Zespół Szkół Społecznych w Kłodzku - Kłodzko

Adres: Daszyńskiego 12, 57-300 Kłodzko, Polska.
Telefon: 748672457.
Strona internetowa: zss.klodzko.pl.
Specjalności: Szkoła.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 20 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.5/5.

Lokalizacja Zespół Szkół Społecznych w Kłodzku

Zespół Szkół Społecznych w Kłodzku to idealna placówka dla tych, którzy poszukują wysokiej jakości edukacji i rozwijania swoich umiejętności. Znajduje się ona w praktycznym miejscu, w stronie internetowej znajduje się adres: Daszyńskiego 12, 57-300 Kłodzko, Polska. Można je łatwo skontaktować pod numerem telefonu 748672457.

Ta szkoła oferuje szeroki wybór specjalności, co czyni ją idealną opcją dla różnorodnych uczniów. Na stronie internetowej znajduje się lista specjalności dostępnych w szkole. Szkoła jest znana z zaangażowania w pomoc osobom niepełnosprawnym, oferując im parking i wejście dostępne na wózkach. Dzięki temu każdy może czuć się komfortowo i pewnie w tym miejscu.

Na Google My Business istnieje 20 opinii o tej firmie, co daje obraz jej jakości i sprawia, że jest ona godna zaufania. Średnia ocena wynosi 3.5/5, co świadczy o pozytywnym nastawieniu wobec tej szkoły. Wiele osób wychwalało przyszłość swoich dzieci w tej szkole, podkreślając wysoki poziom wykształcenia i wsparcie dostępne dla uczniów.

Jeśli szukasz szkoły, która oferuje wysoką jakość edukacji i wspiera swoich uczniów w osiąganiu sukcesu, to Zespół Szkół Społecznych w Kłodzku jest idealnym wyborem. Na ich stronie internetowej znajdziesz więcej informacji i możliwość kontaktu z nimi. Zalecamy odwiedzenie strony i skorzystanie z oferty szkoły.

Recenzje dla Zespół Szkół Społecznych w Kłodzku

Zespół Szkół Społecznych w Kłodzku - Kłodzko
Kaczucha „urodzony-traf#5186709” Camel
1/5

Nie prawda że ta szkoła dobrze uczy. Tak naprawdę cena zawyża wszystko. Brak mydła i normalnego papieru toaletowego(zamiast zwykłego jest ścierny) nauczyciele pracują jakby ktoś im nakazał. Niby dostaje pieniądze od państwa ale bida taka że szok. 8 klasa jest tak patologiczna że pali elektryczne smakowe papierosy w damskiej toalecie. Do sali biologicznej każdy może się włamać przez męską toaletę(przez okno) w szafie pancernej (nie jest pancerna wytrychem otworzysz) są matury i odczynniki chemiczne. Drodzy rodzice, jeśli nie chcecie by wasze dzieci stały się patologią naszego narodu to nie wysyłajcie ich do tej szkoły. Nie polecam

Zespół Szkół Społecznych w Kłodzku - Kłodzko
sa_up314
5/5

Proszę ignorować hejtowe opinie, Ponieważ w większości są one napisane Przez Osoby Które nie Uczęszczały do tej szkoły, według mojej opinii szkoła jest Świetna, a nauczyciele uczą z pasji. Pozdrawiam

Zespół Szkół Społecznych w Kłodzku - Kłodzko
Egzorcysta
1/5

Chris Morris nie poleca i Norbert tarasnski też a Walos to koszykarz kgb

Zespół Szkół Społecznych w Kłodzku - Kłodzko
francus 4
4/5

Szkoła posiada wysoki poziom, podstawówka i liceum. W innej szkole cały pierwszy rok matematyki się nudziłem gdyż już przerobiłem materiał rok wcześniej. Posiada własny plac zabaw dla najmłodszych, małe boisko oraz dużą przestrzeń na której można pograć w siatkówkę albo badmintona. Jako że szkoła prywatna to nauczyciele poświęcają dużo uwagi uczniom nie tylko najlepszym, ale również tym z problemami, a klasy nie są zbyt liczne więc ma czas dla każdego ucznia.

Zespół Szkół Społecznych w Kłodzku - Kłodzko
Zygmunt Lemiesz
2/5

szkoła dobra, ale cena jak za zboże oraz poziom higieny niektórych uczniów jest mierny, tak to do ciebie Zieleniak

Zespół Szkół Społecznych w Kłodzku - Kłodzko
Chlebosław Żołtak
1/5

czesne bardzo wysokie a poziom taki, że jak jakakolwiek szkoła upadłaby na dno to społeczna puka od dołu

Zespół Szkół Społecznych w Kłodzku - Kłodzko
simplymoki
1/5

moje dziecko bardzo było gnębione w tej szkole

Zespół Szkół Społecznych w Kłodzku - Kłodzko
Windy _YT
1/5

Przykre doświadczenie oświatowe

Go up