PUBLICZNE PRZEDSZKOLE MARZENIA DO SPEŁNIENIA - Ząbki

Adres: 11 Listopada 85, 05-091 Ząbki, Polska.
Telefon: 790570131.
Strona internetowa: m.facebook.com.
Specjalności: Przedszkola.

Opinie: Ta firma ma 10 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.1/5.

Lokalizacja PUBLICZNE PRZEDSZKOLE MARZENIA DO SPEŁNIENIA

PUBLICZNE PRZEDSZKOLE MARZENIA DO SPEŁNIENIA jest miejscem, które oferuje wyjątkowe doświadczenia edukacyjne dla najmłodszych. Znajduje się pod adresem 11 Listopada 85, 05-091 Ząbki, Polska, co sprawia, że jest łatwo dostępne dla rodziców z okolicznych miejscowości. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 790570131.

Przedszkole specjalizuje się w pracy z małymi dziećmi, zapewniając im wszechstronną opiekę i edukację. Ich strona internetowa m.facebook.com zawiera informacje na temat programu nauczania, wydarzeń i aktualności z życia placówki.

Jedną z głównych specjalności tego przedszkola jest stworzenie przyjaznej i kreatywnej atmosfery, sprzyjającej rozwojowi każdego malucha. Dzięki zaangażowanej kadrze pedagogicznej i bogatemu programowi zajęć, dzieci mają możliwość rozwijania swoich umiejętności i zainteresowań w bezpiecznym otoczeniu.

Ta firma zdobyła pozytywne opinie od swoich klientów, zyskując łącznie 10 recenzji na Google My Business. Średnia ocena wynosi 4.1/5, co świadczy o wysokiej jakości świadczonych usług.

Dla osób poszukujących przedszkola, które oferuje opiekę na wysokim poziomie, PUBLICZNE PRZEDSZKOLE MARZENIA DO SPEŁNIENIA jest doskonałym wyborem. Ich lokalizacja, profesjonalizm kadry oraz pozytywne opinie klientów sprawiają, że warto rozważyć tę placówkę dla swojego dziecka.

Rekomendacja finalna: Jeśli szukasz przedszkola, które zapewni Twojemu dziecku wszechstronną opiekę i rozwój, skontaktuj się z PUBLICZNYM PRZEDSZKOLEM MARZENIA DO SPEŁNIENIA poprzez ich stronę internetową. Nie wahaj się, aby dać Twojemu dziecku najlepsze możliwe start w edukacji

Recenzje dla PUBLICZNE PRZEDSZKOLE MARZENIA DO SPEŁNIENIA

PUBLICZNE PRZEDSZKOLE MARZENIA DO SPEŁNIENIA - Ząbki
Monika Grążawska
5/5

Po 3 miesiącach mogę stwierdzić, że jestem bardzo zadowolona z przedszkola „Marzenia do spełnienia”. Synek długo się klimatyzował, ale teraz chodzi do przedszkola bardzo chętnie. Jestem pod wrażeniem organizacji zajęć w przedszkolu. Zarówno Pan Dyrektor, jak i Panie wychowawczynie to ludzie pracujący tam z powołania, zaangażowani i pomysłowi. Różnorodność zajęć dodatkowych, wycieczek, niespodzianek i atmosfera w placówce sprawiają, że moje dziecko jest zawiedzione tym, że nie może iść do przedszkola, kiedy jest chore. Czytając poprzednie komentarze miałam mieszane uczucia, teraz mam pewność, że oddaję moje dziecko w dobre ręce.

PUBLICZNE PRZEDSZKOLE MARZENIA DO SPEŁNIENIA - Ząbki
Gusiak Kruchego
5/5

Będzie długo, może ktoś dobrnie do końca, 🙂

Moja córka jest dziś ostatni dzień w przedszkolu Marzenia do Spełnienia. Uczęszcza do niego drugi rok, więc widzę różnicę, jaka zaszła w tej placówce od kiedy pojawił się Pan Dyrektor Marcin Maćkowiak.

