Bezpieczny Przedszkolak. Przedszkole Niepubliczne - Ząbki

Adres: Ignacego Krasickiego 14, 05-091 Ząbki, Polska.
Telefon: 505235841.
Strona internetowa: przedszkolezabki.edu.pl.
Specjalności: Przedszkole.

Opinie: Ta firma ma 15 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4/5.

Lokalizacja Bezpieczny Przedszkolak. Przedszkole Niepubliczne

Bezpieczny Przedszkolak. Przedszkole Niepubliczne to jedno z najbardziej renomowanych przedszkoli w okolicy. Znajduje się pod adresem Ignacego Krasickiego 14, 05-091 Ząbki, Polska, co sprawia, że jest łatwo dostępne dla mieszkańców z pobliskich miejscowości. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 505235841 lub odwiedzić ich stronę internetową przedszkolezabki.edu.pl.

Oferując specjalności w zakresie pracy przedszkolnej, Bezpieczny Przedszkolak zapewnia profesjonalną opiekę i edukację dla najmłodszych. Ich usługi cieszą się pozytywnymi opiniami - firma ma aż 15 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi 4/5.

Dla osób poszukujących przedszkola dla swojego dziecka, Bezpieczny Przedszkolak może być idealnym wyborem. Zlokalizowany w dogodnym miejscu, oferuje wysokie standardy opieki oraz edukacji. Ich strona internetowa zawiera szczegółowe informacje na temat programu nauczania, kadry pedagogicznej oraz harmonogramu zajęć.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie bezpieczne i dobrze się rozwijało, Bezpieczny Przedszkolak jest miejscem, które warto rozważyć. Skontaktuj się z nimi poprzez stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej i umówić na spotkanie informacyjne. Nie zwlekaj - zapewnij swojemu dziecku najlepszy start w życie

Recenzje dla Bezpieczny Przedszkolak. Przedszkole Niepubliczne

Bezpieczny Przedszkolak. Przedszkole Niepubliczne - Ząbki
Totamto Temtego
2/5

Przedszkole było ok jakies dwa, trzy lata temu. Teraz są dwie super ciocie. Reszta opiekunek zza wschodniej granicy, są bo są. Przewaga dzieci z Ukrainy i Białorusi. Wchodząc tam, czuję się jakbym był mniejszością narodową...

Bezpieczny Przedszkolak. Przedszkole Niepubliczne - Ząbki
Malwina Skarżyńska
5/5

Bardzo polecam tą placówkę, jest tam szereg pomocnych specjalistów, które mają dobre podejście do dzieci ze spectrum autyzmu, panie z grupy Jagody bardzo ciepłe, miłe, ale potrafią też konstruktywnie zdyscyplinować niejednego rozrabiakę. Często organizowane są wycieczki i inne warsztaty rozwijające to także jest duży plus. Syn dobrze wspomina to przedszkole.

Bezpieczny Przedszkolak. Przedszkole Niepubliczne - Ząbki
Dominika Białas
4/5

Przedszkole fajne. Panie bardzo mile, ciepłe, zawsze serdecznie nas witały. Specjalisci bardzo dobrzy. Pani Dyrektor serdeczna, pomocna.
Jedyny minus- np. Na święta zamiast występu dzieci, warsztaty plastyczne- płatne,
Inne ciekawe wydarzenia -dodatkowo płatne, nie w cenie czesnego. Niestety nie związaliśmy się z tym miejscem mocno, ponieważ syn jest chorowity i więcej nas nie ma , niż jesteśmy. Mimo to będziemy miło wspominać.

Bezpieczny Przedszkolak. Przedszkole Niepubliczne - Ząbki
Kasia Kosińska-Rysz
5/5

Bardzo dobrze będziemy wspominać pobyt córki w przedszkolu Bezpieczny Przedszkolak. Bardzo miłe, wyrozumiałe, empatyczne i mądre nauczycielki (pozdrawiamy Ciocie!), a wymagające i konsekwentne, kiedy trzeba. Córka z przyjemnością chodziła do placówki i czasami nie chciała wracać do domu;) Ogromnym plusem były dodatkowe zajęcia w ramach abonamentu (np. kuce) oraz inne dodatkowo płatne (np. judo, tańce, plastyka, nowe technologie). Opieka psychologa dziecięcego i logopedy zapewniona na miejscu - to również bardzo przydatna sprawa.
Mogliśmy liczyć na wsparcie całej kadry i dyrektorki na każdym etapie i w każdej sprawie.
Polecamy!:)

Bezpieczny Przedszkolak. Przedszkole Niepubliczne - Ząbki
Tutenchamon Achetaton
2/5

A tak czesne kosztuje 850 zł. Psycholog oraz Dyrekcja lubi decydować za rodziców jak postępować z dzieckiem zasłaniają się przepisami MEN. Jak podpadną panie wychowawczynie rodzicom a dziecko chodzi np. rok do Bezpiecznego Przedszkola to można się targować o obniżkę zawsze 100 zł obniżą. Za to wymieniają co roku prawie cały personel. Wychowawczynie skarżą się, że dyrekcja jest ostra dla personelu. Mają słabe ubezpieczenie w COMPENSA, które kiepsko pokrywa leczenia po wypadku urazie itp. Reasumując można spróbować i dać dziecko pod opiekę Bezpiecznego Przedszkola, które po wymianie personelu zaczyna jak by od nowa wypracowywać swoją markę na rynku. Średnio polecamy.

Bezpieczny Przedszkolak. Przedszkole Niepubliczne - Ząbki
Marcin Las2
1/5

1 gwiazdka, a tak naprawdę to zero. Dla personelu 5 + rewelacja ekipa, kompetentne nauczycieli, fizjoterapeuci i logopedzi itd. Dyrekcja nie zasługuje na taką ekipę. Ludzie się zmieniają, bo dyrektorka słabo ich traktuje i uważa za niższą klasę społeczną. Powinni ją zdegradować, ale tego nie zrobią, bo to jej przedszkole. Na każde dziecko dostaje dotacje, a i tak bierze pieniądze od rodziców. Nie szanuje ludzi. Nie oddawajcie tam dzieci. Szkoda pracowników, ale dyrekcji nie...

Bezpieczny Przedszkolak. Przedszkole Niepubliczne - Ząbki
Marta Mimier
5/5

Przedszkole jest naprawdę świetnym miejscem, gdzie z pełnym spokojem zostawiam codziennie dzieci.Kadra jest niezwykle ciepła, kompetentna, kreatywna i czujnie obserwująca dzieci. W przedszkolu przywiązuje się wagę do zdrowego żywienia, aktywności fizycznej, a do tego utrwala się w dzieciach pozytywne wartości. Czego chcieć więcej. Polecam wszystkim!

Bezpieczny Przedszkolak. Przedszkole Niepubliczne - Ząbki
Sveta Leiba
5/5

Mile Panie,dziecko bardzo zadowolone,lubi chodzić do przedszkoła.Polecam.

Go up