Zespół Szkół Technicznych im. Wincentego Pola - Gorlice

Adres: Józefa Michalusa 6, 38-300 Gorlice, Polska.
Telefon: 183536114.
Strona internetowa: zst.gorlice.pl.
Specjalności: Technikum.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 53 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.6/5.

Lokalizacja Zespół Szkół Technicznych im. Wincentego Pola

Zespół Szkół Technicznych im. Wincentego Pola znajduje się w Gorlicach, przy adresie Józefa Michalusa 6, 38-300 Gorlice, Polska. Można je skontaktować pod numerem 183536114 lub odwiedzić ich oficjalną stronę internetową: zst.gorlice.pl.

Jest to szkoła techniczna, która oferuje edukację w dziedzinie Technikum. Można tu zdobyć wykształcenie zawodowe w różnych specjalnościach technicznych.

Zespół Szkół Technicznych im. Wincentego Pola ma łatwy dostęp do parkingów dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, co czyni je bardziej przyjaznym miejscem dla osób z niepełnosprawnościami.

Na portalu Google My Business ta firma ma 53 opinie. Średnia ocena użytkowników to 2.6/5. Warto zapoznać się z opiniami innych klientów, aby uzyskać lepsze poznanie szkoły.

Warto rozważyć kształcenie w Zespole Szkół Technicznych im. Wincentego Pola. Jeśli szukasz szkoły technicznej w Gorlicach, to ta szkoła może być dobra opcja dla Ciebie. Zalecamy odwiedzenie ich oficjalnej strony internetowej, aby uzyskać więcej informacji i skontaktować się z nimi.

Recenzje dla Zespół Szkół Technicznych im. Wincentego Pola

Zespół Szkół Technicznych im. Wincentego Pola - Gorlice
koles154
4/5

chodzilem do tej szkoły dobrych kilka lat temu i dałbym 5 gdyby nie pewien niemiły pan od biologii i chemii, który miał wymagania jak na jakimś biol chemie specjalizacji. a to był kierunek mechaniczny. po za tym miło wspominam te czasy szkolne 🙂

Zespół Szkół Technicznych im. Wincentego Pola - Gorlice
Shab
2/5

Dwójka nauczycieli patrzą jak by tylko kogoś przetrzymać w jednej klasie. Jedna nauczycielka od matematyki krzyczy na całą klasę gdy jedna albo dwie osoby coś przeskrobią i takie sytuacje były wielokrotnie. Niektórym klasom mówiła krzykiem na lekcjach "jak nie chcecie sie uczyć to nie ale ja tu będę dalej a wy nie koniecznie musicie tu być". Czy uczeń sie stara nie patrzy na postęp ucznia czy zachowanie na lekcji lecz na ilość zajęć pozalekcyjnych na których sie było. Nowy materiał jest tłumaczony "na szybko" na początku jednej lekcji a później przechodzi sie odrazu do robienia zadań z podręcznika a następnie po dwóch lekcjach są przeprowadzane kartkówki.
Nauczyciel od chemii i biologii na lekcjach w technikum stawia warunki na lepszą ocenę takie a nawet bardziej zaostrzone niż są w Liceum im. Marcina Kromera po 8-smej klasie. Gdy nauczyciel kogoś nie polubi a ktoś ma problem z danym przedmiotem oczywiście można podejść żeby nauczyciel wytłumaczył i wytłumaczy ale następnie gdy uczeń chce zdać nauczyciel nie ma czasu albo pyta innych uczniów nawet gdy uczeń pierwszy podszedł sie zgłosić do odpowiedzi a następnie mówi że na ma już czasu pytać. Jednak gdy już dojdzie do przepytania ucznia, nauczyciel bardzo szczegółowo wypytuje o materiał nawet z początku podręcznika bądź zeszytu.
Nauczyciele wierzą innym nauczycielom niż uczniom którzy mają problem.
Czasem co do zachowania nauczycieli na lekcji albo omawianego materiału (chodzi o bardzo szczegółowe omawianie materiału który jest mało istotny) można odnieść wrażenie że szkoła chce nauczać na poziomie kromera.
Wysoka zdawalność matur nie jest dlatego że szkoła dobrze szykuje uczniów tylko dlatego że po drodze pozbywają sie słabych ogniw. Zaraz na początku roku można podsłuchać z rozmów nauczycieli o "wyplewianiu"
Nauczyciele poza kilkoma wyjątkami są bardzo mili i zawsze chętnie wytłumaczą uczniowi materiał oraz zawsze można z nimi porozmawiać na wiele tematów.

Zespół Szkół Technicznych im. Wincentego Pola - Gorlice
Clash Royal
1/5

kciałem tam iść ale słaba ocena, wienc nie poszłem. Koledzy mówiom że fajni ludzie ale nauczyciele krzyczom. like dla moje komentarza

Zespół Szkół Technicznych im. Wincentego Pola - Gorlice
Bruh Moment
5/5

Pozdrawiam pana Klemensa Tajaka, bardzo miły nauczyciel.

Zespół Szkół Technicznych im. Wincentego Pola - Gorlice
Kacper Witek
1/5

Nie polecam klasy 1b Technik Informatyk, nie chcą dodać nowego kolegi do grupy klasowej aby mógł sie poznać.

Zespół Szkół Technicznych im. Wincentego Pola - Gorlice
U.F. Joy
3/5

Nie zrobisz z matoła, Matały.

Zespół Szkół Technicznych im. Wincentego Pola - Gorlice
GLUteN 69
5/5

Legnacko no mi się podoba

Zespół Szkół Technicznych im. Wincentego Pola - Gorlice
Patryk Wielopolski
5/5

Szkoła spoko chodziłem 3 lata

Go up