Publiczne Przedszkole Skrzat - Ząbki

Adres: Westerplatte 1, 05-091 Ząbki, Polska.
Telefon: 227624010.
Strona internetowa: eskrzat.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 22 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.4/5.

Lokalizacja Publiczne Przedszkole Skrzat

Publiczne Przedszkole Skrzat jest jedną z najlepszych placówek przedszkolnych w Polsce, zlokalizowaną pod adresem Westerplatte 1, 05-091 Ząbki, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 227624010 lub odwiedzić ich stronę internetową eskrzat.pl.

Oferujący głównie usługi przedszkolne, Publiczne Przedszkole Skrzat wyróżnia się wysoką jakością opieki nad dziećmi oraz bogatym programem edukacyjnym. Dodatkowo, placówka zapewnia udogodnienia dla osób na wózkach, w tym dostępny parking oraz wejście.

Na Google My Business, Publiczne Przedszkole Skrzat ma aż 22 recenzje, co świadczy o ich zaufaniu wśród rodziców. Średnia ocena wynosi 4.4/5, co potwierdza wysoką jakość świadczonych usług.

Dla osób poszukujących profesjonalnego przedszkola, Publiczne Przedszkole Skrzat jest idealnym wyborem. Znajduje się w dogodnej lokalizacji, co ułatwia dojazd oraz zapewnia wygodę dla rodziców. Z bogatym programem edukacyjnym i wysoko ocenianymi recenzjami, Publiczne Przedszkole Skrzat to miejsce, które zapewni dziecku wszechstronny rozwój i bezpieczną atmosferę.

Jeśli szukasz najlepszego przedszkola dla swojego dziecka, nie wahaj się skontaktować z Publicznym Przedszkolem Skrzat poprzez ich stronę internetową. Zapraszamy do odwiedzenia eskrzat.pl i zarezerwowania miejsca dla swojego malucha

Recenzje dla Publiczne Przedszkole Skrzat

Publiczne Przedszkole Skrzat - Ząbki
Agnieszka Pisarska
5/5

Moja przygoda z przedszkolem zakończyła się dziś po wspaniałych 4 latach . Chciałam serdecznie podziękować paniom które prowadziły grupę IX za ich serce zaangażowanie i pracę , która włożyły w wychowanie mojego dziecka . Idziemy do szkoły przygotowani bardziej niż wymaga tego program . Nie sądziłam że przedszkole może być takim cudownym miejscem za którym będziemy bardzo tęsknić .

Publiczne Przedszkole Skrzat - Ząbki
Franka x
5/5

Przedszkole na wysokim poziomie . Dużo zajęć dla dzieci . Panie bardzo pomocne . Pani Dyrektor złota kobieta wysłucha pomoże. Dzieci szczęśliwe nie chcą wracać do domu bo w przedszkolu jest tak super . Codziennie słyszę od dzieci że za wcześnie je odbieram bo jeszcze chca się bawić.

Publiczne Przedszkole Skrzat - Ząbki
Mateusz Flu
5/5

Przyjazna atmosfera, kadra pomocna i profesjonalna, wiele zajęć edukacyjnych, częste wyjazdy i atrakcje - córeczka zadowolona to i rodzice zadowoleni ?

Publiczne Przedszkole Skrzat - Ząbki
dariodarecki
5/5

Olbrzymie nowoczesne przedszkole w Ząbkach.

Publiczne Przedszkole Skrzat - Ząbki
Magda Burska
1/5

Najgorsze przedszkole, panie nic nie robia pija kawe tak mowia dzieci, caly czas problem z platnisciami oszukuja matki, podobno emeile nie dochodza I ciezko zalatwic cokolwiek, panie szarpia dzieci tylko ciagle wymagaja a same nic nie robia dzieci coca rysowac to mowia ze papieru niema askladki sie placi. Niepolecam

Publiczne Przedszkole Skrzat - Ząbki
AGNIESZKA G
5/5

Super miejsce, bardzo duże możliwości rozwoju dzieci, bardzo empatyczni i przemili pedagodzy, pyszne jedzenie,duża przestrzeń.

Publiczne Przedszkole Skrzat - Ząbki
Jakub Sobiecki
4/5

super przedszkole ale pies mi zdechł więc daje 4

Publiczne Przedszkole Skrzat - Ząbki
Rito
4/5

Za to mój brat Krzyś chodził ale mu się nie podobało bo nie było skrzata

Go up