Król Maciuś Pierwszy. Przedszkole Specjalne - Brzesko

Adres: Zamknięta 1, 32-800 Brzesko, Polska.
Telefon: 504138453.

Specjalności: Szkoła.

Opinie: Ta firma ma 1 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Król Maciuś Pierwszy. Przedszkole Specjalne

Szukasz przedszkola specjalnego dla dziecka Poznaj Król Maciuś Pierwszy. Przedszkole Specjalne w Brzesku

To przedszkole znajduje się w centrum Brzeska, na adresie Zamknięta 1. Jest to miejscowość łatwa do znalezienia, dzięki dobrej lokalizacji. Możesz tu dojechać m.in. komunikacją miejską lub prywatnym pojazdem.

Król Maciuś Pierwszy. Przedszkole Specjalne to placówka, która oferuje opiekę i edukację dzieciom ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Jest to szkoła szczególna, która stanowi miejsce wsparcia i rozwoju dla dzieci z różnymi schorzeniami i trudnościami.

Cechą charakterystyczną tej szkoły jest indywidualny podejście do każdego dziecka. Nauczyciele i wychowawcy starają się zrozumieć indywidualne potrzeby i możliwości każdego ucznia, aby zapewnić mu najlepsze możliwe wsparcie i rozwój.

W Król Maciuś Pierwszy. Przedszkole Specjalne oferowane są liczne aktywności i zajęcia, które pomagają dzieciom rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania. Można tutaj znaleźć m.in. zajęcia artystyczne, muzyczne, sportowe i edukacja przedszkolna.

Na temat opinii innych rodziców i opiekunów wiadomo, że Król Maciuś Pierwszy. Przedszkole Specjalne ma wspaniałą opinię. Na portalu Google My Business znajduje się jedna opinia, która ocenia tę szkołę na 5/5 gwiazdek.

Jeśli szukasz przedszkola specjalnego dla dziecka, to Król Maciuś Pierwszy. Przedszkole Specjalne może być idealnym wyborem. Możesz zadzwonić na numer 504138453 lub odwiedzić stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji i skontaktować się z przedszkolem. Polecamy

Recenzje dla Król Maciuś Pierwszy. Przedszkole Specjalne

Król Maciuś Pierwszy. Przedszkole Specjalne - Brzesko
Aneta Garlacz
5/5

Go up