Wielicka Szkoła Montessori - Wieliczka - Wieliczka

Adres: Jasna 24, 32-020 Wieliczka, Polska.
Telefon: 602308315.
Strona internetowa: montessoriszkola.pl.
Specjalności: Szkoła podstawowa, Szkoła stosująca metodę Montessori, Szkoła prywatna.
Inne ważne informacje: Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 42 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.9/5.

Lokalizacja Wielicka Szkoła Montessori - Wieliczka

Wielicka Szkoła Montessori - Wieliczka znajduje się pod adresem Jasna 24, 32-020 Wieliczka, Polska. Jest to placówka edukacyjna, która specjalizuje się w nauczaniu zgodnie z metodą Montessori.

Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu 602308315 lub odwiedzając ich stronę internetową montessoriszkola.pl.

Specjalnością szkoły są: Szkoła podstawowa, Szkoła stosująca metodę Montessori, Szkoła prywatna.

Inne ważne informacje o placówce to: Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.

Opinie o Wielickiej Szkole Montessori są pozytywne, firma posiada 42 recenzje na Google My Business, a średnia opinia wynosi 3.9/5.

Jeśli szukasz miejsca, które oferuje innowacyjne podejście do edukacji, Wielicka Szkoła Montessori - Wieliczka jest doskonałym wyborem. Zlokalizowana w malowniczej miejscowości Wieliczka, ta placówka edukacyjna zapewnia wysoką jakość nauczania z wykorzystaniem metody Montessori. Dla osób z ograniczoną mobilnością, szkoła zapewnia dogodności takie jak miejsca parkingowe, toalety oraz wejścia przystosowane dla osób na wózkach.

Zachęcamy do kontaktu z Wielicką Szkołą Montessori poprzez ich stronę internetową, gdzie można uzyskać więcej informacji na temat oferty edukacyjnej oraz zapisów na zajęcia. To idealne miejsce dla tych, którzy poszukują nowatorskiego podejścia do nauki dla swoich dzieci.

Recenzje dla Wielicka Szkoła Montessori - Wieliczka

Wielicka Szkoła Montessori - Wieliczka - Wieliczka
lupa lupa
5/5

Dlaczego zapisaliśmy nasze dzieci do Wielickiej Szkoły Montessori? Powodów jest bardzo wiele… Pracują tutaj sami profesjonaliści, którym naprawdę zależy na dobru każdego dziecka. Zarówno metody nauczania tutaj stosowane, jak też ogromny szacunek do młodego człowieka są na bardzo wysokim poziomie. W tej miłej i przyjaznej atmosferze dzieci czują się świetnie! Widzę to po moich dzieciach. Uwielbiają tutaj przebywać. Uczą się szacunku do siebie nawzajem i do wspaniałej różnorodności. Szkoła ta jest źródłem wielu inspiracji, rozwija kreatywność i rozbudza ciekawość świata. Innowacyjne podejście do nauki sprawia, że nauczyciele szanując wolność dziecka nieustannie inspirują i wspierają ich rozwój…po prostu super! Sama jestem nauczycielką języka polskiego w szkole publicznej i… moim marzeniem jest praca w takiej szkole, jak Wielicka Szkoła Montessori… ❤️ Bardzo serdecznie pozdrawiam przemiłą Panią Asię z sekretariatu ? pełen profesjonalizm. Polecam serdecznie tę szkołę! Oby więcej takich miejsc, takich ludzi… Jestem spokojna o moje dzieci… uczą się w Szkole z sercem❤️ szkole z klasą! Dziękuję! ?

Wielicka Szkoła Montessori - Wieliczka - Wieliczka
Poler Q
1/5

Daję jedną gwiazdkę ponieważ jak chodziłem do tej szkoły to uczniowie wyrzucili ławkę przez okno a nauczyciele "pedagodzy" nic sobie z tego nie robili. A poza tym drogie czesne. Nie pozdrawiam.
PS: Mam zjechaną psychikę po tej szkole.
PS: Musiałem zmienić tożsamość bo nauczyciele mnie nie lubili

Wielicka Szkoła Montessori - Wieliczka - Wieliczka
Lidli Chan
5/5

Jako uczennica tej szkoły szczerze mogę ją polecić fajni nauczyciele i otoczenie

Wielicka Szkoła Montessori - Wieliczka - Wieliczka
Grażyna Małota
1/5

Nie polecam i nigdy więcej nie zapisałabym tam dziecka.

Wielicka Szkoła Montessori - Wieliczka - Wieliczka
Magdalena Warczykowska
5/5

Od początku istnienia szkoły jako rodzic, a od trzech lat jako nauczyciel grupy wczesnoszkolnej - zdecydowanie POLECAM Wielicką Szkołę Montessori tym Rodzicom, którzy dla swojego dziecka świadomie wybierają montessoriańską ścieżkę edukacyjną. Rodzicom nastawionym na współpracę, otwartym i gotowym do dialogu, nierzadko wspólnej walki o dobrostan ich dziecka.
W Nauczycielach Wielickiej Szkoły Montessori (obecnie moich koleżankach i kolegach) doceniam to, jak WAŻNA jest dla nich ich PRACA Z, I DLA DZIECKA, a przede wszystkim to, że dla moich własnych dzieci (i zdecydowanie nie tylko moich) stali się NATURALNYMI AUTORYTETAMI i PRZYJACIÓŁMI zarazem - co jest niezwykle cenne, rzadkie i ważne.
Wielicka Szkoła Montessori jest miejscem, do którego chętnie wraca się - również jako absolwent i licealista ;).

Wielicka Szkoła Montessori - Wieliczka - Wieliczka
Anna Malota
5/5

Do Wielickiej Szkoły Montessori uczęszczają moje wnuki. Oboje bardzo chętnie chodzą do szkoły i z przyjemnością opowiadają mi o niej, o koleżankach i kolegach, o nauczycielach. Jestem zachwycona tym, że istnieją miejsca, w których dzieci z radością uczą się i zdobywają doświadczenie. Cieszę się, że moje wnuki mają szczęście uczyć się w tej pięknej przestrzeni.

Wielicka Szkoła Montessori - Wieliczka - Wieliczka
Xenia
1/5

Mając na uwadze kontakt, edukację, roszeczeniową postawę pracowników wobec rodzica, która nie sprzyja współpracy jak i rozwojowi dziecka - szczerze odradzam tę placówkę.

Odp.Nie ! Nie pomyliłam

Wielicka Szkoła Montessori - Wieliczka - Wieliczka
M. H.
5/5

Szkoła jak najbardziej w porządku. Syn jest na Edukacji domowej. Współpraca przebiega sprawnie. Kontakt ze szkołą też jest w porządku 🙂 Polecam 🙂

Go up