Przedszkole nr 4 im. Jana Brzechwy - Kłodzko

Adres: Bohaterów Getta 9, 57-300 Kłodzko, Polska.
Telefon: 748672250.
Strona internetowa: p4klodzko.szkolnastrona.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 17 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.8/5.

Lokalizacja Przedszkole nr 4 im. Jana Brzechwy

Przedszkole nr 4 im. Jana Brzechwy to przedszkole znajdujące się w Klodzku przy adresie Bohaterów Getta 9. Można je skontaktować pod numerem telefonu 748672250. Posiada również swoją witrynę internetową: p4klodzko.szkolnastrona.pl.

To przedszkole specjalizuje się w edukacji dzieci przedszkolnych. Jest dostępne wejście dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, co czyni je przyjaznym miejscem dla każdego dziecka.

Na portalu Google My Business Przedszkole nr 4 im. Jana Brzechwy ma 17 recenzji, a średnia ocena wynosi 3.8/5 gwiazdek. Ocena ta wskazuje na to, że placówka cieszy się dobrą opinią wśród rodziców i opiekunów dzieci.

Przedszkole znajduje się w łatwo dostępnej lokalizacji w Klodzku, co ułatwia dojazd i umożliwia szybką komunikację z pracownikami placówki. Jest to szczególnie ważne, jeśli rodzice chcą porozmawiać z wychowawcami lub zostać poinformowanym o ważnych informacjach dotyczących swoich dzieci.

Na stronie internetowej przedszkola można znaleźć informacje o planie lekcji, harmonogramie zajęć i zasadach funkcjonowania placówki. Dodatkowo, istnieje również możliwość skorzystania z formularza kontaktowego, aby zadysponować o dodatkowe informacje.

Rekomendujemy Przedszkole nr 4 im. Jana Brzechwy jako miejsce, w którym dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania w bezpiecznym i przyjaznym otoczeniu. Jeśli szukasz przedszkola dla swojego dziecka, odwiedź witrynę internetową przedszkola i skorzystaj z oferty edukacyjnej. Nie wahaj się też skontaktować z pracownikami przedszkola pod numerem telefonu lub poprzez formularz kontaktowy, aby uzyskać dodatkowe informacje.

Recenzje dla Przedszkole nr 4 im. Jana Brzechwy

Przedszkole nr 4 im. Jana Brzechwy - Kłodzko
Piotr Bogdał
5/5

Cudowne miejsce. Świetna kadra. Po kilku gorszych doświadczeniach w innych przedszkolach, tutaj znaleźliśmy cudowne miejsce dla dziecka. Dziecko zakochane a my zachwyceni.

Przedszkole nr 4 im. Jana Brzechwy - Kłodzko
Adri Rowi
5/5

Jestem bardzo zadowolona z zerówki córki.
Dużo się uczy i bardzo dobrze rozwija swoje umiejętności. Dziecko lubi chodzić do tej placówki Panie sa bardzo uprzejme mozna wszystko z Nimi załatwić bez problemu sa wyrozumiałe i miłe.Dziecko jest zawsze wesołe w domu gdy wraca i nie może się doczekać następnego dnia .
Super Panie oby tak dalej.

Przedszkole nr 4 im. Jana Brzechwy - Kłodzko
Piotr Siwiec
1/5

Moje dziecko po pierwszym tygodniu zaczęło używać brzydkich słów. Wypytaliśmy je wspólnie z żoną na ten temat i wynikało by że opiekunka używa wulgarnego języka w towarzystwie dzieci. Odpowiednie służby zostały już poinformowane a ja gorąco NIE polecam.

Przedszkole nr 4 im. Jana Brzechwy - Kłodzko
Waldek
1/5

Polecam mocno zastanowić się nad wyborem tego przedszkola. Personel ok, Panie mile, ale widać zastraszenie przez Panią Dyrektor, która jest strasznie apodyktyczną osoba. Mam wrażenie, że wydaje jej się że placówka jest jej własnością. Syn na jej widok się boi. Dno.

Przedszkole nr 4 im. Jana Brzechwy - Kłodzko
Kasia Kowalska
1/5

Całkowicie sie zgadzam, tragedia ,z calego serca radze rodzicom unikac tej placowki ,nauczycielki bez powołania zimne baby a dyrektorka powinna dawno juz wyleciec na zbity pysk za słownik jakim posluguje sie mówiac o dzieciach .Dzieci po odbyciu zerowki nie potrafią nic komletnie nic a wrecz mam wrazenie o zacofaniu.Bedziemy z innymi rodzicami wyczekiwać innej - całej tej patologi niby pedagogicznej

Przedszkole nr 4 im. Jana Brzechwy - Kłodzko
Kamila Alfs
5/5

Moja córka uczęszcza do tego przedszkola od 3 roku życia i jestem bardzo zadowolona ,teraz aktualnie chodzi do zerówki i polecam super zaangażowanie ze strony pań nauczycielek

Przedszkole nr 4 im. Jana Brzechwy - Kłodzko
Klaudia Grześ
1/5

Od kilku tygodni nie można dodzwonić się wiecznie komunikat "niestety nie możemy odebrać telefonu proszę zadzwonić później "
Nawet nie wiem czyl nasze dziecko dostało się do przedszkola

Przedszkole nr 4 im. Jana Brzechwy - Kłodzko
Nazir Kripo
5/5

Polecam przyjazne dla dzieci profesjonalna i fachowa opieka nad maluchami.

Go up