Zespół Szkół Nr 1 im. Ignacego Łukasiewicza - Gorlice

Adres: Kardynała Stefana Wyszyńskiego 18, 38-300 Gorlice, Polska.
Telefon: 183536040.
Strona internetowa: lukasiewicz.gorlice.pl.
Specjalności: Szkoła.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 71 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3/5.

Lokalizacja Zespół Szkół Nr 1 im. Ignacego Łukasiewicza

Zespół Szkół Nr 1 im. Ignacego Łukasiewicza jest znaną i cenioną placówką edukacyjną, położoną w Gorlicach, przy ulicy Kardynała Stefana Wyszyńskiego 18.

Adres: Kardynała Stefana Wyszyńskiego 18, 38-300 Gorlice, Polska.

Można je skontaktować pod następującym numerem telefonu: 183536040.

Wszelkie informacje dotyczące szkoły, w tym regulamin, plany lekcji oraz informacje o zadaniach domowych, dostępne są na oficjalnej stronie internetowej.

Zespół Szkół Nr 1 im. Ignacego Łukasiewicza oferuje wiele specjalności, dzięki czemu każdy uczeń może znaleźć przedmioty, które będą mu odpowiadały.

Inne ważne informacje: przy szkole znajduje się parking, dostępny dla osób na wózkach. Ponadto, wejście do budynku jest również dostępne dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Na Google My Business szkoła ma 71 recenzji, co świadczy o dużym zaufaniu i satysfakcji rodziców i uczniów.

Średnia opinia: 3/5.

Zespół Szkół Nr 1 im. Ignacego Łukasiewicza to miejsce, w którym każdy uczeń może rozwinąć swoje umiejętności i zdobyć wiedzę, przygotowując się do dalszej edukacji lub rozpoczęcia pracy zawodowej. Jeśli szukasz szkoły, która oferuje wysoką jakość edukacji i wsparcie dla swoich uczniów, to ta szkoła jest idealnym wyborem.

Zalecamy odwiedzenie oficjalnej strony internetowej, aby uzyskać więcej informacji i skontaktować się ze szkołą.

Recenzje dla Zespół Szkół Nr 1 im. Ignacego Łukasiewicza

Zespół Szkół Nr 1 im. Ignacego Łukasiewicza - Gorlice
zebo PL
1/5

Stanowczo odradzam wyboru tej szkoły, kreowana jest na „luźną”, jednak atmosfera taka nie jest. Wyżywanie się na uczniach jest tutaj na porządku dziennym, samoocena wielu uczniów drastycznie spada jak również stan psychiczny. Nauczyciele wiele wymagają a mało nauczą.

Zespół Szkół Nr 1 im. Ignacego Łukasiewicza - Gorlice
Kellont
5/5

to aż boli jak sie wie że szkoła ma profil graficzny, a cały fanpage strony na fb jest obładowany grafikami ze stocków. Myśle że dla wielkich panów i pań grafików to nie byłby żaden problem żeby przygotować prostą grafike na dane wydarzenie, a nie podbierać z serwisów stockowych. Paskudnie to wygląda.

Zespół Szkół Nr 1 im. Ignacego Łukasiewicza - Gorlice
Anna Brudzisz
1/5

Jak na to, jak szkoła przedstawia się wśród uczniów szkół gimnazjalnych, to ma jeszcze sporo do nadrobienia. Atmosfera wcale nie jest tak cudowna i przyjacielska, jak to mówią na dniach otwartych. Nauczyciele niekoniecznie wyciągają pomocną dłoń, a ciężka i rzetelna praca na rzecz szkoły jest doceniana tylko wtedy, jeżeli jesteś osobą przebojową i lubisz być wszędzie. W innym wypadku za 2 lata pracy w samorządzie nikt nawet nie podziękuje 😉 standardem jest też faworyzowanie uczniów - zawsze jest grupka traktowanych lepiej (z niewiadomych powodów) i traktowanych gorzej 😉 A dyrektor? Eh... Powodów do krzyczenia ma tysiące, niekoniecznie są uzasadnione. Przeważnie za "zbyt duży hałas" 🙂 Nazwanie więc atmosfery w szkole "luźną" to duuuuża przesada 😉
Podsumowując moje 4 lata nauki w tej szkole - będę ją raczej odradzać 🙂 spotkałam się w niej z wieloma przykrościami od strony uczniów, jak i od strony nauczycieli (nie wszystkich!), więc wypisując jaka jest genialna - skłamałabym 😉
Jeżeli ktoś ma nadzieje na wyjątkowo wysoki poziom wykształcenia, to nie wiem jak na innych profilach, ale na Technik Organizacji Reklamy na pewno tego nie znajdziecie 😉
Pozdrawiam wszystkich i powodzenia w znalezieniu odpowiedniej szkoły! ?

