Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Brzeskie Smyki - Brzesko

Adres: osiedle Władysława Jagiełły 11, 32-800 Brzesko, Polska.
Telefon: 694007270.

Specjalności: Przedszkola.
Inne ważne informacje: Miejsca dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 4 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Brzeskie Smyki

Życzymy Wam przyjemnego czytania Dziś zaprezentujemy Tobie Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Brzeskie Smyki, które znajduje się w Brzesku przy osiedlu Władysława Jagiełły 11. Jest to miejsce, które z pewnością zwróci Twoją uwagę swoimi usługami i wygodą.

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Brzeskie Smyki to specjalność Przedszkola. Miejsce to oferuje miejsca dla osób na wózkach oraz toaletę dla osób niepełnosprawnych, co czyni je przyjaznym dla każdego rodzica i dziecka.

Przedszkole znajduje się w idealnej lokalizacji – przy osiedlu Władysława Jagiełły 11 w Brzesku. Jest to miejscowość, która zapewnia bezpieczeństwo i wygodę dla dzieci oraz rodziców. Dodatkowo, telefon kontaktowy przedszkola to 694007270.

Na stronie Google My Business Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Brzeskie Smyki ma 4 recenzje i średnia ocena wynosi 5/5. To oznacza, że rodzice i opiekunowie są bardzo zadowoleni z usług przedszkola. Można tam przeczytać opinie o wysokiej jakości opieki, komfortowych warunkach i przyjaznym otoczeniu.

Na koniec, jeśli szukasz miejsca, w którym Twoje dziecko będzie się rozwijało i czuło jak u siebie, to Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Brzeskie Smyki jest idealnym wyborem. Zalecamy odwiedzenie strony internetowej, aby poznać wszystkie szczegóły oferty i skontaktować się z zespołem.

Recenzje dla Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Brzeskie Smyki

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Brzeskie Smyki - Brzesko
Weronika Kubala
5/5

Polecam Przedszkole jak i Żłobek.
Córka uczęszcza do placówki od roku. Zaczynała od Żłobka a następnie awansowała do grupy przedszkolaków. Wykwalifikowana kadra z super podejściem do dzieci. Rozbudowany system zajęć od języka angielskiego po rytmikę, zajęcia taneczne i inne rozrywki. Ogromnym atutem jest własne zaplecze kuchenne. Urozmaicony plan żywienia i możliwość dostosowania żywienia do potrzeb dziecka jeśli jest taka konieczność. Placówka posiada aplikację na której często umieszczane są zdjęcia dzieci z zajęć i opisem co było realizowane .
Dziecko szczęśliwe i zadowolone wraca do domu wiec samo to wskazuje że jest to środowisko przyjazne dzieciom.
Polecam jak najbardziej.?

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Brzeskie Smyki - Brzesko
Katarzyna Kołodziej
5/5

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Brzeskie Smyki to miejsce gdzie jest profesjonalna wykwalifikowana kadra. Panie w żłobku wprost serce na dłoni. Szczególnie Pani Patrycja wkłada całe serce i duże poświęcenie co do wykonywanej pracy. Urozmaicenie zajęć super pomysły różnorodność zajęć. Polecam w tym miejscu dziecko będzie czuło się dobrze i komfortowo. Najlepsza placówka w Brzesku.

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Brzeskie Smyki - Brzesko
Jolanta Kołodziej
5/5

Lepszego miejsca dla dziecka nie ma jak ,,Brzeskie Smyki,, od Żłobka po Przedszkole ciepła miła atmosfera wychowawcy wspaniali ,domowa kuchnia gdzie w takich placówkach to rzadkość. Posyłając dziecko w to miejsce nikt nie pożałuje wręcz dzieci nie będą chciały wychodzić po prostu drugi dom .

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Brzeskie Smyki - Brzesko
Sylwia Mitera
5/5

Go up