Punkt Przedszkolny - Szkoła Podstawowa nr 1 w Wieliczce - Wieliczka

Adres: Ul. Reformacka 76, 32-020 Wieliczka, Polska.
Telefon: 122783788.
Strona internetowa: sp1.wieliczka.eu.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 1 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Punkt Przedszkolny - Szkoła Podstawowa nr 1 w Wieliczce

Cześć Czy szukasz informacji na temat Punkt Przedszkolny - Szkoła Podstawowa nr 1 w Wieliczce Jesteś w dobrym miejscu

Punkt Przedszkolny - Szkoła Podstawowa nr 1 w Wieliczce jest znaną placówką oświatową, położoną w samym sercu Wieliczki, przy ulicy Reformacka 76. Ich kontakt telefoniczny to 122783788, a strona internetowa dostępna jest pod adresem sp1.wieliczka.eu.

To miejsce jest w szczególności znane ze swojego przedszkola. Specjalnością tej placówki jest wychowanie i opieka nad dziećmi w wieku przedszkolnym. Jeśli szukasz miejsca dla swojego dziecka w przedszkolu, to Punkt Przedszkolny - Szkoła Podstawowa nr 1 w Wieliczce jest dobrym wyborem.

Inne ważne informacje dotyczące tej szkoły to dostępność wejścia dla osób poruszających się na wózkach. To sprawia, że placówka jest przyjazna dla wszystkich uczniów i rodziców.

Na temat tej szkoły istnieje tylko 1 recenzja na Google My Business, ale średnia opinia wynosi wysokie 5/5. To świadczy o wysokiej jakości usług i pozytywnym doświadczeniu rodziców i dzieci.

Na koniec, jeśli szukasz miejsca dobrej jakości edukacji i opieki dla swojego dziecka w wieku przedszkolnym, to Punkt Przedszkolny - Szkoła Podstawowa nr 1 w Wieliczce jest rekomendowaną placówką. Zalecamy odwiedzenie ich strony internetowej lub skontaktowanie się z nimi drogą telefonicznej, aby uzyskać więcej informacji i rozpocząć proces rejestracji. Nie wahaj się zadzwonić lub odwiedzić ich w internecie dziś

Recenzje dla Punkt Przedszkolny - Szkoła Podstawowa nr 1 w Wieliczce

Punkt Przedszkolny - Szkoła Podstawowa nr 1 w Wieliczce - Wieliczka
Paweł Dańda
5/5

Go up