2 Języki: Przedszkole Wieliczka | Żłobek Tomaszkowice - Wieliczka

Adres: Tomaszkowice 440, 32-020 Wieliczka, Polska.
Telefon: 602342602.
Strona internetowa: 2jezyki.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 15 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.9/5.

Lokalizacja 2 Języki: Przedszkole Wieliczka | Żłobek Tomaszkowice

Szukasz przedszkola, w którym twoje dziecko będzie się rozwijało intelektualnie i emocjonalnie Przedszkole „2 Języki” w Wieliczce może być tym, czego szukasz

Urocze i przyjazne otoczenie jest tylko jedną z wielu cech tej placówki. Przedszkole „2 Języki” w Wieliczce znajduje się w idealnej lokalizacji, w Tomaszkowicach przy adresie: Tomaszkowice 440, 32-020 Wieliczka, Polska. Placówka jest łatwo dostępna komunikacją miejską, a także posiada parking dla rodziców, którzy preferują przyjeżdżać samochodem.

Placówka oferuje wyjątkową opiekę i edukację dla dzieci w wieku przedszkolnym. Jednym z głównych atutów przedszkola jest jego specjalność w nauczaniu dwóch języków. Dzieci uczestniczą w lekcjach języka angielskiego i polskiego, co pomaga im w rozwijaniu umiejętności lingwistycznych od wczesnego wieku.

Oprócz tego, przedszkole „2 Języki” w Wieliczce oferuje szeroki wachlarz aktywności pozalekcyjnych, które pomagają w rozwijaniu umiejętności społecznych i fizycznych dzieci. Organizowane są wyjazdy edukacyjne, zajęcia artystyczne, zajęcia sportowe i wiele innych.

Placówka przywiązuje dużą wagę do bezpieczeństwa i wygody dzieci. Wejście do przedszkola jest dostępne dla osób na wózkach, co ułatwia dostęp dla rodziców z dziećmi w wieku niemowlęcym.

Na stronie internetowej przedszkola 2jezyki.pl można znaleźć więcej informacji na temat oferty edukacyjnej i aktywności pozalekcyjnych.

Twoje dziecko zasługuje na najlepszą opiekę i edukację. „2 Języki” w Wieliczce jest idealnym wyborem dla rodziców, którzy szukają miejsca, w którym ich dzieci będą się rozwijały w pełni.

Nie przegapij możliwości nawiązania kontaktu z przedszkolem poprzez oficjalną stronę internetową. Zarezerwuj teraz wizytę, aby zwiedzić przedszkole i poznać wspaniałych nauczycieli i wychowawców.

Warto wspomnieć, że przedszkole „2 Języki” w Wieliczce ma 15 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 4.9/5. To świadczy o wysokiej jakości usług i zadowoleniu rodziców.

Zatem, jeśli szukasz miejsca, w którym twoje dziecko będzie rozwijało umiejętności językowe i społeczne, przedszkole „2 Języki” w Wieliczce jest idealnym wyborem. Nie czekaj dłużej i skorzystaj z tej wyjątkowej okazji

Recenzje dla 2 Języki: Przedszkole Wieliczka | Żłobek Tomaszkowice

2 Języki: Przedszkole Wieliczka | Żłobek Tomaszkowice - Wieliczka
Barbara B
4/5

Przedszkole ma bardzo ciekawie przygotowany program dla dzieci. Mam wrażenie, że Pani cały czas starająbsię zająć dzieci żeby pobyt w przedszkolu był dla nich przyjemny i ciekawy. Jeden opiekun mòwi do dzieci po angielsku co pozwala w sposób naturalny uczyć się tego języka. Jedynym minuses jest parking z ogromnymi kraterami, w którym można uszkodzić samochód.

2 Języki: Przedszkole Wieliczka | Żłobek Tomaszkowice - Wieliczka
Jan Radzikowski
5/5

Miejsce przyjazne, super kadra, która z szacunkiem podchodzi do człowieka, tak małego jak i dużego. Córka po 3 latach w przedszkolu świetnie radzi sobie w zagranicznej szkole, więc poziom językowy naprawdę dobry. Szczerze rekomenduję.

2 Języki: Przedszkole Wieliczka | Żłobek Tomaszkowice - Wieliczka
anna zatorska
5/5

Fantastyczne przedszkole, gdzie dzieci świetnie się bawią, uczą...zdobywają nowe doświadczenia. Córka jest bardzo zadowolona, adaptacja z rodzicem pozwoliła jej poznać przedszkole zanim zaczęła uczęszczać na pełen wymiar godzin. Panie są zawsze uśmiechnięte, mają dużo cierpliwości do dzieci i widać, że praca jest ich pasją. W przedszkolu jest dużo języka angielskiego co jest dodatkowym atutem dla naszej dwujęzycznej córki. Polecam z całego serca.

2 Języki: Przedszkole Wieliczka | Żłobek Tomaszkowice - Wieliczka
NET KA
5/5

Świetna kadra i mnóstwo ciekawych zajęć. Pani dyrektor jest pedagogiem z powołania. Dodaje dzieciom i rodzicom skrzydeł. Czasem przecieram oczy ze zdumienia kiedy widzę, jakie postępy dzięki przedszkolnym zajęciom robi mój siostrzeniec. Bardzo polecam!

2 Języki: Przedszkole Wieliczka | Żłobek Tomaszkowice - Wieliczka
Joanna Kamisińska
5/5

Przedszkole 2 języki spełniło nie tylko moje oczekiwania względem miejsca, w którym chciałam, żeby moje dzieci zaczęły swoją przygodę z edukacją, ale stało się drugim domem, czego się nie spodziewałam, a za co bardzo jestem wdzięczna. Edukacja przez duże "E", indywidualne podejście okazało się w tym miejscu realnym sposobem współpracy z dzieckiem i rodzicem, a nie tylko marketingiem. Dziękujemy!

2 Języki: Przedszkole Wieliczka | Żłobek Tomaszkowice - Wieliczka
Sylwia Puchała
5/5

Przedszkole 2 języki to miejsce gdzie moje dziecko czuje sie bezpiecznie, miła przyjazna atmosfera. Bogactwo zajęć dydaktycznych, miłe i bardzo kochane Panie. Wysoka jakość.
Polecam ?

2 Języki: Przedszkole Wieliczka | Żłobek Tomaszkowice - Wieliczka
Edyta Stopa
5/5

Miejsce, w którym wspiera się wszechstronny rozwój dziecka poprzez bogactwo atrakcyjnych zajęć i profesjonalne podejście. Uśmiech zadowolonych dzieci jest najlepszym dowodem dobrze spędzonego czasu.

2 Języki: Przedszkole Wieliczka | Żłobek Tomaszkowice - Wieliczka
Agnieszka Kurnik
5/5

Przyjemna atmosfera i profesjonalna opieka. Polecam.

Go up