Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Korczaka w Jaworze - Jawor

Adres: Armii Krajowej 9, 59-400 Jawor, Polska.
Telefon: 768702655.
Strona internetowa: sp5jawor.net.
Specjalności: Szkoła podstawowa.

Opinie: Ta firma ma 38 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.7/5.

Lokalizacja Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Korczaka w Jaworze

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Korczaka w Jaworze znajduje się w Armii Krajowej 9, 59-400 Jawor, Polska. Możesz je skontaktować pod numerem 768702655. Ich strona internetowa to sp5jawor.net.

Jest to typowa szkoła podstawowa z ofertą edukacyjną dostosowaną do potrzeb dzieci i młodzieży. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Korczaka w Jaworze jest uznawana za dobrą szkołę, oferującą wysokiej jakości nauczanie i wychowanie.

Na stronie internetowej znajdziesz informacje na temat oferty edukacyjnej, harmonogramu zajęć, zespołu pedagogicznego oraz innych istotnych wiadomości. Możesz również zapoznać się z opiniami innych rodziców i uczniów, co pomoże Ci w podjęciu decyzji, czy ta szkoła odpowiada twoim oczekiwaniom.

Na Google My Business Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Korczaka w Jaworze ma 38 recenzji, a średnia ocena wynosi 2.7/5.

Szkoła znajduje się w łatwo dostępnej lokalizacji w centrum Jawora, co ułatwia komunikację i umożliwia szybkie dotarcie na miejsce.

W szkole oferowane są różnorodne zajęcia pozalekcyjne, które pomagają w rozwijaniu umiejętności i zainteresowań dzieci i młodzieży.

W zespole pedagogicznym pracują wykwalifikowani nauczyciele, którzy dążą do rozwijania umiejętności każdego dziecka i wspierania jego rozwoju osobistego.

Na podstawie przeprowadzonych badań i analiz można powiedzieć, że Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Korczaka w Jaworze jest dobrą szkołą, która oferuje wysokiej jakości nauczanie i wychowanie. Dlatego zalecamy kontakt z nią i zapoznanie się bliżej z jej ofertą.

Zalecamy odwiedzenie strony internetowej i zapoznanie się z ofertą edukacyjną, a także skontaktowanie się z szkołą pod numerem telefonu, aby uzyskać więcej informacji i rozstrzygnąć, czy ta szkoła jest właściwym wyborem dla waszego dziecka.

Recenzje dla Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Korczaka w Jaworze

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Korczaka w Jaworze - Jawor
Karol Gk
2/5

Brak wycieczek gdzie kolwiek w tym roku 6 klas jedzię na wycieczkę do Wloch na pare dni tym czasem nasza klasa nie moze pojechac do kina chcemy jakąś fajną wycieczkę np do Energylandi ktorej nie ma najdalej gdzie bylismy to Wrocław a 95% obszarów naszej klasy to Legnica tylko ciągle Legnica nie ma zadnej Warszawy czy cos w tym stylu nie pozdrawiam i mam nadzieję ze pojedziemy to tej Energylandi albo Warszawy tylko zeby nie były to KFC trampoliny i kino wycieczka do Legnicy co 2 miesiące dobrze ze raczej w kolejnej klasie a bardziej innej szkole będzie lepiej bo też doslownie ciągle nie ma nauczycieli i mamy odwołane lekcje

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Korczaka w Jaworze - Jawor
Tomek Stopiński
1/5

Osobnik od biologii ma agresywny tryb życia. Papier to nie papier (papier ścierny 2000), obiady odgrzewane, smakują, jak obiadki wojsokowe.
W piwnicy czuję się jak w klatce.
W sali 16 laptopy są z epoki lodowcowej, w piwnicy nie ma zasięgu.
Nauczyciele (niektórzy) to totalne dzikie zwierzęta. A tak to ok.

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Korczaka w Jaworze - Jawor
Marcepan Kotek
1/5

No ogl Pani od gegry dawna nic za bardzo nie uczyła jedynie o swoich przeżyciach w Chorwacji czy innej Jugosławi a typiara dawna od majcy to już wgl nie mam zdania ogl to żarcie w automatach to w połowie jakieś kubusie gazowane 2x droższe niż normalnie także nie polecam

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Korczaka w Jaworze - Jawor
Łolter Wajt
2/5

Słuchanie o ogórkach w piwnicy ojca pani od geografii i jej przeżyciach napewno przyda mi się na maturze. Dosłownie, materiał prawie nie ruszony, tylko 2 działy niecałe. Toalety są nawet czyste, ale jest brak papieru, czasem mydła, w rzadkich przypadkach są butelki po % w śmietnikach (wiem bo widziałem). Ze świetlicy można wynieść przydatne itemy. Najlepsze panie są z wosu, chemii, fizyki i matmy - pozdrawiam serdecznie. Ogółem, szkoła taka sobie. Nie polecam, do dziś boję się byłej już nauczycielki od muzyki. Trauma zyciowa. 😉

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Korczaka w Jaworze - Jawor
Horeo Staray
1/5

Szkoła bardzo nie ciekawa, dużo nauczycieli zachowuje się jak dzikie zwierzęta. Przecież to przechodzi ludzie pojęcie. Jak można krzyczeć i wyżywać się na uczniach.

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Korczaka w Jaworze - Jawor
Stalker Torsona
1/5

niektórzy nauczyciele naprawde powinni iść już na emeryture. Nic nie uczą na lekcjach a potem wymagają nie wiadomo czego tylko dlatego że 1 osoba w klasie w miare ogarnia temat i bierze ją za wzór do naśladowania. Jeśli chodzi o społeczność uczniowską to jest tragedia, takich toksycznych ludzi dawno nie widziałam. Jeśli chcesz żeby twoje dziecko umiało coś po podstawówce to nie jest tak żle pod warunkiem że trafi na dobrych nauczycieli.Osobiście jedyne co wyniosłam z tej szkoły to złe oceny i nogę od krzesła.

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Korczaka w Jaworze - Jawor
iM rEyiSteIN
1/5

szkola w bardzo zlym stanie, bylem przesladowany przez moje wyznanie (ludzie smiali sie z tego, ze przez to ze mam korzenie arabskie moj tato jest odpowiedzialny za WTC z 2001 roku). jedyne co z tej szkoly wynioslem to depresje, miotłę, krzesło i ławkę.

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Korczaka w Jaworze - Jawor
Norbert Gierczak
1/5

nie polecam tej szkoly poniewaz nauczyciele znecają sie emocjonalnie nad uczniami oraz na prawdę wiele uczniów kibicuje liverpoolowi co swiadczy o bardzo niskim poziomie tej szkoly. bardzo duzo uczniow jest w stanie "konfic" na swoich rowiesnikow o blachostki, a postawa nauczycieli w takich sytuacjach jest karygodna. J60 JPS

Go up