Publiczne Przedszkole Integracyjne im. Św. Faustyny w Brzesku - Brzesko

Adres: świętego Brata Alberta 8, 32-800 Brzesko, Polska.
Telefon: 146863911.

Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 4 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3/5.

Lokalizacja Publiczne Przedszkole Integracyjne im. Św. Faustyny w Brzesku

Szukasz przedszkola integracyjnego w Brzesku Nasz rozwiązanie to Publiczne Przedszkole Integracyjne im. Św. Faustyny w Brzesku, które znajduje się przy adresie świętego Brata Alberta 8, 32-800 Brzesko, Polska.

Przedszkole charakteryzuje się opieką i wychowaniem dzieci w wieku przedszkolnym, dostarczając im wszystkich koniecznych warunków do rozwoju. Jest to miejsce, w którym każde dziecko może rozwijać swoje talenty i umiejętności w środowisku przyjaznym i przyjaznym.

Jednym z głównych atutów tej placówki jest dostępność miejsc parkingowych dla osób poruszających się na wózkach oraz wejść dla osób z ograniczoną sprawnością ruchową.

Specjalnością tego przedszkola jest wychowanie przedszkolne, a opinie rodziców i opiekunów są tu bardzo ważne. Na portalu Google My Business znajduje się 4 recenzje, a średnia ocena wynosi 3/5.

Dlaczego warto wybrać Publiczne Przedszkole Integracyjne im. Św. Faustyny w Brzesku

Opieka i wychowanie dzieci w wieku przedszkolnym
Przyjazne i przyjazne środowisko
Dostępność miejsc parkingowych dla osób poruszających się na wózkach oraz wejść dla osób z ograniczoną sprawnością ruchową
Średnia ocena 3/5 na portalu Google My Business

Jeśli szukasz przedszkola w Brzesku, które zapewni opiekę i wychowanie Twojego dziecka, wybierz Publiczne Przedszkole Integracyjne im. Św. Faustyny w Brzesku. Zapraszamy do kontaktu przez naszą stronę internetową.

Recenzje dla Publiczne Przedszkole Integracyjne im. Św. Faustyny w Brzesku

Publiczne Przedszkole Integracyjne im. Św. Faustyny w Brzesku - Brzesko
Kasia Zyso
1/5

Niestety integracyjne przedszkole a dzieci niepełnosprawnych nie przyjmują.jakas porażka. Najlepsze że pani dyrektor stwierdziła że nie maja surdopedagoga bo dziecko z lekkim niedosłuchem.a na stronie co innego pisze. Przepraszam ale to porazka.niestety to że wyposazone przedszkole to nie wszystko. widać jaka jest dyskryminacja niepełnosprawnych.zwlaszcza z tego co wiem nie jesteśmy pierwszym przypadkiem z niepełnosprawnością który się tam nie dostał a takie dzieci wszędzie dostają się od ręki bo mają pierwszeństwo.

Publiczne Przedszkole Integracyjne im. Św. Faustyny w Brzesku - Brzesko
Daniel Nalepka
5/5

Publiczne przedszkole z oddziałami integracyjnymi im. Św. Faustyny w Brzesku to prawdopodobnie najnowocześniejsze przedszkole w Brzesku i okolicy.

Zachwyca jego duża powierzchnia z jasnymi, pełnymi naturalnego światła, kolorowymi, bezpiecznymi salami - każde z pomieszczeń posiada wydzielone miejsce do pracy w małych grupach, przy estetycznych, kolorowych stolikach oraz strefę bezpiecznej, wspólnej zabawy z całą grupą, na ciepłym, kolorowym dywanie. Pastelowe barwy sprzyjają dobremu nastojowi i radosnemu odkrywaniu talentów dzieci. Dodatkowo każda sala posiada piękne, kolorowe zabawki edukacyjne najwyższej jakości.

Zielony, duży i przestronny ogród z placem zabaw, który wyposażono w huśtawki, bujaki, karuzele, dobrze wyposażonych piaskownice, ławeczki, stoliczki, zjeżdżalnie, samochody, rowerki biegowe i trójkołowe, drabinki, tunele, domki.

Całość dopełniają istotne elementy terapeutyczne: gabinety specjalistyczne - Sala Doświadczania Świata, sale rehabilitacyjne itp. wyposażone m.in. w projektor kolorów, kącik lustrzany, światłowody, kolumnę wodną, łóżko wodne, emiter zapachów, panele sensoryczne (zwane też tablicami fakturowymi), lampa plazmowa, lampa UV, latarka emitująca światło oraz materiały fluorescencyjne, basen z kulkami, skrzynka sensoryczna, wibrujący wąż, walizka muzyczna, kształtki rehabilitacyjne, materace i pufki.

W przedszkolu pracują m.in. rehabilitant i psycholog.

Publiczne Przedszkole Integracyjne im. Św. Faustyny w Brzesku - Brzesko
Tomasz Gawin
5/5

Najlepsze przedszkole w Brzesku!

Publiczne Przedszkole Integracyjne im. Św. Faustyny w Brzesku - Brzesko
Sylwia Stanuch
1/5

Dziecko z mniejszą ilością punktów przyjęte

Go up