Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Jaworze - Jawor

Adres: Stanisława Moniuszki 4, 59-400 Jawor, Polska.
Telefon: 768704900.
Strona internetowa: sp1jawor.pl.
Specjalności: Szkoła podstawowa.

Opinie: Ta firma ma 2 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 1/5.

Lokalizacja Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Jaworze

Szukasz informacji na temat Szkoły Podstawowej nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Jaworze To jest szkoła znajdująca się w samym sercu Jawora, na adresie Stanisława Moniuszki 4, 59-400 Jawor, Polska. Możesz je zlokalizować także poprzez numer telefonu 768704900.

Jest to szkoła podstawowa, oferująca wykształcenie ogólne dla dzieci w wieku 7-15 lat. Można tu znaleźć pełny zakres przedmiotów, w tym języki obce, nauki ścisłe i humanistyczne. Dodatkowo, szkoła oferuje również specjalności w nauczaniu.

Jeśli jesteś zainteresowany kontaktem ze szkołą, zapraszamy do odwiedzenia ich oficjalnej strony internetowej. Na stronie można znaleźć informacje o szkole, jej historii, zadaniach i wizji. Dodatkowo, można znaleźć tam informacje na temat zespołu nauczycielskiego i administracyjnego.

Warto również zwrócić uwagę na opinie innych osób na temat szkoły. Na przykład, na Google My Business szkoła ma 2 recenzje i średnia ocena wynosi 1/5. To może być pomocne w zrobieniu wyboru, czy szkoła odpowiada twoim oczekiwaniom.

W końcu, jeśli szukasz szkoły podstawowej w Jaworze, która oferuje wykształcenie ogólne i możliwości specjalizacji, to Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Jaworze może być dobrym wyborem. Zapraszamy do kontaktu ze szkołą poprzez oficjalną stronę internetową.

Recenzje dla Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Jaworze

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Jaworze - Jawor
Australia
1/5

Znęcali się nauczyciele nad moim kolegą, ponieważ wystawały mu uszy

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Jaworze - Jawor
Sussy
1/5

Go up