Miejskie Przedszkole nr 5 w Gorlicach - Gorlice

Adres: Krakowska 11, 38-300 Gorlice, Polska.
Telefon: 183525615.
Strona internetowa: przedszkole5.mzs5.gorlice.pl.
Specjalności: Przedszkole.

Opinie: Ta firma ma 1 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Miejskie Przedszkole nr 5 w Gorlicach

Miejskie Przedszkole nr 5 w Gorlicach znajduje się w samym sercu Gorlic, przy Krakowskiej 11. Jest to jednostka o długiej tradycji i dobrej opini, co potwierdzają noty na portalu Google My Business.

Przedszkole to miejsce, w którym dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności w różnorodnych dziedzinach. Jest to miejsce, w którym dzieci uczą się w jeszcze bardziej przyjaznym i przyjaznym otoczeniu. Zespół pedagogiczny składa się z wykwalifikowanych nauczycieli, którzy dbają o rozwój każdego dziecka.

Specjalnością przedszkola jest wychowanie przedszkolne. Uczniowie uczą się tu podstaw wiedzy i umiejętności, które będą im przydatne w dalszej edukacji. Przedszkole oferuje również wiele innych aktywności i zajęć poza godzinami lekcyjnymi.

Kontakt z przedszkolem można nawiązać poprzez kilka sposobów. Można to zrobić przez telefon, mail lub osobiście w szkole. Szczegółowe informacje kontaktowe można znaleźć na stronie internetowej przedszkola.

Strona internetowa przedszkola to bogata w informacje źródło. Można na niej znaleźć informacje o zespole pedagogicznym, harmonogramie zajęć, regulaminie, a także formularzach do pobrania. Warto też zapoznać się z aktualnościami i wiadomościami z życia szkoły.

Na temat przedszkola można przeczytać jedną recenzję na Google My Business, która ocenia je na średnią notę 5/5. Recenzja wychwala troskę o dzieci i wysoki poziom wiedzy i umiejętności nauczycieli.

W związku z tym, jeśli szukasz przedszkola dla swojego dziecka, warto rozważyć Miejskie Przedszkole nr 5 w Gorlicach. Profesjonalny zespół pedagogiczny, przyjazne środowisko i wiele aktywności do wyboru - to tylko niektóre z wielu zalet tej szkoły. Skontaktuj się z przedszkolem przez stronę internetową i rozpocznij przygodę edukacyjną swojego dziecka.

Nie zapomnij także sprawdzić recenzji na portalu Google My Business, aby się przekonać o jakości usług przedszkola.

Polecamy Miejskie Przedszkole nr 5 w Gorlicach jako miejsce, w którym dzieci mogą się rozwijać i przygotowywać do dalszej edukacji w bardzo korzystnym środowisku.

Recenzje dla Miejskie Przedszkole nr 5 w Gorlicach

Miejskie Przedszkole nr 5 w Gorlicach - Gorlice
Anna Drzymała
5/5

Go up