Przedszkole nr 1 "Bajkowy Zamek" w Poznaniu - Poznań

Adres: Jawornicka 17, 60-161 Poznań, Polska.
Telefon: 618670914.
Strona internetowa: p1poznan.szkolnastrona.pl.
Specjalności: Przedszkole.

Opinie: Ta firma ma 8 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Przedszkole nr 1 "Bajkowy Zamek" w Poznaniu

Przedszkole nr 1 Bajkowy Zamek w Poznaniu jest jedną z najbardziej renomowanych placówek przedszkolnych w Poznaniu. Znajduje się pod adresem Adres: Jawornicka 17, 60-161 Poznań, Polska. i można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu Telefon: 618670914.

Przedszkole to specjalizuje się w pracy z najmłodszymi dziećmi, oferując im wszechstronną opiekę i edukację. Ich strona internetowa Strona internetowa: p1poznan.szkolnastrona.pl zawiera szczegółowe informacje na temat programu nauczania, kadry pedagogicznej oraz wydarzeń w przedszkolu.

Jedną z głównych zalet Przedszkola nr 1 Bajkowy Zamek są specjalności związane z wczesnym etapem edukacji, co pozwala dzieciom rozwijać swoje umiejętności i zdolności w przyjaznej i kreatywnej atmosferze.

Ta firma cieszy się dobrą opinią wśród rodziców i opiekunów. Posiadają 8 recenzji na Google My Business ze średnią oceną 4.5/5, co świadczy o wysokiej jakości świadczonych usług.

Przedszkole nr 1 Bajkowy Zamek jest doskonałym wyborem dla rodziców poszukujących wysokiej jakości opieki i edukacji dla swoich dzieci. Zlokalizowane w dogodnej części Poznania, zapewnia łatwy dostęp do placówki.

Jeśli poszukujesz profesjonalnego i przyjaznego przedszkola dla swojego dziecka, Przedszkole nr 1 Bajkowy Zamek w Poznaniu jest doskonałym wyborem. Zachęcamy do skontaktowania się z nimi poprzez ich stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej i zapisywać dziecko na zajęcia.

Recenzje dla Przedszkole nr 1 "Bajkowy Zamek" w Poznaniu

Przedszkole nr 1
Karolina A.
5/5

Super przedszkole, Panie są bardzo opiekuńcze,mają swoje wymagania, ale to jak w każdym przedszkolu ☺️ gorąco polecam! Super komunikacja ☺️?

Przedszkole nr 1
Wojtek K.
5/5

Bardzo miłe Panie, dobra atmosfera, personel uśmiechnięty to i dzieci uśmiechnięte. Dobrze że nie "produkują "kolejnych nieudaczników którzy nie potrafią sami nic zrobić . Tak trzymać polecam.

Przedszkole nr 1
Ania Petkiewicz
1/5

Nie polecam!!!!. Według Pani dyrektor dziecko MUSI być samodzielne . Ma się samo ubierać , same robić swoje potrzeby jak i jeść! Karygodne.

Przedszkole nr 1
Krzysztof Łysy
5/5

Najlepsze przedszkole jakie widziałem:)

Przedszkole nr 1
Darek Gryciuk
5/5

Cudowne miejsce i wspaniała kadra

Przedszkole nr 1
Anna Puneiko
5/5

Przedszkole nr 1
Anna Grzesko
5/5

Przedszkole nr 1
S O
5/5

Go up