Zespół Szkół nr 7 - Poznań

Adres: Osiedle Zwycięstwa 101, 61-652 Poznań, Polska.
Telefon: 618231791.
Strona internetowa: zsp12.edupage.org.
Specjalności: Szkoła.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 43 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.7/5.

Lokalizacja Zespół Szkół nr 7

Zespół Szkół nr 7 znajduje się pod adresem Osiedle Zwycięstwa 101, 61-652 Poznań, Polska. Jest to placówka edukacyjna, która oferuje szeroki zakres programów nauczania dla uczniów. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 618231791.

Na stronie internetowej zsp12.edupage.org można znaleźć więcej informacji na temat szkoły, aktualności oraz plan zajęć. Zespół Szkół nr 7 specjalizuje się w edukacji szkolnej, zapewniając wysoką jakość nauczania.

Szkoła znajduje się w dogodnej lokalizacji, co ułatwia dojazd zarówno uczniom, jak i rodzicom. Dodatkowym atutem jest dostępny parking oraz wejście dostępne dla osób poruszających się na wózkach.

Zespół Szkół nr 7 cieszy się dobrą opinią wśród swoich klientów. Firma posiada aż 43 recenzje na Google My Business, a średnia opinia wynosi 3.7/5. To świadczy o wysokim poziomie usług świadczonych przez szkołę oraz zadowoleniu uczniów i rodziców.

Jeśli szukasz miejsca, które zapewni Ci solidne wykształcenie w przyjaznej atmosferze, Zespół Szkół nr 7 może być idealnym wyborem. Zachęcamy do kontaktu poprzez ich stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej i zarezerwować miejsce na najbliższy rok szkolny.

Recenzje dla Zespół Szkół nr 7

Zespół Szkół nr 7 - Poznań
Mazespin
1/5

Szkoła z zewnątrz prezntuje się cudownie. Siłownia zewnętrzna, plac zabaw, bieżnia, dwa boiska do piłki nożnej, jedno do tenisa, jedno do squasha i jeszcze miejsce do grania w siatkówkę. Na pierwszy rzut oka szkoła wygląda na dobrą.

Jednak to, co działo się wewnątrz to istna patologia. Brudna podłoga, obdrapane ściany, toalety w opłakanym stanie.

Nauczyciele i dyrekcja to dramat. Szkoła zasługuje na miano cyrku.
Przez 3 lata pod dywan zamiatana była powracająca co rok sprawa dręczenia. Uczeń zamiast otrzymać odpowiednią pomoc od nauczyciela, otrzymywał odpowiedzi typu ''Jak cię wyzywają, to od nich odejdź.'' albo ''Po prostu ich ignoruj.'' na dodatek w każdym przypadku kończyło się na nic nieznaczących obietnicach zrobienia z tym wszystkim porządku, kończących się zawsze tym samym, czyli rozmową o tym jak to dręczenie jest złe. Oczywiście tego typu rozmowy były bezskuteczne i nauczyciele o tym wiedzieli, ale dlaczego mieli interweniować w inny sposób? Nie raz zdarzały się sytuacje, gdzie oprawcy znęcali się nad ofiarą na oczach nauczyciela, a nauyczyciel reagował dopiero, gdy ofiara oddawała. Ponadto doszło do sytuacji, w której uczniowie standardowo znęcali się nad jednym z rówieśników, a co na to nauczycielka? Podeszła i powiedziała do bitego ucznia ''żeby nie robił z siebie ofiary.'' Oczywiście podczas konfrontacji z rodzicami dręczonego ucznia wyparła się wszystkich zarzutów. Ta sama nauczycielka przed całą klasą wydarła się na gnębionego już ucznia, żeby przestał terroryzować klasę. Inna nauczycielka natomiast na prośbę ucznia, czy mógłby zostać zwolniony, bo nie czuje się bezpiecznie w tej szkole parsknęła śmiechem prosto w twarz i powiedziała, ''że to nie powód'' i poszła rozmawiać przez telefon, jakby jej to zupełnie nie obchodziło. Tego typu nieprzyjemnych sytuacji było o wiele więcej, ale nie starczyłoby miejsca na każdą z nich.
A co na tą całą akcję dyrektor? Nic, z tym nie robił. Wolał wydawać kolejne spore sumy pieniędzy na otoczenie szkoły, nie przejmując się tym, co dzieje się wewnątrz. Warto dodać, że dyrektor zachowuje się jakby był najwyższą formą życia.

Ostatnim aspektem przemawiającym za tym, że ta szkoła to patologia, jest pani ucząca niemieckiego. Krzyczała ona na uczniów, bezpodstawnie wstawiała zagrożenia, kazała wkuwać na pamięć nikomu niepotrzebne bzdury. Nauka z nia to koszmar.

