Zespół Szkół w Jaworze. "Medyk Jawor" - Jawor

Adres: 400, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1, Jawor, Polska.
Telefon: 768703114.
Strona internetowa: zespolszkoljawor.pl.
Specjalności: Szkoła publiczna.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 5 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.8/5.

Lokalizacja Zespół Szkół w Jaworze. "Medyk Jawor"

Zespół Szkół w Jaworze Medyk Jawor to renomowana placówka edukacyjna zlokalizowana pod adresem Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1, Jawor, Polska. Telefon kontaktowy to 768703114, a więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej zespolszkoljawor.pl.

Specjalnością tej szkoły jest prowadzenie edukacji na poziomie publicznym, co gwarantuje wysoką jakość nauczania i szeroką gamę możliwości rozwoju dla uczniów. Dodatkowo, parking dostępny dla osób na wózkach sprawia, że placówka jest dostępna dla wszystkich zainteresowanych.

Opinie na temat Zespołu Szkół w Jaworze Medyk Jawor są bardzo pozytywne, z średnią oceną 4.8/5 na Google My Business. To potwierdza wysoką jakość nauczania oraz zadowolenie uczniów i ich rodziców z oferty edukacyjnej placówki.

Dla osób poszukujących solidnej edukacji w przyjaznym środowisku, Zespół Szkół w Jaworze Medyk Jawor jest doskonałym wyborem. Zlokalizowany w dogodnej lokalizacji, ze świadectwem jakości w postaci pozytywnych opinii, ta placówka z pewnością sprosta oczekiwaniom uczniów i ich rodziców.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu poprzez stronę internetową Zespołu Szkół w Jaworze Medyk Jawor. Tam można znaleźć więcej szczegółowych informacji o ofercie edukacyjnej, kadrze pedagogicznym oraz wszelkich aktualnościach dotyczących życia szkoły. Nie zwlekaj i sprawdź, dlaczego ta placówka cieszy się tak dobrą opinią wśród uczniów i rodziców

Recenzje dla Zespół Szkół w Jaworze. "Medyk Jawor"

Zespół Szkół w Jaworze.
Monika Serwin
5/5

Wspaniała szkoła, super podejście do uczacych sie ,ciekawe kierunki .Możliwość sprawdzenia się w różnych kierunkach takich jak ; florysta , plecionkarz wikliniarz , opiekun medyczny

Zespół Szkół w Jaworze.
Bartek Sroka
5/5

Szkoła z bardzo miłą atmosferą.

Zespół Szkół w Jaworze.
Anna Nowakowska
4/5

Zespół Szkół w Jaworze.
Patrycja Mierzwiak
5/5

Zespół Szkół w Jaworze.
Ewa Krzesińska-Marcisz
5/5

Go up