Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Brzesku - Brzesko

Adres: Generała Leopolda Okulickiego 2, 32-800 Brzesko, Polska.
Telefon: 146863837.
Strona internetowa: kopernik.brzesko.pl.
Specjalności: Szkoła.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 32 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.5/5.

Lokalizacja Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Brzesku

Szukasz informacji na temat Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Brzesku Ten artykuł jest dla Ciebie

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Brzesku to placówka o długiej i bogatej historii. Jest ona rozmieszczona w centralnej części miasta, przy Adresie: Generała Leopolda Okulickiego 2, 32-800 Brzesko, Polska. Szkoła jest łatwo dostępna komunikacją miejską i posiada własne parkingi dla osób na wózkach.

Placówka oferuje szerokie spektrum specjalności, w tym m.in.: Szkoła. Każdy uczeń znajdzie tu coś dla siebie, a wykwalifikowani nauczyciele zapewniają wysoki poziom nauczania.

Informacje kontaktowe szkoły to: Telefon: 146863837 oraz Strona internetowa: kopernik.brzesko.pl. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną i kontaktu z personelem.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Brzesku to miejsce, w którym każdy może odnaleźć swoje miejsce. Przyjazny klimat i wsparcie pedagogiczne to tylko niektóre z zalet tej placówki.

Warto również wspomnieć, że szkoła posiada wejście dostępne dla osób na wózkach, co czyni ją miejscem przyjaznym dla wszystkich.

Na temat szkoły dostępne są 32 recenzje na Google My Business, a średnia ocena wynosi 2.5/5.

W związku z powyższym, jeśli szukasz szkoły, w której możesz rozwijać swoje umiejętności i talenty, zalecamy skorzystanie z oferty Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Brzesku. Zachęcamy do zapoznania się ze stroną internetową i kontaktu z personelem. Polecamy serdecznie

Recenzje dla Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Brzesku

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Brzesku - Brzesko
Joanna
1/5

Nie polecam ! Jedyne czego można się nabawić w tej szkole to załamanie nerwowe. Mam tu na myśli Panią od języka polskiego która sieje postrach wśród uczniów od lat i nikt nie potrafi ustawić tej Pani !

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Brzesku - Brzesko
AGA D
1/5

Odradzam. Dyrektor liceum rzadzi się swoimi prawami, nie zważa na opinie poradni psychologiczno- pedagogicznej, kuratorium. Odmawia przyjęcia chorego dziecka z nauczaniem indywidualnym, twierdząc że robimy mu pod górkę i problemy!!On nie ma nauczycieli do tego typu nauczania Ciekawe bo płaci za to państwo. Przy pracownikach szkoły wypiera się wszystkiego. Jest człowiekiem niekompetentnym, zakłamanym !!! Nie zycze nikomu mieć znim do czynienia, a jak jest jakich problem z którym się do niego udajecie, to włączcie dyktafon bo wyprze się wam w żywe oczy!

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Brzesku - Brzesko
Danuta Cisoń
1/5

Porażka po rozmowie z Wice Dyrektor nie polecam tej szkoły

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Brzesku - Brzesko
Walery Pomysłow
2/5

Niniejsza opinia zawiera dwa spojrzenia z różnych profili szkolnych.

1. To był najbardziej męczący okres mojego życia. Pani od biologii... wiele osób nie przychodziło na zajęcia ze względu na STRACH! Mój kolega nabawił się przez tę sytuację depresji!
Ogólnie poziom nauczania NISKI, jak najwyższy szczyt w województwie świętokrzyskim! Nikt nic nie nauczył, nie wytłumaczył, od nauczycieli czułam ZMĘCZENIE, ZNUŻENIE, BRAK CHĘCI DO PRACY (nie dziwię się, taka aura panuje w tej szkole). Klasycznie - wymagają, a nie dają. A potem szok, że słabe wyniki i nic się nikomu nie chce, prócz dwóm czy trzem pupilom, i gonią nas z nauką po to, żeby oni sami nie dostali ochrzanu za niskie wyniki matur! SKANDAL!
Daję dwie gwiazdki za Panią Cudowną od angielskiego z grupy rozszerzonej, to jest WZÓR! nauczycielki! Tak powinno być! Idealna! Pani S. od matematyki bardzo miła, nie brała do tablicy tych, co nie potrafili nic zrobić, nie robiła również problemów! Panie sprzątające i na portierni były cudowne, przemiłe, pomocne, wyrozumiałe, uśmiechnięte, dźwigały ciężar tej szkoły.
Ogólnie - jak ci nie zależy i nie masz hajsu na transport to idź. Coś i tak trzeba wybrać. Ale jak masz wybór... uciekaj. UCIEKAJ!

