Wieliczka Montessori School - Wieliczka

Adres: Daniłowicza 2, 32-020 Wieliczka, Polska.
Telefon: 504737989.
Strona internetowa: wieliczkamontessori.pl.
Specjalności: Szkoła stosująca metodę Montessori, Ośrodek zajęć pozaszkolnych, Konsultant ds. edukacji, Szkoła podstawowa.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 48 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.8/5.

Lokalizacja Wieliczka Montessori School

Wieliczka Montessori School jest jedną z najlepszych szkół stosujących metodę Montessori w Polsce. Znajduje się pod adresem Daniłowicza 2, 32-020 Wieliczka, Polska. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu 504737989, a także odwiedzić ich stronę internetową wieliczkamontessori.pl.

Specjalnością szkoły są metoda Montessori, ośrodek zajęć pozaszkolnych, konsultacje edukacyjne oraz szkoła podstawowa. Szkoła ta jest idealnym miejscem dla dzieci, które chcą rozwijać się w atmosferze wspierającej ich indywidualne potrzeby i zainteresowania.

Ponadto, Wieliczka Montessori School oferuje parking dostępny dla osób na wózkach, co sprawia, że jest bardziej dostępna i przyjazna dla wszystkich uczniów i ich rodzin.

Znajdują się również w Internecie, gdzie można znaleźć wiele pozytywnych opinii na ich temat. Mają aż 48 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 4.8/5. To potwierdza wysoką jakość edukacji i satysfakcję uczniów oraz ich rodziców.

Dla wszystkich zainteresowanych edukacją opartą na metodzie Montessori, Wieliczka Montessori School jest doskonałym wyborem. Zachęcamy do kontaktu poprzez ich stronę internetową, gdzie można uzyskać więcej informacji i umówić się na spotkanie z konsultantem ds. edukacji. Nie czekaj, aby zapewnić swojemu dziecku najlepsze możliwości rozwoju

Recenzje dla Wieliczka Montessori School

Wieliczka Montessori School - Wieliczka
Monika Wieciech
5/5

Metoda Montessori ma swoich zwolenników, jak i przeciwników. Wiele wątpliwości na temat tej pedagogiki pojawia się z niewiedzy. Powiem szczerze, że o ile z przedszkolem nie mieliśmy problemu, o tyle wizja szkoły nas lekko przerażała. Zaryzykowaliśmy i do tej pory nie żałujemy. Pojawiające się trudności i problemy - bo takie oczywiście są jak wszędzie - rozwiązujemy wspólnie ze szkołą, zawsze możemy liczyć na ich otwartość i merytoryczny dialog.
Prace domowe, klasówki, pytanie przy tablicy, ławki, dzwonki, oceny – mało kto z nas to lubił, ale uczyli nas w ten sposób, naszych rodziców i ich rodziców... Tutaj tego nie ma. Są za to nauczyciele-pasjonaci, łączone klasy, indywidualne podejście do ucznia i wzajemny szacunek. Uczeń sam decyduje w jakiej kolejności realizuje poszczególne bloki. Czy to działa? Działa. Szkoła ewoluuje z roku na rok i jest coraz lepsza.
Na pewno fajne jest to, że jako rodzice mamy szeroki wachlarz możliwości wspierania rozwoju naszych dzieci: szkoła Waldorfska, edukacja domowa, tradycyjna, szkoły społeczne... Dla każdego coś dobrego...

Wieliczka Montessori School - Wieliczka
Małgorzata Zawadzka
5/5

Inspirujące, przyjazne miejsce dla rozwoju osobowości i potencjału intelektualnego dziecka. Dziecko jest partnerem, może współdecydować o tym w jakim tempie robi postępy, ma czas na swoje pasje i pielęgnowanie przyjaźni po szkole. Szkoła uczy angielskiego przez immersję, co daje nieprawdopodobne rezultaty, zwiększając motywację i pewność siebie dzieci. Moja córka bardzo lubi swoją szkołę, a to dla mnie najważniejsze.

Wieliczka Montessori School - Wieliczka
Ewa Marciniak
5/5

Szkoła, w której uczniowie są szanowani, a ich zainteresowania mogą się swobodnie rozwijać. Nasze dziecko jest obecnie w pierwszej klasie, a już widzimy jak dużo i z jaką przyjemnością się uczy. Świetne podejście do nauki języków, szczególnie angielskiego z którym dzieci mają do czynienia na codzień. Interesujące dla dzieci materiały do nauki matematyki i innych przedmiotów. No i najważniejsze, nauczyciele z pasją!

Wieliczka Montessori School - Wieliczka
Jan Szypuła
3/5

Całkiem spoko szkoła

Wieliczka Montessori School - Wieliczka
j h
5/5

Szkoła, do której dzieci chodzą z przyjemnością i wynoszą wiele dobrego, zarówno jeśli chodzi o wiedzę, jak i wychowanie. Szerokie horyzonty, kontakt z żywym językiem, wrażliwość na innych.

Wieliczka Montessori School - Wieliczka
Robert Łubkowski
5/5

Jako rodzice szukaliśmy szkoły, w której będzie rozwijana i pielęgnowana niezależność myślenia, rozbudzania własnych zainteresowań, kwestionowanie tego co się dzieje na świecie i postępowania odrobinę inaczej, a nie edukacja dzieci od linijki, wszystkich tak samo.

Wieliczka Montessori School - Wieliczka
Katarzyna Curyło
5/5

Szkoła godna polecenia. Skuteczna edukacja, indywidualne podejście do dziecka, mądre metody wychowawcze. I fantastyczna dydaktyka języka angielskiego.

Wieliczka Montessori School - Wieliczka
Agnieszka F.
5/5

Fantastyczna szkoła którą bardzo polubiła moja córka po powrocie z USA. Fantastyczne warunki pracy, wspaniała kadra. Polecam.

Go up