Zespół Szkół Nr 1 im. Ignacego Łukasiewicza - Gorlice
Armanem
2/5

Jedynym słusznym wyborem jeśli chodzi o tą szkołę jest wybranie technikum. Oczywiście dopóki nie zdajesz matury - nauczyciele się wtedy budzą i za wszelką cenę próbują zrobić z ucznia technikum licealistę, żeby mógł nabić ładne statystyki, cyferki i dorównał reszcie. Trzy sprawdziany dziennie? W statucie jest mowa o takiej ilości ale w TYGODNIU ale kogo to obchodzi? Trzeba wykorzystać fakt, że mało który uczeń zajrzy do statutu żeby znać swoje prawa i obowiązki. Ocenianie? Niestety miałem okazję zetknąć się z absurdalnymi zdarzeniami z tym związanymi. Nieuzasadnione, nieobiektywne, momentami idiotyczne - można wyliczać.

Ogólnie niektórzy nauczyciele w szkole mają problem z edukacją uczniów. Przez metody nauczania niektórych przedmiotów przyda się zaprzyjaźnić się z korepetytorami (i psychologiem). Atmosfera w tej szkole jest tylko na początku naszej edukacji i kiedy sami ją tworzymy. Nie ma co liczyć na taki klimat jaki jest serwowany młodzieży na dniach otwartych czy dyskotekach.

Za to na ogromny plus mogę zaliczyć nauczycieli przedmiotów zawodowych i języka angielskiego, którzy jako jedyni z kadry potrafią wyłożyć uczniowi temat w sposób, w jaki najlepiej jest w stanie przyswoić wiedzę - w sposób prosty, przyjemny i "młodzieżowy" pozwalając mu się bawić wiedzą i pokazując jej zastosowanie w praktyce. Oprócz tego sklepik z pierogami i sprzedawczynią która poratuje żartem. Stąd dodatkowe dwie gwiazdki do oceny.

Zespół Szkół Nr 1 im. Ignacego Łukasiewicza - Gorlice
moc3042
3/5

Dyrektor - szkoda nawet poruszać ten temat...
przyjacielska atmosfera - dla wybranych;
Nauczyciele - patrząc na część z nich masz ochotę powiedzieć, że więcej pomocy uzyskałeś/aś od sprzątaczki... jeśli matematyki uczy Cię słynna P. Katarzyna to lepiej pisz wniosek o zmianę nauczyciela lub szkoły jeśli chcesz zdać maturę (zazwyczaj 2/3 jej uczniów oblewa tę część egzaminu a reszta uczęszcza na korepetycje). Aczkolwiek są i tacy, którzy zasługują na pochwałę i serdecznie im z tego miejsca dziękuję. Wieczny brak funduszy na rozwój skutecznie podcina skrzydła nauczycielom tematyki technicznej.
Cóż, mimo wielu wad uważam, że warto wybrać te szkołę, ale cudów nie oczekuj. Dni otwarte są jak kampania wyborcza ale ten problem akurat dotyczy wszystkich placówek oświaty.

Zespół Szkół Nr 1 im. Ignacego Łukasiewicza - Gorlice
PApAjA Pa
1/5

Szkoła wydaje się przyjazna i sprawie na pozór dobre wrażenie ale to co dzieje się wewnątrz zostawia wiele do życzenia , nauczyciele zachowują się jakby byli jacyś niewyżyci i chcieli się popisać szczególnie jeden Pan uczący języka angielskiego. Cieszę się że nie muszę oglądać już jego twarzy (z góry ) i nie życzę nikomu tego widoku.

Zespół Szkół Nr 1 im. Ignacego Łukasiewicza - Gorlice
Frytak
2/5

Dobra zjeżdżalnia, polecam. Przydało by się jednak aby barierki z dołu miały jakąś amortyzację.

Zespół Szkół Nr 1 im. Ignacego Łukasiewicza - Gorlice
Tomasz Lenartowicz
5/5

Świetna szkoła! Jestem uczniem 3 klasy Technikum i przyznam, że "Górka" spełniła moje oczekiwania. Bardzo dobrze wyszkolona kadra, wyrozumiałość nauczycieli i ich pomoc kiedy czegoś nie rozumiem bezcenna. Na "Górce" cenie sobie specyficzny klimat, połączenie tradycji z nowoczesnością. Ta szkoła to dobry wybór.

Go up