Wcześniej to było przedszkole porażka, w którym dosłownie śmierdziało i odrzucało na wejściu. Kadra i dyrekcja, jak również (nie)szanowna właścicielka traktowały obiekt jako przechowywalnię dzieci. Szczerze się obawiałam, czy córka idąc do szkoły nie będzie znacząco odbiegała wiedzą i umiejętnościami od dzieci z innych przedszkoli. Nie będę poruszać stanu placu zabaw i sal, jak również kwestii posiłków - lepiej o tym teraz nie pamiętać...

A potem pojawił się Pan Dyrektor! Niezwykle profesjonalna, kulturalna osoba z wielką wiedzą, zaangażowaniem i pomysłami, kochająca dzieci. Przedszkole zmieniło się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Porządek w dokumentacji. Czuwanie nad BHP placówki, wyremontowany plac zabaw, zakup wielu pomocy edukacyjnych, organizacja wycieczek, imprez dla dzieci, niespodzianek, ciekawe warsztaty, kuchcikowo.. długo można wymieniać efekty jego pracy, które ja, jako rodzic, szczególnie doceniam.

Nie można również zapominać o wspaniałych Wychowawczyniach:
- Pani Agnieszka - niezwykle ciepła i serdeczna osoba, przy jednoczesnej stanowczości i umiejętności przekazania wiedzy, jestem bardzo zadowolona, że była wychowawczynią mojej córki;
- Pani Iwonka - logopeda i certyfikowany Terapeta Ręki, czuwająca nad rozwojem i bezpieczeństwem dzieci, bardzo zorganizowana, ciepła osoba;
- Pani Paulina - wychowawczyni najmłodszej grupy, zawsze uśmiechnięta, wesoła, z poczucie humoru.

Jako, że nasza przygoda z tą placówką się dziś kończy, chciałam na forum publicznym serdecznie Państwu podziękować! Za ciepło, za serdeczne rozmowy, za całą pracę, którą wkładacie Państwo w tworzenie Przedszkola, i przede wszystkim za pomoc w wychowaniu i nauce mojej córki. Dziś wiem, że doskonale sobie poradzi w szkole. Życzę Państwu wszystkiego dobrego.

Rodzicom, którzy mają jakiekolwiek wątpliwości, zachęcam do odwiedzenia placówki i rozmowy z Panem Dyrektorem.
Osobiście gorąco polecam.

PUBLICZNE PRZEDSZKOLE MARZENIA DO SPEŁNIENIA - Ząbki
Sylwia Krasowska
5/5

Przedszkole do POLECENIA. Kameralne (wręcz rodzinne).
W ciągu roku dużo atrakcji dla dzieci - nie ma nudy.
Dyrekcja i wychowawcy z powołania.

PUBLICZNE PRZEDSZKOLE MARZENIA DO SPEŁNIENIA - Ząbki
Anna Jaskot
5/5

Bardzo dobry kontakt z Dyrekcja Pan Dyrektor pomocny i zawsze do dyspozycji rodziców od razu działa. Polecam placówkę!

PUBLICZNE PRZEDSZKOLE MARZENIA DO SPEŁNIENIA - Ząbki
Marina
5/5

Mila atmosfera, dzieci zadowoleni z zajec.Tak że bardzo miły Pan dyrektor i cała cała kadra w przedszkolu.

PUBLICZNE PRZEDSZKOLE MARZENIA DO SPEŁNIENIA - Ząbki
Adam Wert
1/5

Integracyjne tylko z nazwy - brak wyspecjalizowanej kadry - nie polecam

PUBLICZNE PRZEDSZKOLE MARZENIA DO SPEŁNIENIA - Ząbki
Eulalia Pigwa
1/5

Czy w przedszkolu są jakieś zajęcia dodatkowe? Podana przez Państwa strona internetowa nie działa i niczego o przedszkolu nie da się dowiedzieć z Państwa profilu. Informacje na temat potencjalnego przedszkola dla dziecka dla rodziców są niezmiernie ważne. Brak takich informacji wskazuje na traktowanie przedszkola jako typowej przechowalni przez jego właścicieli...

PUBLICZNE PRZEDSZKOLE MARZENIA DO SPEŁNIENIA - Ząbki
Sylwia Olszewska
5/5

Go up