Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu - Toruń

Adres: Osikowa 11, 87-100 Toruń, Polska.
Telefon: 566458944.
Strona internetowa: sp23.torun.pl.
Specjalności: Szkoła podstawowa.

Opinie: Ta firma ma 28 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.4/5.

Lokalizacja Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu

Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu znajduje się pod adresem Osikowa 11, 87-100 Toruń, w Polsce. Jest to szkoła podstawowa, która odznacza się wysokim standardem nauczania oraz dbałością o rozwój uczniów.

Na stronie internetowej sp23.torun.pl można znaleźć szczegółowe informacje dotyczące programu nauczania, kadry pedagogicznej oraz wydarzeń szkolnych. Szkoła oferuje solidne podstawy edukacyjne oraz bogatą ofertę dodatkowych zajęć i aktywności pozalekcyjnych.

Szkoła Podstawowa nr 23 specjalizuje się w nauczaniu uczniów na poziomie podstawowym, zapewniając kompleksowe przygotowanie do dalszej nauki. Jej motto, imię Kawalerów Orderu Uśmiechu, odzwierciedla przyjazną i pozytywną atmosferę panującą w placówce.

Opinie na temat szkoły są zróżnicowane, zgodnie z Google My Business firma posiada 28 recenzji, a średnia ocena wynosi 3.4/5. Jest to wskaźnik, który wskazuje na pozytywne aspekty placówki, ale również na obszary, w których może być jeszcze miejsce do poprawy.

Dla osób poszukujących solidnej edukacji dla swoich dzieci, Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu może być doskonałym wyborem. Znajduje się w dogodnej lokalizacji w Toruniu, co ułatwia codzienne dojazdy uczniów.

Ostateczna rekomendacja to skontaktowanie się z placówką poprzez ich stronę internetową. Tam można znaleźć więcej informacji, zarejestrować się na dni otwarte lub umówić się na spotkanie z dyrektorem szkoły. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości, aby dowiedzieć się więcej o ofercie edukacyjnej Szkoły Podstawowej nr 23 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu.

Recenzje dla Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu

Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu - Toruń
Rupper Macker
1/5

Największą patologia to klasy 7 tego roku ogólnie nauczycielka hiszpańskiego nie potrafi zapanować nad klasą jest głośno niekurzy palą w szatni na wf i w kiblach nie polecam nikomu

Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu - Toruń
Nadya
1/5

Gdybym mogła nie dać żadnej gwiazdki to bym to zrobiła, ale daje jedną, bo przynajmniej miałam fajną klasę. Chodziłam tu od pierwszej klasy czyli 8 lat i kiedy wyszliśmy z klas 1-3 nasze wychowawczynie zmieniały się 3 razy, ponieważ żadna nie potrafiła się z nami uporać (problem w tym, że byliśmy jedną z grzeczniejszych klas). Nasza docelowa wychowawczyni nie interesowała się swoją klasą, mówiła nam ciągle jak ona ma ciężko, ale jednocześnie nie robiła nic, nawet uczyć się jej nie chciało (a uczyła języka polskiego). Takie samo było podejście innych nauczycieli, mieli głęboko w poważaniu uczniów, a przejmowali się tylko własnym losem. Wycieczek prawie żadnych, no bo po co. Szkoła zaczęła wprowadzać dziwne zasady typu zakaz ubierania spodenek (a o zachowaniu do mojej przyjaciółki, która ubierała się alternatywnie nawet nie wspomnę). Uczyć trzeba było się samemu, tym bardziej na lekcjach matematyki. Nie znam ani jednej osoby, która nie miałaby z niej korków, bo żaden nauczyciel z tej szkoły nie potrafił przekazać wiedzy. A tym bardziej nagradzani nauczyciele informatyki. Pani od tego przedmiotu była okropna „kosa”, myśleliśmy że będzie inaczej, bo jest relatywnie młoda, ale bardzo się myśliliśmy. Jedną z sytuacji z nią związanych było tak; mieliśmy pozwolenie wychodzenia na dwór na przerwach kiedy było ładnie, ale nie trzeba było tego robić jeśli się nie chciało. Jednak ta pani ubzdurała sobie, że TRZEBA wychodzić. Argumenty o tym, że jest się chorym albo że chce się zjeść nie działały. Dopiero skarga na nią do dyrektorki skutecznie zmusiła ją do przestania (ale była na nas obrażona cały rok więc słabo).
Ogólnie nie polecam, są o wiele lepsze placówki do których można wysłać dziecko i nie robić mu temu krzywdy.

Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu - Toruń
Misiaczeq q
1/5

Szkoła okropna pod względem bezpieczeństwa co przerwe toaleta była zawalona tłumem i działy sie tam różne patologiczne akcje rzucanie papierem i groźby oraz używki były na początku dziennym jeśli byłaś inna i ktoś ci dokuczał pedagog mówiła że to twoja wina i powinnaś sie zmienić i być normalna jeśli były kłótnie w klasie to wychowawczyni zawsze była po stronie tych co najbardziej lubi oceny z zachowania na koniec roku to po prostu dramat wychowawczyni dawała 5/6 z zachowania osobą które zachowywały sie jak małpy w zoo ale dała im bo zrobiły wolontariat natomiast osoby które miały kilka kłótni ale a ogół zachowywały sie normalnie skazwała słabsze oceny. Osoby z nałogami i problemami były gnębione pod nieobecność osoby razem z uczniami wyśmiewali te osoby zamiast im po prostu pomóc to jest po prostu jeden wielki dramat nie wysyłajcie tam swoich dzieci

Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu - Toruń
Mati Halecka
5/5

Jako absolwentka szczerze polecam tą szkołę, bo jest to miejsce przyjazne dziecku, nauczyciele wykazują duże zaangażowanie i zainteresowanie. Pomimo nie zbyt wysokiego poziomu, nie dyskryminuje mądre dzieci i pozwala zdolnym uczniom się wszechstronnie rozwijać.

Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu - Toruń
Franek Boszek
5/5

Na szczycie góry jesteśmy bliżej nieba niż na równinie. Ale nie jesteśmy bliżsi temu, żeby latać”. Te słowa Simone Weil, francuskiej myślicielki, filozofa i etyka mówią o ograniczoności ludzkiego poznania. W jakikolwiek sposób dążyć by do prawdy, zawsze dojdzie się do jakiejś granicy, poza którą kończy się doświadczenie, a zaczyna wiara. Wiara i oczekiwanie spełnienia pragnień, oczekiwanie perspektywy i nadziei w sensie duchowym. Jest rzeczą charakterystyczną, że im bardziej wikłamy się w ludzką codzienność, tym natarczywiej jawią się pytania o ideały życia : czy żyję godnie i uczciwie ? I dalej : co to właściwie jest życie, jaki jest jego sens i cel ? Wreszcie : jakie są ideały ludzkiej egzystencji ?

Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu - Toruń
Nalim
4/5

Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm… Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję życiu. Dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz? Skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję maszyny, a jutro… kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby sadzić… znaczy… marchew. Ale mimo tego daję 4 gwiazdki, bo tutaj niemożliwe jest nauczenie się geografii.

Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu - Toruń
Pawel
5/5

Najlepsza szkoła podstawowa i przedszkole. Wspaniała Pani Dyrektor i jej współpracownicy oraz nauczyciele. Polecam.

Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu - Toruń
Wiktor Krolak
4/5

poziom nauczania wysoki, ale wszystko zalezy od klasy 😉

Go up