Zespół Szkół nr 8 im. Marii Skłodowskiej - Curie - Toruń

Adres: Ignacego Łyskowskiego 28, 87-100 Toruń, Polska.
Telefon: 566485670.
Strona internetowa: szkola8.torun.pl.
Specjalności: Szkoła, Szkoła podstawowa, Liceum ogólnokształcące.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 82 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.9/5.

Lokalizacja Zespół Szkół nr 8 im. Marii Skłodowskiej - Curie

Zespół Szkół nr 8 im. Marii Skłodowskiej - Curie mieści się pod adresem Ignacego Łyskowskiego 28, 87-100 Toruń, Polska. Jest to placówka edukacyjna oferująca zarówno naukę w szkole podstawowej, jak i liceum ogólnokształcącym. Posiada również specjalności w tych dziedzinach, co stanowi dodatkowy atut dla uczniów zainteresowanych konkretnymi obszarami nauki.

Co więcej, Zespół Szkół nr 8 ma również wiele udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami, takich jak parking i wejście dostępne dla osób na wózkach. To ważne informacje dla wszystkich, którzy potrzebują takiej dostępności.

Jeśli chodzi o kontakt, można skontaktować się z Zespołem Szkół nr 8 pod numerem telefonu 566485670, a także odwiedzić ich stronę internetową: szkola8.torun.pl. Na stronie można znaleźć więcej szczegółowych informacji na temat szkoły oraz złożyć zapytanie o przyjęcie.

Zespół Szkół nr 8 cieszy się dobrą opinią wśród użytkowników, ze średnią oceną 2.9/5 na Google My Business. Jest to ważne wskazanie na jakość usług i edukacji oferowanej przez tę placówkę.

Podsumowując, Zespół Szkół nr 8 im. Marii Skłodowskiej - Curie to miejsce, gdzie uczniowie znajdą wysoką jakość edukacji, specjalizacje w różnych dziedzinach oraz udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami. Dla wszystkich zainteresowanych podjęciem nauki w tej placówce, zdecydowanie warto skontaktować się poprzez ich stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji i rozpocząć proces rekrutacji.

Recenzje dla Zespół Szkół nr 8 im. Marii Skłodowskiej - Curie

Zespół Szkół nr 8 im. Marii Skłodowskiej - Curie - Toruń
lalu4321
1/5

Nauczyciele nie przygotowani do pracy z dziećmi. Sprawdzian za sprawdzianem przez co brak możliwości na dobre przygotowanie. Jedna pani od informatyki uczy obsługi maila lecz nie umie znaleźć pracy od ucznia więc daje jedynke, druga zaś dała uwagę za śmianie się na lekcji tylko mi lecz śmiało się wtedy pól klasy. Pani Małgorzata N. Od j.angielskiego to koszmar wielu uczniów. Czasem zniża się do wyzywania i rzucania ich własnoscią, na początku 4 klasy upatruje sobie osoby którym "dokucza" podchodzi do nich na lekcji i patrzy się na ręce i na to co piszą co oczywiście jest stresujące. Przyczepia się o byle co jak np. zła kolejnosć robienia zadania co z tego że dobrze jak zła kolejnosć co nie wpływa na naukę i poprawność wykonania.

Zespół Szkół nr 8 im. Marii Skłodowskiej - Curie - Toruń
Kawik
1/5

Istna tragedia dla dzieci... Szkołę kończyłam 4 lata temu i widząc opinie innych nic się nie zmieniło. Przyzwolenie ze strony nauczycieli na molestowanie i bicie innych uczniów na porządku dziennym, zero konsekwencji za własne zachowania mimo, że niektóre sprawy podchodziły już pod prokuraturę. Patologia w dużym skrócie. Na drzwi do szatni dziewcząt czekaliśmy 4 miesiece aż je łaskawie zamontowano, przedtem trzeba było przebierać się bez nich i nikogo to nie interesowało. Kiedy sprawa została zgłoszona do wychowawczyni, że koledzy z klasy nas podglądają i rzucają w nasza strone nieuprzejme teksty usłyszałyśmy że to tylko "końskie zaloty" i powinnyśmy się z tego cieszyć. Sama dostałam uwagę za obrażanie chłopca mimo, że ten mnie próbował wepchnąć do męskiej toalety, dla niego konsekwencji oczywiście brak. Czysty seksizm i niszczenie jakichkolwiek zdrowych relacji z innymi. Jedyne co wyniosłam z tej szkoły to depresję z którą muszę mierzyć się do dziś, stany lękowe przed innymi ludźmi, frustrację i poczucie niemocy i niesprawiedliwości jako dziecko. Jak najdalej od niej, nigdy nie posłałabym tam dziecka. Dużo sił dla dzieciaków które tam chodzą.

Zespół Szkół nr 8 im. Marii Skłodowskiej - Curie - Toruń
Natalia
1/5

Ta szkoła to porażka. Nauczyciele bez pasji, energii, chęci (jest kilka wyjątków). Nauczycielka wf-u wywiera mnóstwo presji na uczniach. Na j. Angielskim słowa "to ja decyduje o końcu lekcji" to coś normalnego. Pani od matematyki straszy jedynkami. A o Pani od muzyki i plastyki już nie wspomnę, mentalnie w średniowieczu. Ciągle straszy uwagami. Zmiana dyrektora i odcinek w Uwadze w niczym nie pomógł. W toaletach nigdy nie ma papieru a w sali od historii sufit cieknie od kilku lat. Jedyne co jest fajnego w tej szkole to drzwi wyjściowe. Nie polecam

Zespół Szkół nr 8 im. Marii Skłodowskiej - Curie - Toruń
Iwona Krause
1/5

szkola po prostu nie ma sensu. nawet po zmianie dyrektora nic sie nie zmienilo... kiedys bylo lepiej

Zespół Szkół nr 8 im. Marii Skłodowskiej - Curie - Toruń
Rafał Klops
1/5

Szkoła katastrofa nie powiem żadnego dobrego słowa o nauczycielach a zwłaszcza klasa sportowa wielka trenerka ona sie nadaje bydło wyprowadzać a nie z dziećmi pracować. Temat o kuratorium trzeba oprzeć.

Zespół Szkół nr 8 im. Marii Skłodowskiej - Curie - Toruń
Oliwia Incarbone
1/5

Szkoła fatalna w każdym aspekcie.Zmiana dyrektora to za mało. Dzieją się tam rzeczy absurdalne i nie do przyjęcia. Niestety, nie ma zmian na lepsze, a znam tę Szkołę od dziesięciu lat. Występowali w "Uwadze!", ale to szkoła, która nie funkcjonuje wieloaspektowo, a nie tylko w obrębie jednego epizodu czy konfliktów wewnętrznych.

Zespół Szkół nr 8 im. Marii Skłodowskiej - Curie - Toruń
Ksawery Rosiński
3/5

Nauczyciele nie są źli ale jedna pani z matematyki jest bardzo nie miła. Toalety to tragedia w męskich kiblach zamki od drzwi nie działają w kabinach jest mokro a drzwi wejściowych brak!

Zespół Szkół nr 8 im. Marii Skłodowskiej - Curie - Toruń
Game Pass
1/5

Elo tak szkoła jest do niczego skończyłem ją nie wiem jakim prawem nie polecam pani od historii bardzo nie miła i ma złą atmosferę na lekcji. Za to bardzo polecam panią od polskiego jest najlepsza w tej szkole. Bardzo polecam również obiadki i panie z obiadków a tak to ta szkoła jest do niczego.

Go up