Kredka. Przedszkole prywatne - Legnica

Adres: Waleriana Łukasińskiego 4, 59-220 Legnica, Polska.
Telefon: 768552839.
Strona internetowa: prywatnaszkola.pl.
Specjalności: Szkoła.

Opinie: Ta firma ma 0 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 0/5.

Lokalizacja Kredka. Przedszkole prywatne

Kredka. Przedszkole prywatne znajduje się w Legnicy, przy Waleriana Łukasińskiego 4. Jest to prywatna szkoła, której specjalnością jest edukacja dzieci.

Szkoła znajduje się w łatwy dostępie i jest otoczona przez zielone tereny, co tworzy przyjazne środowisko dla rozwoju dzieci. Kredka. Przedszkole prywatne ma za cel zapewnienie wysokiej jakości edukacji i rozwijanie umiejętności potrzebnych w dalszej edukacji i życiu.

Na oficjalnej stronie internetowej szkoły prywatnaszkola.pl można znaleźć więcej informacji na temat oferty edukacyjnej, metodyki nauczania, zespołu pedagogicznego i innych aspektów dotyczących funkcjonowania szkoły.

Na razie Kredka. Przedszkole prywatne ma 0 recenzji na Google My Business i średnia ocena wynosi 0/5. To jednak nie powinno być przeszkodą, aby się zapoznać bliżej z ofertą szkoły i rozważyć jej wybór dla swoich dzieci.

Zalecamy odwiedzenie strony internetowej szkoły i skorzystanie z oferty zwiedzania szkoły lub kontaktu telefonicznego, aby poznać wszystkie aspekty funkcjonowania szkoły i zdecydować, czy odpowiada ona oczekiwaniom rodziców.

Warto również zauważyć, że Kredka. Przedszkole prywatne oferuje również szereg innych usług i aktywności dla dzieci, takich jak zajęcia pozalekcyjne, wyjazdy edukacyjne i inne wydarzenia, które pomagają w pełnym rozwoju dzieci.

W związku z powyższym, zalecamy rozważenie wyboru Kredki. Przedszkole prywatne dla rodziców, którzy są zainteresowani wysokiej jakości edukacją i rozwojem swoich dzieci. Aby uzyskać więcej informacji, zalecamy odwiedzenie strony internetowej szkoły i skorzystanie z oferty kontaktowej.

Go up