Podsumowując, nazwę tej szkoły można by było zmienić na ''patologiczny cyrk'' i wyszłoby na to samo. Nauczyciele i administracja z dyrektorem na czele to jakiś żart, zupełnie nie zajmują się sprawami takimi jak dręczenie. Ale kogo interesuje, że ktoś się nad kimś znęca, przecież przed szkołą znajduje się otwarty dla wszystkich obiekt sportowy. Chodziłem do tej szkoły przez 7 lat i szczerze odradzam edukację tutaj każdemu, no chyba, że dręczicielom, bo w tej szkole mają zapewnioną totalną bezkarność.

Zespół Szkół nr 7 - Poznań
177unneh Yt (177unneh YT)
1/5

Uczyłem się tam do 5 klasy bo potem to tragedia. Dzieciaki robią co chcą. A jak ktoś cię wywruci to przychodzi nauczyciel a wręcz przybiega. I co mówi? "Wstawaj z tej podlogi i uwaga za tarzanie się na podłodze". Większość nauczycieli nie umie połączyć kropek i wiedzieć co się stało. W toalecie brak papieru

Zespół Szkół nr 7 - Poznań
Miki
1/5

Dyrektorora i nauczycieli nie interesuje to że dziecko może być bite przez rówieśników, tylko powie że po rozmawia z rodzicami, połowa nauczycieli nie umieją tłumaczyć, niektóre tylko krzyczą, albo mówią źle o uczuciach. Szczerze nie polecam tą szkołę, jeśli naprawdę chcecie by wasze dziecko było szczęśliwe to wybierzcie inną szkołę.

Zespół Szkół nr 7 - Poznań
Olha Hvozdetska
5/5

Szkoła jest świetna! Dzieci z Ukrainy zostały bardzo dobrze przyjęte. Moja siostra uczyła się tam w trzeciej klasie i dostaliśmy miejsce w polskiej szkole w sąsiedztwie, ponieważ zdobyła dobry poziom wiedzy. Za to chciałabym podziękować Pani Pauli ♥️ Pani Paula jest bardzo przyjazną i miłą nauczycielką, która naprawdę kocha swoją pracę. Moja rodzina i ja jesteśmy zachwyceni.
Mój brat również skończył ósmą klasę, wszystko było w porządku, szybko się zaadaptował. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni Pani Galinie za jej wielkie serce i nieograniczone wsparcie!
Wszystkim pracownikom szkoły nisko się kłaniamy ? Pan Dyrektor jest po prostu świetny!
Jeśli zastanawiacie się nad szkołą, gorąco polecam

Zespół Szkół nr 7 - Poznań
Haruto.
1/5

Powiem tak szkoła sama w sobie jest okej. Ale niektórzy nauczyciele w niej są okropni , a w szczególności pani z Niemieckiego,krzyczy na uczniów , ośmiesza przy całej klasie , wymaga rzeczy które się nie przydają nigdzie,po co komu umieć jakiś 150 odmian czasowników nieregularnych czy regularnych. Przez to bałam się chodzić na Język Niemiecki.Dzieki tej pani znienawidziłałm/em niemiecki;))

Zespół Szkół nr 7 - Poznań
Mih Ha
5/5

Bardzo dobra szkoła!;) Nauczyciele są bardzo mili i wrażliwi. Szkoła jest bardzo zadbana, wszystko jest bardzo bardzo czyste zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz. Stadion nie jest mały, są place zabaw. Moja ocena to 5/5

Zespół Szkół nr 7 - Poznań
Zuzia Zuza
1/5

1 gwiazdka, szkoła z pozoru prezentuje się ładnie, boisko pełna klasa ale kiedy wejdzie się do środka jest już tragedia, wszędzie brudno, sprzątaczki zamiast sprzątać wydzieraja się na dzieci, wylewajace się szambo za drzwiami bez klamki to już tragedia, porozrzucane śmieci, poprzewracane śmietniki a niektórzy nauczyciele to już przesada, wzywają są nie mili, kiedy chce się sprawdzić godzinie w telefonie odrazu nagana, serdecznie nie polecam ten szkoły i odradzam! Jeżeli nie chcecie dzieciom popsuć radości z chodzenia do szkoły zastanówcie się nad inną!

Zespół Szkół nr 7 - Poznań
Ania Żuk
1/5

Słaba szkoła. Nauczyciele obojętni i źli. Większość uczniów jest z Ukrainy i traktują ich niepoważnie nie jeżdżą na wycieczki. Nie mają normalnie świętowanych świąt. Nauczyciele są oszustami z kupionym dyplomem i wykształceniem. Nie polecam tej szkoły

Go up