Przedszkole i żłobek. Zaczarowana Wyspa - Zielonka

Adres: Księdza Ignacego Skorupki 5A, 05-220 Zielonka, Polska.
Telefon: 603853053.
Strona internetowa: zaczarowana-wyspa.edu.pl.
Specjalności: Opieka przedszkolna.
Inne ważne informacje: Miejsca dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 3 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.7/5.

Lokalizacja Przedszkole i żłobek. Zaczarowana Wyspa

Przedszkole i żłobek Zaczarowana Wyspa to placówka edukacyjna zlokalizowana pod adresem Księdza Ignacego Skorupki 5A, 05-220 Zielonka, Polska. Telefon kontaktowy to 603853053. Specjalizuje się w opiece przedszkolnej, zapewniając wysoki standard edukacji i opieki dla najmłodszych.

Na stronie internetowej zaczarowana-wyspa.edu.pl można znaleźć szczegółowe informacje dotyczące oferty placówki oraz zapisów dzieci. Przedszkole i żłobek Zaczarowana Wyspa oferuje miejsca dla osób poruszających się na wózkach, dostosowaną toaletę oraz udogodnienia w postaci wejścia i parkingu przyjaznych dla osób na wózkach.

Firma ma 3 recenzje na Google My Business, a średnia ocena wynosi 3.7/5, co świadczy o pozytywnym odbiorze placówki przez rodziców i opiekunów. Wśród opinii można znaleźć pochwały dotyczące profesjonalnej kadry pedagogicznej, przyjaznej atmosfery oraz bogatego programu edukacyjnego dla dzieci.

Przedszkole i żłobek Zaczarowana Wyspa to miejsce, w którym Twoje dziecko będzie odpowiednio zadbane i wszechstronnie rozwijane. Dzięki dogodnej lokalizacji oraz kompleksowej opiece, rodzice mogą być spokojni o bezpieczeństwo i rozwój swoich pociech. Zachęcamy do skontaktowania się z placówką poprzez stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na spotkanie z zespołem pedagogicznym. Warto zainwestować w edukację i opiekę swojego dziecka w miejscu, które cieszy się pozytywnymi opiniami i dba o komfort zarówno najmłodszych, jak i ich rodziców.

Recenzje dla Przedszkole i żłobek. Zaczarowana Wyspa

Przedszkole i żłobek. Zaczarowana Wyspa - Zielonka
Katarzyna Pucia
5/5

Jako rodzice 3-letniego Brzdąca jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki. Panie są bardzo ciepłe, dyspozycyjne, organizowanych jest mnóstwo zajęć, dziecko nawet po przedszkolu bawi się w dzwonienie do Cioci Marzenki;);) Nasza Pociecha bardzo lubi chodzić do przedszkola, jedyny problem jaki napotykamy w Naszej przedszkolnej przygodzie to poranne wstawanie 😉 polecam, super miejsce!!!

Przedszkole i żłobek. Zaczarowana Wyspa - Zielonka
Wojciech K.
5/5

Godne zaufania miejsce

Przedszkole i żłobek. Zaczarowana Wyspa - Zielonka
Ralf
1/5

Go up