Przedszkole nr 129 - Poznań

Adres: osiedle Przyjaźni 135, 61-689 Poznań, Polska.
Telefon: 618200672.
Strona internetowa: przedszkole129.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 4 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Przedszkole nr 129

Przedszkole nr 129 to placówka edukacyjna oferująca wysoką jakość opieki i nauki dla najmłodszych dzieci. Znajduje się pod adresem osiedle Przyjaźni 135, 61-689 Poznań, Polska, co sprawia, że jest łatwo dostępne i wygodne dla rodziców z okolicznych dzielnic. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu 618200672, a także odwiedzić ich stronę internetową przedszkole129.pl.

Specjalnością placówki jest przedszkole, co oznacza, że ich program edukacyjny skupia się na wszechstronnym rozwoju dziecka w wieku przedszkolnym. Dodatkowo, Przedszkole nr 129 dba o dostępność dla wszystkich, oferując wejście dostępne dla osób na wózkach.

Opinie na temat tego przedszkola są bardzo pozytywne - firma posiada aż 4 recenzje na Google My Business, a średnia opinia wynosi 5/5. To świadczy o wysokim poziomie usług świadczonych przez placówkę oraz zadowoleniu rodziców i dzieci, które z niej korzystają.

Dla osób poszukujących wysokiej jakości przedszkola dla swojego dziecka, Przedszkole nr 129 stanowi doskonały wybór. Zlokalizowane w dogodnej lokalizacji, oferujące profesjonalną opiekę oraz bogaty program edukacyjny, placówka ta z pewnością sprosta oczekiwaniom zarówno rodziców, jak i dzieci.

Zachęcamy do kontaktu z Przedszkolem nr 129 poprzez ich stronę internetową - tam można znaleźć więcej informacji na temat oferowanych usług, zobaczyć galerię zdjęć z placówki oraz skontaktować się z personelem w celu uzyskania dodatkowych informacji. Nie wahaj się, sprawdź ofertę Przedszkola nr 129 już teraz

Recenzje dla Przedszkole nr 129

Przedszkole nr 129 - Poznań
Piotr Kopka
5/5

Super przedszkole. Bardzo dobra opieka, ogarnięte procedury antycovidowe, kapitalne opiekunki i pozytywna dyrekcja. Jestem bardzo zadowolony.

Przedszkole nr 129 - Poznań
Dorota Dettloff
5/5

Bardzo fajne przedszkole. Super Panie Karolina , Daria, Jola naprawdę z wielkim oddaniem opiekują się dziećmi. Polecam!

Przedszkole nr 129 - Poznań
Tomasz
5/5

Super

Przedszkole nr 129 - Poznań
Ruslana Poli
5/5

Дуже хороший заклад, вихователі приємні, дитина із задоволенням відвідує садочок

Go up