Szkoła Podstawowa nr 38 - Poznań

Adres: Brandstaettera 6, 61-659 Poznań, Polska.
Telefon: 618203691.
Strona internetowa: sp38.edu.pl.
Specjalności: Szkoła podstawowa.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 57 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.8/5.

Lokalizacja Szkoła Podstawowa nr 38

Szkoła Podstawowa nr 38 znajduje się na ulicy Brandstaettera 6, 61-659 w Poznaniu, Polska. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu 618203691. Więcej informacji można znaleźć na ich stronie internetowej: sp38.edu.pl. Jest to szkoła podstawowa, która oferuje edukację na poziomie podstawowym.

Szkoła Podstawowa nr 38 zapewnia dogodne warunki dla uczniów i ich rodziców. Dodatkowo, posiada parking oraz udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, takie jak wejście dostępne dla osób na wózkach.

Według recenzji na Google My Business, Szkoła Podstawowa nr 38 posiada 57 opinii, a ich średnia ocena wynosi 2.8/5. Jest to istotne dla osób poszukujących informacji zweryfikowanych przez innych użytkowników.

Jeśli szukasz informacji o Szkole Podstawowej nr 38, ta strona zawiera wszystkie istotne informacje, które mogą Cię zainteresować. Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej i skontaktowania się w razie jakichkolwiek pytań lub zainteresowania.

Rekomendacja: Jeśli interesujesz się edukacją na poziomie podstawowym i poszukujesz szkoły z dogodną lokalizacją oraz udogodnieniami dla uczniów, skontaktuj się z Szkołą Podstawową nr 38 poprzez ich stronę internetową. Możesz tam znaleźć więcej szczegółowych informacji oraz skonsultować się z nimi bezpośrednio.

Recenzje dla Szkoła Podstawowa nr 38

Szkoła Podstawowa nr 38 - Poznań
Zrob mi louda Nie zartuj
1/5

Zamiast iść do przodu z technologią to w tej się cofamy i nie możemy korzystać z telefonów są tu również łamane prawa ucznia takie jak np : nie można się malować nie można farbować włosów i nie można mieć pomalowanych paznokci już nie wspomnę o samym budynku żółto szarym i zmuszanie dzieci do wychodzenia na długiej przerwie kiedy nie można wyjść na plac a jak w coś grasz z innymi to dyrektorka krzyczy szczerze płacze kiedy przypominam sobie że muszę tu wrócić po wakacjach

