Leśna Akademia - Przedszkole leśne - Wieliczka

Adres: Parkowa 6, 32-020 Wieliczka, Polska.
Telefon: 791100633.
Strona internetowa: lesnaakademia.edu.pl.
Specjalności: Przedszkole.

Opinie: Ta firma ma 5 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.2/5.

Lokalizacja Leśna Akademia - Przedszkole leśne

Leśna Akademia - Przedszkole leśne znajduje się w bardzo ładnym i rzeczywiście lesistym miejscu, w Adres: Parkowa 6, 32-020 Wieliczka, Polska. To miejsce idealne dla dzieci, które uwielbiają przygodę i kontakt z naturą.

Przedszkole oferuje pełny dzień opieki i edukacji dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Specjalnością Leśnej Akademii jest przedszkole leśne, gdzie dzieci spędzają dużo czasu na świeżym powietrzu, ucząc się o naturze i rozwijając umiejętności poprzez grę i doświadczenia.

Informacje kontaktowe Leśnej Akademii to Telefon: 791100633 i Strona internetowa: lesnaakademia.edu.pl. Na stronie internetowej znajdziesz więcej informacji o przedszkolu, jego wartościach i metodzie edukacyjnej.

Leśna Akademia ma bardzo dobre opinie wśród rodziców, o czym świadczą 5 recenzji na Google My Business i średnia ocena 4.2/5. Rodzice chwalą szczególnie kontakt z naturą, opiekę i zaangażowanie wychowawców oraz edukację dzieci w zabawnej i przyjaznej atmosferze.

Jeśli szukasz przedszkola, które pozwoli twojemu dziecku rozwijać umiejętności w naturalnym i przyjaznym środowisku, to Leśna Akademia jest idealnym wyborem. Zalecamy odwiedzenie strony internetowej i skontaktowanie się z przedszkolem, aby uzyskać więcej informacji i zapisać twoje dziecko.

Recenzje dla Leśna Akademia - Przedszkole leśne

Leśna Akademia - Przedszkole leśne - Wieliczka
Ada Szyszkowska
5/5

Leśne Przedszkole - nie mogłam wymarzyć sobie lepszego miejsca dla moich „dzikich” synów.Dziś już absolwentów. Zakończyliśmy pewien etap. Ja na pewno będę tęsknić bo to miejsce , do którego chce sie przychodzić.
Dzieci nie ukrywają tam swoich emocji, Kadra wie jak się nimi zaopiekować.
Spontaniczność dzieci nie jest tłumiona , skakanie po kałużach to norma . Do stosu zabłoconych ubrań w szatni można przywyknąć , dla mnie była to informacja ,że moje dzieci miały naprawdę dobry dzień i świetnie sie bawiły ?
Brak plastiku i naturalne zabawki to duży atut. Wyprawy do lasu niezależnie od pogody to godne podziwu wyzwanie .
Miejsce to służy swobodnemu rozwojowi dzieci, uczy empatii i wyznaczania swoich granic .
Cyklicznie organizowane Warsztaty dla Rodziców pomogły mi bardziej zrozumiec moich chłopców i spojrzeć na świat ich oczami.
Czułam ,że moje dzieci są tam bezpieczne . Dziękuję i jestem wdzięczna za te kilka wspólnych lat ❤️

Leśna Akademia - Przedszkole leśne - Wieliczka
Maria Gałaś
5/5

Dobre miejsce z dobrymi ludźmi, polecam!

Leśna Akademia - Przedszkole leśne - Wieliczka
Alicja Kwinta
1/5

Leśna Akademia - Przedszkole leśne - Wieliczka
Łukasz Ciahotny
5/5

Leśna Akademia - Przedszkole leśne - Wieliczka
Wiktor Poniewierka
5/5

Go up