Przedszkole Niepubliczne SMYK - Ząbki

Adres: Kościelna 9, 05-091 Ząbki, Polska.
Telefon: 224234488.
Strona internetowa: smyk.waw.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 8 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.4/5.

Lokalizacja Przedszkole Niepubliczne SMYK

Przedszkole Niepubliczne SMYK to jedna z najbardziej renomowanych placówek przedszkolnych w Polsce. Znajduje się pod adresem Kościelna 9, 05-091 Ząbki, Polska i można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 224234488. Na ich stronie internetowej smyk.waw.pl można znaleźć wszelkie informacje dotyczące placówki.

Specjalnością placówki jest przedszkole, które oferuje wysoką jakość edukacji dla najmłodszych. Jest to idealne miejsce dla dzieci, które chcą rozwijać swoje umiejętności i zdobywać nowe doświadczenia w przyjaznym i wspierającym środowisku.

Przedszkole Niepubliczne SMYK wyróżnia się również tym, że wejście jest dostępne dla osób na wózkach, co sprawia, że jest bardziej dostępne i przyjazne dla wszystkich dzieci.

Opinie na temat tej placówki są bardzo pozytywne. Firma ma aż 8 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 4.4/5. To świadczy o wysokim poziomie usług i zadowoleniu klientów.

Dla osób poszukujących wysokiej jakości placówki przedszkolnej, Przedszkole Niepubliczne SMYK jest doskonałym wyborem. Znajduje się w dogodnej lokalizacji w Ząbkach i oferuje kompleksową opiekę oraz wszechstronne wsparcie edukacyjne dla dzieci.

Jeśli szukasz najlepszego miejsca dla swojego dziecka, koniecznie skontaktuj się z Przedszkolem Niepublicznym SMYK poprzez ich stronę internetową. Nie pożałujesz

Recenzje dla Przedszkole Niepubliczne SMYK

Przedszkole Niepubliczne SMYK - Ząbki
Artur Akopian
2/5

Generalnie to na plus bardzo Pani dyrektor oraz Pani pedagog które są bardzo inteligentnymi osobami i współpraca z nimi napewno będzie dobra. Co do samego przedszkola niestety spory minus. Byliśmy dwa dni na adaptacji, oprócz zajęć na placu zabaw oraz śpiewania i tańczenia nie wiele czegoś więcej. Grupa licząca duża ilość dzieci nad którymi ciocie nie są w stanie zapanować ( dzieci kręciły się wokół drzwi, chciały wychodzić z sali, podejścia zbytnio nie było zbyt monotonna zabawa i brak indywidualnego podejścia) wydawało mi się ze bez wychowawcy którego nie mieliśmy okazje poznać nie było dobrej organizacji. Co wiecej moja uwagę 1 dnia przykuł dzieciak który kaszlał kichal ewidetnie był chory, po dwóch dniach moje dziecko tez się rozchorowało. Wydaje mi się ze powinno to wszystko wyglądać lepiej, wrażenie w tym przedszkolu odniosłem takie ze jesteśmy jedna z wielu rodzin ktore przynoszą a następne dziecko zabierają i tyle. Muzyka leci za głośno, nawet dla dorosłego zbyt głośna jest muzyka na zajęciach. Osobiście nie polecam, aczkolwiek opinia zawiera zdanie podparte dwoma krótkimi dniami adaptacji oraz rozmowami.

Przedszkole Niepubliczne SMYK - Ząbki
Anna Majcher
5/5

Zdecydowanie polecam, córka bardzo chętnie chodzi do przedszkola. Widać że jest zadowolona z zajęć rozwojowych i zabaw z dziećmi. Super ?

Przedszkole Niepubliczne SMYK - Ząbki
Maciej Kamiński
5/5

Fantastyczne miejsce dla dzieci! Pracownicy fachowi, uczyni i sympatyczni!!

Przedszkole Niepubliczne SMYK - Ząbki
Michał Krysztofiak
5/5

Spoko nie narzekam.

Przedszkole Niepubliczne SMYK - Ząbki
Robo R
4/5

Ogólnie polecam

Przedszkole Niepubliczne SMYK - Ząbki
Tomasz „Bory” Borkowski
5/5

Najlepsze przedszkole w Ząbkach!!!!!

Przedszkole Niepubliczne SMYK - Ząbki
Maria Porczyk
5/5

Przedszkole Niepubliczne SMYK - Ząbki
3y3a Roman
4/5

Go up