Przedszkole Samorządowe nr 4 w Wieliczce - Wieliczka

Adres: osiedle Szymanowskiego 10, 32-020 Wieliczka, Polska.
Telefon: 122781865.

Specjalności: Przedszkole.

Opinie: Ta firma ma 4 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Przedszkole Samorządowe nr 4 w Wieliczce

Szukasz przedszkola, które zapewni opiekę i wychowanie Twojego dziecka w najlepszy sposób Poznaj Przedszkole Samorządowe nr 4 w Wieliczce - instytucję, która od lat cieszy się zaufaniem rodziców i uznaniem wśród specjalistów w dziedzinie wczesnej edukacji

Lokalizacja przedszkola przy osiedlu Szymanowskiego 10, 32-020 Wieliczka jest bardzo wygodna i dogodna dla rodziców, którzy mieszkają w tej okolicy. Dzieci mogą tu spędzać przyjemne chwile i bezpiecznie rozwijać swoje umiejętności w różnorodnych dziedzinach.

Przedszkole Samorządowe nr 4 w Wieliczce specjalizuje się w wczesnej edukacji dzieci. Zapewnia ono kompleksową opiekę i wychowanie dzieci w wieku przedszkolnym, a także przygotowuje je do dalszej edukacji w szkole podstawowej.

Jeśli szukasz przedszkola, które oferuje wysoką jakość usług i zapewnia bezpieczeństwo Twojemu dziecku, to Przedszkole Samorządowe nr 4 w Wieliczce jest idealnym wyborem. Możesz tu liczyć na kompetentny i przyjazny personel, który dbnie o rozwój i dobrostan każdego dziecka.

Informacje kontaktowe przedszkola: Telefon: 122781865

Opinie rodziców o Przedszkolu Samorządowym nr 4 w Wieliczce są bardzo pozytywne. Instytucja ta ma 4 recenzje na Google My Business i średnia ocena wynosi 5/5. To świadczy o wysokiej jakości usług i zadowoleniu rodziców.

Jeśli szukasz przedszkola, które zapewni najlepszą opiekę i wychowanie Twojemu dziecku, zalecamy skontaktować się z Przedszkolem Samorządowym nr 4 w Wieliczce. Zapoznaj się z ich ofertą edukacyjną i zdecyduj, czy jest to miejsce, w którym chciałbyś, aby Twoje dziecko się rozwijało i rozwijało. Nie wahaj się też zaprezentować swoich potrzeb i oczekiwań - personel przedszkola jest zawsze gotów do dialogu i współpracy z rodzicami.

Recenzje dla Przedszkole Samorządowe nr 4 w Wieliczce

Przedszkole Samorządowe nr 4 w Wieliczce - Wieliczka
Sylwia Podsiadło
5/5

Przedszkole Samorządowe nr 4 w Wieliczce - Wieliczka
Marcin PPP
5/5

Przedszkole Samorządowe nr 4 w Wieliczce - Wieliczka
Wioleta Wołek
5/5

Przedszkole Samorządowe nr 4 w Wieliczce - Wieliczka
Marcin Pad
5/5

Go up