Szkoła Podstawowa nr 38 - Poznań
Bunily Strxwberry
1/5

Dla kogokolwiek, który ma w planach posłać tu swoje dziecko - błagam, nie rób tego. Z niewiadomych przyczyn szkoła ma dobra reputacje na która z pewnością nie zasługuje. Po 8 latach chodzenia do tej placówki mogę z pewnością stwierdzić, że te wszystkie lata poszły na marne. Wiele dzieci w tej szkole cierpi na problemy psychiczne właśnie nią spowodowane. Połowa nauczycieli nawet nie wie jak przekazać uczniom wiedzę. Regulamin szkoły jest niezgodny z prawami ucznia, które są tutaj łamane na porządku dziennym. Po takim czasie spędzonym w tej szkole zostałam całkowicie wyniszczona psychicznie. Ponadto, w szkole nie ma absolutnie żadnych aktywności dla uczniow, przez uczniow. Raz na rok pojawiają się nudne konkursy i powtarzalne akcje tworzone wyłącznie przez nauczycieli. Skutecznie jest tu zabijana kreatywność, a nawet sam budynek jest szary i poza żółtymi wyglądającymi niczym pleśń ścianami w poniektórych klasach, nie ma tam absolutnie żadnych kolorów. Czasem jest mydło w łazience, której drzwi ciagle się zatrzaskują lub nie działają. Nauczyciele są przekonani, że wiedzą lepiej jak wychować dziecko, niż jego rodzice. Niekiedy zdarzają się przypadki, ze celowo upokarzają ucznia na forum klasy. Wiele razy wmawiali mi, ze moje problemy są wymyślone a ja sama je wyolbrzymiam pomimo diagnozy lekarskiej. Jest parę nauczycieli godnych pochwały, bo wytrzymują w tym bałaganie i starają się cokolwiek zmienić na lepsze. Samorząd uczniowski jest właściwie niepotrzebny. Nie robi absolutnie nic. Sekretariat nie jest w stanie udzielić jakiejkolwiek pomocy, często nie da się nawet dodzwonić. O pani dyrektor nie wspomnę. Pojawia się raz na 10 lat, żeby trochę pokrzyczeć. Na dużej przerwie uczniowie zmuszani są do pobytu w zatłoczonym i szarym boisku z paroma splesnialymi ławkami. Jest jeden plac zabaw zazwyczaj nawet nie udostępniany. O urojeniach niektórych nauczycieli tez nie wspomnę. Uwaga za uśmiech? Jak najbardziej. Uwaga za picie wody na lekcji? Oczywiscie, że tak. Bardzo często zdarzają się uwagi za wymyślone gadulstwo, którego nawet nie było. Odpowiedzialność zbiorowa jest tu na porządku dziennym i oczywiście, przynosi to jedynie gorsze efekty. W skrócie - bardzo ale to bardzo nie polecam.

Szkoła Podstawowa nr 38 - Poznań
krzyp czak
1/5

Szkoła stawia dobre oceny ponad zdrowie psychiczne uczniow, a pani dyrektor nie robi praktycznie nic oprócz pojawiania się na korytarzu i krzyku na każdego ucznia. Oczywiście pojawia się tez na wycieczkach (fundowanych przez nauczycieli, nie nią samą.)

Szkoła Podstawowa nr 38 - Poznań
Sofia primabalerina
1/5

Okropna szkoła, nikomu nie polecam a wręcz odradzam omijać ją szerokim łukiem!! Dyrektorka traktuje to miejsce jak swój prywatny folwark,a nauczycieli i rodziców jak parobków!!!

Szkoła Podstawowa nr 38 - Poznań
Filip Łoda
1/5

Byłem w tej szkole od 2007 roku i powiem krótko niektórzy nauczyciele powinni iść się leczyć,stosunek do ucznia w celu zmotywowania go nie jest ok jak na XXI wiek. Dyrektor (AS) zrobiła plac zabaw na terenie szkoły po czym go zamknęła i udostępniła go tylko dla wnuków. Śmieszniejszą rzeczą był zakaz dotykania śniegu, który obowiązywał chyba w całym Poznaniu bo bitwa na śnieżki poza szkołą = rozmowa z dyrektorem + wezwanie rodziców.
Reszta kadry w tym woźny super.

Szkoła Podstawowa nr 38 - Poznań
Ariel Wiśniewski
3/5

Jest ok. Bardzo specyficzna szkoła jako budynek. Byłem tam jedynie kilka nocy na obozie i organizacji Bitwy O Poznań, lecz zdążyłem pozwiedzać szkołę oraz poznać dyrektora. Wszystko jest tam ... specyficzne. Mocne 3

Szkoła Podstawowa nr 38 - Poznań
Nikt ważny 2
1/5

Uczęszczam do tej szkoły i uważam że nie jest zbyt dobra. Pani Dyrektor (AS) nie jest dobra w swoim zawodzie, niektórzy nauczyciele też, ale w tej szkole znajdzie się kilka dobrych nauczycieli.

Szkoła Podstawowa nr 38 - Poznań
Szymon Rakowski
1/5

Szkoła, dzieci i nauczyciele naprawdę dobrzy. Niemniej jednak Dyrektor tej szkoły (AS) oceniam bardzo źle. Osoba niekompetentna i zamknięta na jakiekolwiek inicjatywy.

Go up