Prywatna Szkoła Podstawowa Macierzanka - Wieliczka

Adres: Mikołaja Kopernika 2, 32-020 Wieliczka, Polska.
Telefon: 697722999.
Strona internetowa: macierzanka.edu.pl.
Specjalności: Szkoła podstawowa, Przedszkole.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 2 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3/5.

Lokalizacja Prywatna Szkoła Podstawowa Macierzanka

Szukasz informacji na temat Prywatna Szkoła Podstawowa Macierzanka Oto, co warto wiedzieć

Prywatna Szkoła Podstawowa Macierzanka znajduje się w Wieliczce, przy adresie Mikołaja Kopernika 2, 32-020 Wieliczka, Polska. Szkoła jest łatwo dostępna, a w pobliżu znajduje się parking dla osób z ograniczoną możliwością poruszania się. Możesz skontaktować się z nimi pod numerem telefonicznym: 697722999 lub odwiedzić ich stronę internetową: macierzanka.edu.pl.

Prywatna Szkoła Podstawowa Macierzanka oferuje pełny cykl kształcenia podstawowego, a także przedszkole. Dzięki temu Twoje dziecko może kontynuować edukację w tej samej placówce, co daje mu poczucie bezpieczeństwa i ciągłości.

Szkoła podstawowa oferuje wszechstronną edukację, w której dużą wagę przywiązuje się do rozwijania umiejętności społecznych i emocjonalnych uczniów. Oprócz standardowych przedmiotów, takich jak język polski, matematyka czy historii, w szkole tej uczniowie mają też okazję do uczestniczenia w zajęciach artystycznych i sportowych.

Przedszkole w Prywatnej Szkole Podstawowej Macierzanka również oferuje wszechstronny rozwój dziecka. Przygotowuje je do dalszej edukacji, umożliwiając rozwój umiejętności koncentracji, wyobraźni i samodzielności.

Na stronie internetowej szkoły znajduje się dużo informacji na temat jej filozofii, planów lekcji, aktywności pozalekcyjnych i wszystkich aspektów życia szkolnego. Zalecamy zapoznać się z nimi, aby uzyskać pełniejszy obraz działalności szkoły.

Co do opinii, Prywatna Szkoła Podstawowa Macierzanka ma 2 recenzje na Google My Business, z czego średnia opinia wynosi 3/5. Oczywiście, każda opinia jest subiektywna i zależy od indywidualnych doświadczeń, dlatego zalecamy zapoznać się z nimi, ale nie bazować wyłącznie na nich przy podejmowaniu decyzji.

W sumie, Prywatna Szkoła Podstawowa Macierzanka to miejsce, w którym edukacja jest połączona z rozwojem osobistym i przyjemnymi doświadczeniami. Jeśli szukasz szkoły, w której Twoje dziecko będzie się rozwijało w pełni, to zapraszamy, aby odwiedzić ich stronę internetową i skontaktować się z nimi.

Recenzje dla Prywatna Szkoła Podstawowa Macierzanka

Prywatna Szkoła Podstawowa Macierzanka - Wieliczka
Dorota Socha
5/5

Jestem mamą dwójki dzieci, które uczęszczają do szkoły podstawowej Macierzanka, moje dzieci uwielbiają ta szkołę a my jesteśmy ogromnie zadowoleni ze współpracy z nauczycielami i dyrektorką, dostaliśmy w tym miejscu ogromne wsparcie i pomoc. Mój syn w innych szkołach nie chciał się w ogóle uczyć, nauczyciele nie umieli się z nim dogadać, zmotywować, w Macierzance nie ma tego problemu. W Macierzance lekcje prowadzone są interdyscyplinarne przedmioty łącza się ze sobą i tworzą logiczna całość. Moje dzieci czerpią z tej szkoły znacznie więc niż w innych szkołach, a jedną z podstawowych zalet jest dbanie o to aby dzieci uczyły się szacunku do innych osób oraz umiejętności bycia w relacji co jest bardzo trudne i jednocześnie zupełnie zaniedbywane w większości szkół.

Prywatna Szkoła Podstawowa Macierzanka - Wieliczka
kokosik _
1/5

drogo

Go up