Warszawa, Polska. Jest to placówka edukacyjna oferująca kompleksowe programy nauczania dla uczniów w wieku szkolnym.

Na stronie internetowej sp392.waw.pl można znaleźć szczegółowe informacje o szkole, jej historii, programach nauczania oraz działalności pozalekcyjnej. Szkoła podstawowa nr 392 specjalizuje się głównie w edukacji podstawowej, zapewniając uczniom solidne podstawy edukacyjne.

Osoby zainteresowane kontaktem z placówką mogą skorzystać z numeru telefonu 222771620, aby uzyskać dodatkowe informacje lub umówić się na spotkanie. Szkoła podstawowa nr 392 cieszy się dobrą opinią wśród użytkowników, posiadając 34 recenzje na Google My Business.

Średnia opinia wynosi 4.1/5, co świadczy o wysokiej jakości świadczonych usług edukacyjnych oraz zaangażowaniu personelu pedagogicznego. Lokalizacja szkoły w centrum Warszawy sprawia, że jest łatwo dostępna zarówno dla uczniów, jak i ich rodziców.

Jeśli szukasz solidnej szkoły podstawowej dla swojego dziecka, Szkoła podstawowa nr 392 może być doskonałym wyborem. Z bogatym programem nauczania, profesjonalnym podejściem do edukacji oraz pozytywnymi opiniami od innych użytkowników, warto rozważyć kontakt z placówką poprzez ich stronę internetową sp392.waw.pl.

Zachęcamy do skontaktowania się z Szkołą podstawową nr 392 i zapoznania się z ich ofertą edukacyjną. Może to być doskonała okazja dla Twojego dziecka na rozwój i zdobycie solidnych podstaw edukacyjnych.

Recenzje dla Szkoła podstawowa nr 392

Szkoła podstawowa nr 392 - Warszawa
Iga J
5/5

Mała jednozmianowa szkoła, po dwie klasy w roczniku, nauczyciele wszystkich znają co sprzyja bezpieczeństwu. Zajęcia dodatkowe w naszej klasie: logika, szachy, pływanie lub piłka nożna, biegi. Bardzo dobrzy trenerzy, dziecko w drugiej klasie było już najlepszym pływakiem w rodzinie. Wyjazdy na basen OSIR Żoliborz zorganizowane w ramach planu lekcji by było wygodnie. Wspaniała przygoda z aktywnym trybem życia, ale nie tylko ze sportem - nasza klasa jest dobra z matematyki a szkolna reprezentacja w szachach wygrywa w ogólnopolskich konkursach. Przed rekrutacją myśleliśmy o profilu ogólnym ale cieszę się że trenerzy na spotkaniu informacyjnym przekonali nas by wybrać profil sportowy. Szkoła na piątkę.

Szkoła podstawowa nr 392 - Warszawa
Marcin Śliwiński
5/5

Rewelacyjna szkoła. Od spotkania informacyjnego dla klas sportowych jesteśmy w szoku, że można tak dobrze robić w naszym kraju edukację (mimo systemowych przeciwności). Zdecydowanie warto zainwestować w sport dziecka, bo profituje i wynikami w nauce i dobrymi postawami. Szkolenia sportowe dają sukcesywnie poprawiające się wyniki i dobrą sportową zabawę. Naprawdę godna polecenia?
Szkoła bardzo kameralna (2 klasy w roczniku) i zapewnia duży wybór bezpłatnych zajęć w ramach lekcji - szachy, biegi, w starszych klasach logika, a w profilu sportowym pływanie z UKS Żoliborz (z licencją Polskiego Związku Pływackiego) lub treningi piłkarskie z trenerami Legii Warszawa.

Szkoła podstawowa nr 392 - Warszawa
Kazimiera Wola
5/5

Wspaniała szkoła! Jeżeli ktoś szuka kameralnej szkoły z bezpłatnymi dodatkowymi zajęciami to bardzo dobrze trafił! Długo szukałam szkoły dla syna, miałam złe doświadczenia z przedszkola. Ta szkoła spełniła wszystkie moje oczekiwania a nawet więcej. Szachy, sport: pływanie, piłka nożna (Jedyna szkoła w której trenerami są trenerzy Legii Warszawa!), biegi. Moim zdaniem poziom nauczania niewiele odbiega od prywatnej placówki. Kolejne dziecko również będę posyłała do tej placówki. To jest prawdziwa Szkoła z klasą!

Szkoła podstawowa nr 392 - Warszawa
Ola Narwojsz
5/5

Wybierając szkołę, ta była szkołą 3 wyboru, ale po spotkaniu informacyjnym szybko zdecydowaliśmy, że właśnie tam chcemy posłać naszego syna. Zaangażowani nauczyciele i trenerzy, bardzo kameralnie, przyjazna okolica. Atmosfera wręcz rodzinna i edukacja przez sport zdrowo pojęty - brak rywalizacji, ale zachęcanie dzieci, żeby dały z siebie tyle na ile ich stać.
Bardzo polecam!

Szkoła podstawowa nr 392 - Warszawa
Edyta Reterman
5/5

Gorąco polecam , rodzinna atmosfera z klasami sportowymi . Dodatkowe bezpłatne zajęcia dodatkowe, rewelacyjna świetlica środowiskowa czynna do 19 . Grono pedagogiczne z powołania ❤️?

Szkoła podstawowa nr 392 - Warszawa
Thanya Belaya
5/5

Wspaniała szkoła. Mojej córce bardzo się podoba, dobrzy nauczyciele i fajne zajęcia dodatkowe. Polecam

Szkoła podstawowa nr 392 - Warszawa
flaming
5/5

Fajna kameralna szkoła, po 2-3 klasy w roczniku, na ogół w klasach ok. 20 osób. Klasy z profilem sportowym, szachy w klasach 1-3, dużo ciekawych konkurów dla dzieci

Szkoła podstawowa nr 392 - Warszawa
Monika Andrzejak
4/5

Szkoła z profilem sportowym. Egzaminy sportowe zwykle w marcu. Piłka nożna i pływanie. Dość kameralna co jest dużym atutem. Klasy mniej więcej po 15 osób, po dwie na rocznik. Dojazd na pływalnię na Potocka. Dojeżdżają z opiekunem tramwajem, podobnie na boisko przy Potockiej. Zima zajęcia pod balonem w zaprzyjaźnionej Varsovii, bądź szkole przy Felińskiego. W klasie sportowej trzech trenerów z Legii Warszawa, prowadzących zajęcia i roczniki Akademii Legii. Pływanie też w dość kameralnych grupach i na wysokim poziomie. Minus za brak własnej infrastruktury sportowej, odpowiedniej do wymagań piłki i pływania. Do klas ogólnych mogą trafić dzieci z okręgu lub rodzeństwo dziecka w klasie sportowej. W szkole jest stołówka, gotują na miejscu.

Go up