Zespół Szkół nr 26 - Toruń

Adres: Juliana Fałata 88/90, 87-100 Toruń, Polska.
Telefon: 566485784.
Strona internetowa: szkola26.torun.pl.
Specjalności: Szkoła.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 9 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.4/5.

Lokalizacja Zespół Szkół nr 26

Zespół Szkół nr 26 to placówka edukacyjna zlokalizowana pod adresem Juliana Fałata 88/90, 87-100 Toruń, Polska. Można się z nią skontaktować pod numerem telefonu 566485784, a dodatkowe informacje można znaleźć na stronie internetowej szkola26.torun.pl.

Specjalnością Zespołu Szkół nr 26 jest działalność edukacyjna, oferująca kompleksowe programy nauczania. Szkoła ta zapewnia wysoką jakość kształcenia oraz rozwijanie umiejętności uczniów w różnych dziedzinach.

Inne ważne informacje to fakt, że na terenie placówki dostępny jest parking dla osób na wózkach oraz wejście przystosowane dla nich. To sprawia, że Zespół Szkół nr 26 jest miejscem przyjaznym i dostępnym dla wszystkich uczniów.

Według opinii w Google My Business, firma ta cieszy się dobrą reputacją, posiadając 9 recenzji. Średnia ocena wynosi 4.4/5, co świadczy o pozytywnym odbiorze placówki przez społeczność.

Dla osób poszukujących miejsca edukacji o wysokim standardzie, Zespół Szkół nr 26 jest doskonałym wyborem. Zlokalizowany w dogodnej lokalizacji w Toruniu, zapewnia dostęp do profesjonalnego nauczania oraz szerokiej gamy możliwości rozwoju osobistego i edukacyjnego.

Na podstawie informacji o Zespole Szkół nr 26, warto zwrócić uwagę na ich profesjonalizm, zaangażowanie w rozwój uczniów oraz przyjazne warunki nauki. Zachęcamy do kontaktu z placówką poprzez ich stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji i rozpocząć współpracę.

Recenzje dla Zespół Szkół nr 26

Zespół Szkół nr 26 - Toruń
Zenobia Mrówczyńska
5/5

Szkoła jest dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej,jest super wyposażona.Jest pięknym miejscem do nauki ,klasy ,korytarze,sale,toalety są pięknie urządzone .Nauczyciele i wychowawcy oraz pani dyrektor są naprawdę bardzo mili i serdeczni.Mieliśmy również okazję z młodzieżą piec ciasteczka i razem wspólnie wypiliśmy kawę i herbatę.

Zespół Szkół nr 26 - Toruń
Tomasz Myszke
5/5

Miejsce bardzo dobre i przyjazne zwłaszcza dla dzieci niepełnosprawnych, zarąbistym elementem jest tutaj basen, na zewnątrz ścieżka sensoryczna, w przedszkolu bardzo fajne opiekunki dla dzieci. Polecam

Zespół Szkół nr 26 - Toruń
Zenobia Mrówczyńska
5/5

Piękna szkoła z pięknym wyposażeniem,nowoczesna,dobrze zaopatrzona.Piękne sale lekcyjne,pracownie .

Zespół Szkół nr 26 - Toruń
Wojciech Peszyński
5/5

Moja Córka chodziła do przedszkola (przy tej placówce), a teraz będzie chodzić do Szkoły. Ze współpracy z Tą jednostką jesteśmy bardzo zadowoleni!

Zespół Szkół nr 26 - Toruń
Bartosz Zieliński
4/5

Raz jak była ewakuacja to tam uciekaliśmy

Zespół Szkół nr 26 - Toruń
Sylwia Platun
5/5

Zespół Szkół nr 26 - Toruń
Bartosz Podolski
5/5

Zespół Szkół nr 26 - Toruń
Jakub Rybczyński
5/5

Go up