Przedszkole nr 117 im. Czecha - Poznań

Adres: Osiedle Piastowskie 105, 61-164 Poznań, Polska.
Telefon: 618774699.
Strona internetowa: przedszkole117poznan.pl.
Specjalności: Przedszkole, Szkoła.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 18 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.7/5.

Lokalizacja Przedszkole nr 117 im. Czecha

Przedszkole nr 117 im. Czecha to jedno z najbardziej renomowanych przedszkoli w Poznaniu. Znajduje się pod adresem Osiedle Piastowskie 105, 61-164 Poznań, Polska. oraz można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 618774699.

Przedszkole nr 117 im. Czecha oferuje szeroki zakres usług edukacyjnych dla najmłodszych. Ich specjalnością są zarówno przedszkole, jak i szkoła, co daje możliwość ciągłego rozwoju dziecka w jednym miejscu. Dodatkowym atutem jest wejście dostępne dla osób na wózkach, co sprawia, że placówka jest przyjazna i dostępna dla wszystkich.

Warto wspomnieć, że Przedszkole nr 117 im. Czecha posiada również stronę internetową (przedszkole117poznan.pl), na której można znaleźć więcej informacji na temat oferty edukacyjnej oraz kontaktować się z placówką.

Zgodnie z opiniami klientów, firma cieszy się dużym uznaniem, posiadając aż 18 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi imponujące 4.7/5, co świadczy o wysokiej jakości usług świadczonych przez Przedszkole nr 117 im. Czecha.

Dla rodziców szukających wysokiej jakości placówki edukacyjnej dla swoich dzieci, Przedszkole nr 117 im. Czecha jest doskonałym wyborem. Zlokalizowane w dogodnej lokalizacji w Poznaniu, zapewnia kompleksową opiekę i edukację. Zachęcamy do kontaktu poprzez ich stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na spotkanie z personelem placówki.

Recenzje dla Przedszkole nr 117 im. Czecha

Przedszkole nr 117 im. Czecha - Poznań
Sebastian Jasiński
5/5

Bardzo fajne przedszkole, nasz synek zadowolony i my również. Polecam

Przedszkole nr 117 im. Czecha - Poznań
Natka Trawka
5/5

Sama tam chodziłam i moje rodzeństwo nigdy nie było problemów i teraz też nie widzę żeby było bo rodzeństwo znajomych tam chodzi i wszystko jest super dzieci kochają przedszkolanki a niektóre nie mogą się doczekać pójścia do przedszkola

Przedszkole nr 117 im. Czecha - Poznań
Tasman Rocco
3/5

Słabo ! kiedyś to było przedszkole teraz to tylko przechowalnia dla dzieci ! Nie uczą się piosenek ani wierszyków ! Panie nie widzą jak dziecko wychodzi bez kurtki czy czapki potem chorują i męczą się kaszląc ,smarkając i trując się antybiotykami ! Panie wietrzą sale a dzieci siedzą na podłodze przy otwartych oknach ! SALĘ WIETRZYMY 15 MIN BEZ DZIECI POTEM ODCZEKUJEMY 10MIN I WPROWADZAMY DZIECI !

Przedszkole nr 117 im. Czecha - Poznań
Karol K
1/5

Dziecko z płaczem chodziło tam! Do dziś ma traumę, że jak słyszy to przedszkole to pyta się, czy tam musi iść! Panie '' nadzieraja się '' na placu zabaw na dzieci. Przechowywalnia! Spotkałam się z podobna opinia nie jednej mamy! Odradzamy!

Przedszkole nr 117 im. Czecha - Poznań
Ewa Wawrzyniak
5/5

Polecam wszystkim to przedszkole. Zaangażowane i miłe Panie, bardzo dobre jedzenie przygotowywane na miejscu, duże sale dobrze wyposażone i duży zielony ogród.

Przedszkole nr 117 im. Czecha - Poznań
Jadzia 1111
5/5

Bardzo dobre przedszkole. Miłe pani super atmosfera i dobre jedzenie. Polecam. ps zdj z wnętrza przedszkola

Przedszkole nr 117 im. Czecha - Poznań
Przemyslaw Lachowicz
5/5

Fajne ładne zadbane i super kadra

Przedszkole nr 117 im. Czecha - Poznań
Oliwia Wiśniewska
5/5

Polecam!

Go up