Niepubliczne Przedszkole "Mój Mały Świat" - Jawor

Adres: Widokowa 2, 59-400 Jawor, Polska.
Telefon: 530714659.
Strona internetowa: przedszkolejawor.pl.
Specjalności: Przedszkola.

Opinie: Ta firma ma 1 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Niepubliczne Przedszkole "Mój Mały Świat"

Szukasz przedszkola dla swojego dziecka w Jaworze Niepubliczne Przedszkole Mój Mały Świat może być idealnym wyborem dla Ciebie

To przedszkole znajduje się w idealnej lokalizacji przy Widokowej 2, co czyni je łatwo dostępnym dla rodziców i dzieci. Ich kontakt telefoniczny to 530714659, a więc możesz je z łatwością skontaktować w dowolnym momencie.

Niepubliczne Przedszkole Mój Mały Świat specjalizuje się w edukacji przedszkolnej i oferuje najwyższą jakość usług edukacyjnych dla swoich uczniów. Ich strona internetowa: przedszkolejawor.pl zawiera wszelkie informacje dotyczące ich programu, filozofii i innych istotnych szczegółów.

Na aktualny moment przedszkole ma 1 recenzję na Google My Business, a średnia ocena wynosi 5/5. Ocena ta świadczy o wysokiej jakości usług i pozytywnym doświadczeniu rodziców i dzieci w tej placówce.

Niepubliczne Przedszkole Mój Mały Świat to miejsce, w którym Twoje dziecko będzie się rozwijało i uczyło w przyjaznej i wspierającej atmosferze. Ich wykwalifikowany i doświadczony personel dbnie o każde dziecko indywidualnie, aby zapewnić im najlepszą możliwą opiekę i edukację.

W związku z powyższym, jeśli szukasz przedszkola w Jaworze, w którym Twoje dziecko będzie się rozwijało i przygotowywane do szkoły podstawowej, nie wahaj się i skontaktuj się z Niepublicznym Przedszkolem Mój Mały Świat. Oświadczamy, że twoje dziecko będzie tutaj szczęśliwe i będzie mogło rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania w bezpiecznym i inspirującym środowisku.

Skontaktuj się z nimi dzisiaj, aby uzyskać więcej informacji i zapisać swoje dziecko do tej wyjątkowej placówki. Nie wahaj się też odwiedzić ich strony internetowej: przedszkolejawor.pl, aby poznać więcej o ich programie i filozofii. Polecamy

Recenzje dla Niepubliczne Przedszkole "Mój Mały Świat"

Niepubliczne Przedszkole
Tomek Drozd
5/5

Go up