Jagódka Niepubliczne Przedszkole - Ząbki

Adres: Świerkowa 6, 05-091 Ząbki, Polska.
Telefon: 792887770.
Strona internetowa: ocenprzedszkole.pl.
Specjalności: Przedszkole.

Opinie: Ta firma ma 6 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3/5.

Lokalizacja Jagódka Niepubliczne Przedszkole

Jagódka Niepubliczne Przedszkole to przedszkole, które ma wiele do zaoferowania swoim uczniom. Znajduje się pod adresem: Świerkowa 6, 05-091 Ząbki, Polska. Możesz skontaktować się z nimi pod numerem telefonu: 792887770. Więcej informacji można znaleźć na ich stronie internetowej: ocenprzedszkole.pl.

Specjalizują się w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym, co oznacza, że posiadają odpowiednie podejście i program nauczania dostosowany do najmłodszych. Ich placówka jest zlokalizowana w uroczym miejscu, co sprzyja rozwojowi dzieci w otoczeniu przyjaznym i bezpiecznym.

Ta firma ma 6 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 3/5. To pokazuje, że opinie klientów są zróżnicowane, co może wynikać z indywidualnych doświadczeń. Warto samemu sprawdzić, czy Jagódka Niepubliczne Przedszkole spełni oczekiwania rodziców i dzieci.

Jeśli szukasz przedszkola, które dba o rozwój Twojego dziecka, warto rozważyć kontakt z Jagódka Niepubliczne Przedszkole. Ich podejście do nauczania i troska o małych uczniów mogą sprawić, że Twoje dziecko będzie się rozwijać w przyjaznej i wszechstronnej atmosferze. Skontaktuj się z nimi przez ich stronę internetową i dowiedz się więcej o ofercie oraz możliwościach, jakie mogą zapewnić dla Twojego dziecka.

Rekomendacja: Nie zwlekaj i skontaktuj się z Jagódka Niepubliczne Przedszkole już teraz poprzez ich stronę internetową. Zapewnij swojemu dziecku najlepsze warunki rozwoju

Recenzje dla Jagódka Niepubliczne Przedszkole

Jagódka Niepubliczne Przedszkole - Ząbki
Bartosz Dioniziak
1/5

Właścicielka mega nie sympatyczna! Do przedszkola przyjechała kobieta która zastawiała cały chodnik, interweniowała pani dyrektor mówiąc iż można stanąć i poczekać. Po zwróceniu uwagi iż chodnik jest dla pieszych kobieta zaczęła kierować w nasza stronę wulgaryzmy czy tak zachowuje się „Pedagod” jestem ciekaw jak odnosi się do dzieci.

Jagódka Niepubliczne Przedszkole - Ząbki
Anna Derbin
1/5

Nie polecam !
Moje dziecko było tam raptem około miesiąca. Każdy dzień to był niesamowity płacz. Przy każdym odbieraniu dziecka z przedszkola Panie mówiły, że wszystko ok, nic się nie dzieje, Synek nie płakał. Podczas kiedy my widzieliśmy że jest bardzo źle. Ostatecznie przekreslilam to przedszkole kiedy mąż zobaczył synka siedzącego na podłodze, obsikanego i zasłanial się pluszakiem. Co więcej - minęło już trochę czasu A do dzisiaj dziecko mówi, że "Mamo ale tam nie pójdziemy już?". Codziennie obsikane rzeczy, myślałam że tak może być bo stres, nowe miejsce itd. Po czym się okazało że nie było komu zapalić światła w łazience. Takie sytuacje były niejednokrotne. Nie polecam z całego serca!

Jagódka Niepubliczne Przedszkole - Ząbki
Мария Корчемная
5/5

Absolutnie się nie zgadzam z komentarzem wyżej. Bardzo fajnie przedszkole! I co najważniejsze wspaniałe cioci! Syn chodzi do tego przedszkola trzeci rok, córka też chodziła 2 lata, a teraz już poszła do 1 klasy, lecz nadal tęsknię za Jagódką! Sporo zajęć dodatkowych, logopeda, wycieczki. Polecam z całego serca! Maryia Karchemnaya

Jagódka Niepubliczne Przedszkole - Ząbki
Юлія Криворучко
5/5

Moje dziecko jest całkowicie zachwycone tym przedszkolem. Nigdy nie żałowaliśmy, że wybraliśmy to przedszkole! Tu pracują najlepsze ciocie. Będziemy bardzo tęsknić! ❤️

Jagódka Niepubliczne Przedszkole - Ząbki
Katarzynka N.
1/5

Pracowałam tam dawno temu przez 5 dni i uciekłam....okropne miejscem okropna właścicielka. Koszmar!!!

Jagódka Niepubliczne Przedszkole - Ząbki
Natalia Kurzawa
5/5

Go up