Kłodzka Szkoła Przedsiębiorczości - Kłodzko

Adres: Szkolna 8, 57-300 Kłodzko, Polska.
Telefon: 748672174.
Strona internetowa: ksp.klodzko.pl.
Specjalności: Szkoła średnia.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 76 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.2/5.

Lokalizacja Kłodzka Szkoła Przedsiębiorczości

Kłodzka Szkoła Przedsiębiorczości to renomowana szkoła średnia zlokalizowana pod adresem Szkolna 8, 57-300 Kłodzko, Polska. Jest to placówka edukacyjna, która specjalizuje się w kształceniu młodzieży w dziedzinie przedsiębiorczości. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze pedagogicznej i innowacyjnemu podejściu do nauki, Kłodzka Szkoła Przedsiębiorczości cieszy się dobrą opinią wśród uczniów i ich rodziców.

Jeśli chodzi o dane kontaktowe, można skontaktować się z szkołą pod numerem telefonu 748672174 lub odwiedzić ich stronę internetową ksp.klodzko.pl. Na stronie internetowej można znaleźć szczegółowe informacje dotyczące programu nauczania, wydarzeń szkolnych oraz kontaktu z administracją.

Kłodzka Szkoła Przedsiębiorczości oferuje bogate spektrum specjalności związanych z przedsiębiorczością, co pozwala uczniom rozwijać swoje umiejętności i pasje w tym obszarze. Szkoła jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych, co jest ważną informacją dla potencjalnych uczniów.

Opinie na temat szkoły są zróżnicowane, jednak warto zauważyć, że Kłodzka Szkoła Przedsiębiorczości posiada 76 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi 3.2/5. Każda opinia jest ważna, więc zalecamy zapoznanie się z nimi i wizytę na terenie szkoły, aby samodzielnie ocenić atmosferę i jakość nauczania.

Wszystkich zainteresowanych edukacją w dziedzinie przedsiębiorczości zachęcamy do skontaktowania się z Kłodzką Szkołą Przedsiębiorczości poprzez ich stronę internetową. To świetna okazja, aby rozwinąć swoje umiejętności i zdobyć cenne doświadczenie w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze.

Recenzje dla Kłodzka Szkoła Przedsiębiorczości

Kłodzka Szkoła Przedsiębiorczości - Kłodzko
Nikola Z
1/5

Nie polecam szkoły. Nie można w spokoju załatwić swoich potrzeb w łazience bo jacyś pierwszo klasiści palą papierosy,przepychanki i wyzwiska to normalka każdego dnia. nauczyciele w miare mili, ale postawią ci jedynki bez powodu.
Na wf nauczyciel przez cały rok robi same gry w kosza, żadnej siatkówki czy innego sportu.
Szkoła nie przestrzega praw ucznia broniąc się statusem szkoły, że " to statu szkoły jest najważniejszy, a nie jakieś wymyślione przez dzieci zasady"
Ściany w klasach są obskurne i odrażające. Znajdują sie w nich dziury, nie raz uczniowie postanawiali sami coś z tym zrobić i sami je tynkowali mieszając krede z wodą, dzięki czemu można było dostrzec wyraźną różnice w wyglądzie tych ścian. krzesła bardzo niewygodne.

Jeśli chodzi o internat to jest tam bardzo zimno, w zimie cały czas był mróz, kaloryfery zepsute. Cały czas byłam chora, za to panie wychowawczynie bardzo miłe.

Osobiście naprawde polecam trzymać się z dala od tej szkoły i wybrac inną no chyba, że chcesz nabawić się problemów psychicznych

Kłodzka Szkoła Przedsiębiorczości - Kłodzko
Oleczek Sroczka
1/5

Bardzo nie fajna szkoła i bardzo nie fajni nauczyciele nie lubię przechodzić obok tej szkoły ponieważ ucznie są bardzo wulgarni nie polecam i pozdrawiam

Kłodzka Szkoła Przedsiębiorczości - Kłodzko
szymon k
1/5

Tragiczna szkoła nie wiem jak z nauczycielami ale uczniowie są bardzo wulgarni nie pozdrawiam

Kłodzka Szkoła Przedsiębiorczości - Kłodzko
Rainy
1/5

Najgorsza szkoła którą można wybrać, nauczyciele mają gdzieś psychikę ucznia, dyrektor ma gdzieś kółka które powstają w szkole i zamyka je praktycznie co chwile bo "nie uczą się" jego zdaniem. Po prostu szkoła to dno. Straciłam 4 lata życia a nawet z umiejętnościami jakie zdobyłam pracy nie potrafię znaleźć bo używają tak przestarzałych programów,że żadna praca ich nie używa.

Kłodzka Szkoła Przedsiębiorczości - Kłodzko
Mati
1/5

Po pierwsze patologia po drugie nauczyciele się wpierdalają w prywatne życie teraz przejdźmy do tematu internat często nie ma ciepłej wody pokoje to melina ogółem melina wspomnę o takiej wychowawczyni w blond włosach co jest w poniedziałki środy i piątki nie miła krzyczy na wszystkich wchodzi do pokoju sprawdza ci wszystko tak po prostu gdzie nie ma prawa grzebać po twoich rzeczach cały czas ma problem do wszystkiego a jeśli chodzi o nocną panią i tą we wtorki i czwartki i tą co pilnuje rani to są miłe i w porządku a jeśli chodzi i pana Madejewskiego to szkoda
Gadać zero jakiegokolwiek pohamowania woła uczniów po ksywce wbrew ich woli

Kłodzka Szkoła Przedsiębiorczości - Kłodzko
Kiełba Maro
5/5

ogólnie można po szkole chodzić w przebraniu skibidbi toilet

Kłodzka Szkoła Przedsiębiorczości - Kłodzko
Wiktoria Brzezińska
1/5

nie ma miejsc parkingowych dla uczniów, natomiast dla nauczycieli już tak, ale gdy uczeń z tego powodu się spóźni, jest pytany na ocenę przez niektórych nauczycieli. Jednak parking dla uczniów tak naprawdę jest, ale zamknięty :’)

Kłodzka Szkoła Przedsiębiorczości - Kłodzko
Zygmunt Lemiesz
4/5

Świetna szkoła podoba mi się podjeście uczniów oraz liczba matek w przedziale 14-16lat

Go up