Przedszkole i Żłobek Kubusiowy Ogród - Gorlice

Adres: Słoneczna 2, 38-300 Gorlice, Polska.
Telefon: 577180016.
Strona internetowa: niepubliczne-przedszkole-kubusiowy-ogrod-gorlice.business.site.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 1 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Przedszkole i Żłobek Kubusiowy Ogród

Czy szukasz przedszkola dla swojego dziecka w Gorlicach Polecmy Przedszkole i Żłobek Kubusiowy Ogród znajdujący się w dogodnej lokalizacji przy Adres: Słoneczna 2, 38-300 Gorlice, Polska.

Uczęszczanie do przedszkola to nie tylko opieka nad dzieckiem, ale również możliwość rozwijania umiejętności i nawiązywania nowych kontaktów. W Przedszkolu i Żłobku Kubusiowym Ogród będą dzieci mogły rozwijać swoje umiejętności w świetleńcu zajęć edukacyjnych i poprzez interakcję z rówieśnikami. Placówka świadczy usługi w zakresie Specjalności: Przedszkole.

Przedszkole znajduje się w miejscu łatwo dostępnym dla rodziców i dzieci. Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach. Dzięki temu każdy będzie mógł wygodnie odwiedzać placówkę.

Aktualnie Przedszkole i Żłobek Kubusiowy Ogród ma 1 recenzję na Google My Business z średnią opinią: 5/5.

Jeśli szukasz miejsca, w którym twoje dziecko będzie się rozwijało i czuło komfortowo, to Przedszkole i Żłobek Kubusiowy Ogród jest idealnym wyborem. Zapraszamy do odwiedzenia strony www niepubliczne-przedszkole-kubusiowy-ogrod-gorlice.business.site aby dowiedzieć się więcej lub skontaktować.

Recenzje dla Przedszkole i Żłobek Kubusiowy Ogród

Przedszkole i Żłobek Kubusiowy Ogród - Gorlice
Artur Buglewicz
5/5

Go up