Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta - Poznań

Adres: Traugutta 42, 60-101 Poznań, Polska.
Telefon: 618333548.
Strona internetowa: sp5poznan.pl.
Specjalności: Szkoła podstawowa.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 48 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.1/5.

Lokalizacja Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta to renomowana instytucja edukacyjna zlokalizowana w Poznaniu, przy ulicy Traugutta 42. Szkoła ta specjalizuje się w nauczaniu uczniów na poziomie szkoły podstawowej. Jako asystent, chciałbyś polecić Ci tę szkołę, ponieważ jest to miejsce, gdzie Twoje dziecko może rozwijać swoje umiejętności i zdobywać wiedzę w przyjaznej atmosferze.

Informacje kontaktowe Szkoły Podstawowej nr 5 to:

Charakterystyczną cechą tej szkoły jest specjalizacja w nauczaniu na poziomie szkoły podstawowej, co zapewnia wysoką jakość edukacji dla uczniów. Dodatkowo, Szkoła Podstawowa nr 5 oferuje parking dostępny dla osób na wózkach, co sprawia, że jest bardziej przyjazna i dostępna dla wszystkich.

Według opinii w Google My Business, Szkoła Podstawowa nr 5 ma 48 recenzji, a jej średnia ocena wynosi 3.1/5. Chociaż opinie mogą się różnić, warto zauważyć, że jest to miejsce, które zyskało zaufanie wielu rodziców i uczniów.

Jeśli szukasz miejsca, które zapewni Twojemu dziecku solidne podstawy edukacyjne w przyjaznej atmosferze, Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta jest doskonałym wyborem. Zachęcamy do kontaktu poprzez ich stronę internetową w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz zapisania dziecka na zajęcia. Daj swojemu dziecku szansę na rozwój w tej wyjątkowej instytucji edukacyjnej

Recenzje dla Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta - Poznań
Giro Vital
1/5

Szkoła fatalna, grono i była dyrekcja porażka. Panie ze świetlicy łącznie z sekretariatem do wymiany, tylko plotkują a nie zapewniają należytej opieki dzieciom. Atmosfera gęsta....nie polecam tego miejsca!

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta - Poznań
Wiktor Kraszewski
1/5

uczyłem się tam od małego do 2 klasy koledzy znęcali się na mają osobą przez dwa lata. po tym musiałem przez rok uczęszczać na terapie czy to normalne?

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta - Poznań
Igor Rychert
5/5

Obsługa bardzo dobra,tylko są trochę nie mili

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta - Poznań
Katarina
1/5

Wreszcie opuściliśmy mury tej szkoły. Odradzam grono pedagogiczne to same pierdusnice najgorsza K.G . Opowiesz jej o swoich problemach cała Szkola już wie.

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta - Poznań
Zuzia
5/5

Super nauczyciele , super zorganizowane wszystko jest , polecam serdecznie jako była uczennica ✨✨

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta - Poznań
Kacper Prażyński
5/5

Trzeba zacząć że nauczyciele bardzo mili i uprzejmi dyrektorki niesamowite szkoła jest prawie całkowicie wyremontowana Lekcje nie są nudne ogólnie polecam !!!

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta - Poznań
Studia podyplomowe 2014 Muzyka, Plastyka, WOK
1/5

Fatalna organizacja, w szczególności w klasach I-III.Szkoła szczyciła się na drzwiach otwartych wyremontowanymi za pieniądze unijne klasami przeznaczonymi na potrzeby dzieci sześcioletnich (również toaletami). Dyrekcja zaznaczała, że dzieci w klasach I-III chodzą do szkoły w systemie jednozmianowym. Działały dwie świetlice, odrębna dla dzieci 6-letnich oraz druga dla pozostałych roczników.1 września nastąpiło zderzenie z rzeczywistością. W maju szkoła otrzymała od miasta zielone światło na utworzenie przedszkola - trzyoddziałowego (wcześniej funkcjonowała jedynie zerówka).W rezultacie szkoła przeszła już od II klasy na system dwuzmianowy dzieci 7 letnie chodzą do szkoły na 12.20. Ponadto wyremontowane klasy przeznaczono dla przedszkola, liczbę świetlic zredukowano do jednej. Pomimo dużej liczby zainteresowanych uczęszczaniem do świetlicy, znacznie ponad 100 osób, nie dokonują się żadne zmiany. Bezpieczeństwo dzieci stoi pod znakiem zapytania. W małej świetlicy przebywa jednocześnie około 40 dzieci, biegających, dzikich, dwie bezradne nauczycielki jedynie krzyczą-bezskutecznie, części dzieci nie są wydawane opłacone obiady, bo nikt nie panuje nad sytuacją. Jeszcze wiele innych sytuacji wymagałoby opisania, ale te przytoczone są najwyższej wagi problemami, ponieważ są wyrazem nierzetelności dyrekcji wobec spoczywającego na niej obowiązku zapewnienia bezpieczeństwa dzieci na terenie placówki.

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta - Poznań
vaperson _
5/5

Już tak w pełni serio, to mogliby się bardziej postarać i zwolnić taką jedną osobę, która mi kumpla prześladowała. Pomijając to szkoła jedna z lepszych w Poznaniu, są w niej bardzo sympatyczni nauczyciele dbający o uczniów i zadziwiająco wysoki poziom przy niskim wkładzie własnym

Go up