Niepubliczne Przedszkole Elfik - Gorlice

Adres: Z. Krasińskiego 8, 38-300 Gorlice, Polska.
Telefon: 575446140.

Specjalności: Przedszkole.

Opinie: Ta firma ma 1 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 1/5.

Lokalizacja Niepubliczne Przedszkole Elfik

Jeśli szukasz przedszkola dla swojego dziecka, warto rozważyć Niepubliczne Przedszkole Elfik znajdujące się w Gorlicach, przy adresie Z. Krasińskiego 8. Telefon kontaktowy: 575446140.

To przedszkole szczególnie wyróżnia się swoimi specjalnościami, które są skoncentrowane na edukacji przedszkolnej. Możesz być pewien, że twoje dziecko będzie miało szeroki zakres możliwości rozwoju i uczenia się w Niepublicznym Przedszkolu Elfik.

Lokalizacja przedszkola jest również bardzo dogodna, ponieważ znajduje się w centrum miasta Gorlicach. Dzieci mogą bezpiecznie dojechać do przedszkola pieszo, rowerem lub zostawić je w bezpiecznym miejscu w okolicy.

Na stronie Google My Business Niepubliczne Przedszkole Elfik ma 1 opinie, a średnia ocena wynosi 1/5. Oczywiście każde przedszkole ma swoje słabe i mocne strony, dlatego zalecamy osobiście odwiedzić przedszkole i sprawdzić, czy odpowiada ono indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom.

Jeśli szukasz przedszkola, które zapewni opiekę i edukację Twojemu dziecku w bardzo dogodnej lokalizacji, to warto rozważyć Niepubliczne Przedszkole Elfik.

Zalecamy skontaktować się z nimi poprzez ich oficjalną stronę internetową lub telefon, aby uzyskać więcej informacji i zaplanować indywidualną wizytę.

Recenzje dla Niepubliczne Przedszkole Elfik

Niepubliczne Przedszkole Elfik - Gorlice
EM EM
1/5

Go up