2. Z drugiego spojrzenia osoby po profilu humanistycznym, stwierdzam, że dwie gwiazdki to adekwatna ocena. Powiem tak:
biorąc pod uwagę to, jak bardzo trzeba było nasłuchać się o tym, że nie znajdziemy pracy po naszym kierunku, nie rozumiem dlaczego tak BARDZO NACISKANO na niewiadomo jak wysokie wyniki z przedmiotów w zasadzie każdych. Wieczny wyścig szczurów. Nauczyciele jakby z niespełnioną ambicją. Na dodatek przyjmowani PONOWNIE pomimo konkretnych powodów dla których zostali WYRZUCENI!!! Jeśli ktoś nie miał wcześniej możliwości nauki matematyki z osobą, któa się kompletnie do tego nie nadaje, a chciałby przeżyć tę niesamowitą przygodę, to LO jest właśnie dla was.
W okresie zimowym lepiej nie przychodź do szkoły bez porządnej kurtki, b o nie dość, że nie grzeją na korytarzach, to jeszcze część nauczcieli nie uznaje czegoś takiego jak zamykanie okien w mróz, przez co nie zliczę ile razy ja nabawiłam się jakiejś choroby, a potem było narzekanie na nieobecności.
Niespełnione obietnice wyborcze i automaty które NIE DZIAŁAJĄ!
Powiedziałabym, że częściej nauczyciele roboty tylko dodawali niż współpracowali. Żałuję, że wcześniej nie wiedziałam, że istnieje Zooloft, bo gdybym wiedziała wykupiłabym jego pokłady na czas nauki w tej szkole.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Brzesku - Brzesko
Yuri Stone
2/5

2 gwiazdki, tylko i wyłącznie dzięki Panu profesorom: Madejowi, Dudzie i Bartkowiakowi, oraz pani Profesor Brzęk.

Jeśli chodzi o minusy:
Brak organizacji; nauczyciele nie są informowani o zastępstwach, przez co nie przychodzą na lekcje, nowe plany lekcji dostaje się nawet 10 minut przed lekcjami, na stronie szkoły obiecali: pracownie chemiczną i biologiczną, lecz nie ma żadnych postępów z tym związanych, jedna klasa ma 3 nauczyciela w ciągu 3 lat od klasy rozszerzonej i 4 nauczyciela od przedmiotu maturalnego. Obiecali zajęcia z drukarką 3D, pufy i leżaczki, do tej pory ani widu, ani słychu o nich. Sklepik usuneli na rzecz sali chemicznej, która jak już wspomniałem, nie istnieje.
Na szklanym przejściu (tzw. Bananie), podczas deszczu cieknie z dachu. Na każdej przerwie okno otwierane (pogoda nie ma znaczenia), ogrzewanie nie jest nigdy włączone, więc co chwila epidemia kataru i różnych innych chorób.

Ogólnie nie polecam, jeśli się wachasz, radze ci uciekać jak najdalej.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Brzesku - Brzesko
Julka Pałka
1/5

Szkoła łamie prawa ucznia, zdecydowanie nie polecam!

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Brzesku - Brzesko
Natalia Strączek
1/5

Z całego serca nie polecam, pójście do tej szkoły to była moja najgorsza decyzja w życiu. W tej szkole to jedynie panie sprzątające są miłe i uśmiechnie oraz mają szacunek do uczniów

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Brzesku - Brzesko
Skeefy
1/5

Dzikie zwierzęta na korytarzach, z całego serca nie polecam.

Go up