Szkoła Podstawowa nr 18 im. Arkadego Fiedlera - Toruń

Adres: Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1/5, 87-100 Toruń, Polska.
Telefon: 566486445.
Strona internetowa: sp18torun.edu.pl.
Specjalności: Szkoła podstawowa, Szkoła.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 39 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.3/5.

Lokalizacja Szkoła Podstawowa nr 18 im. Arkadego Fiedlera

Szkoła Podstawowa nr 18 im. Arkadego Fiedlera znajduje się pod adresem Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1/5, 87-100 Toruń, Polska. Jest to placówka oświatowa oferująca edukację na poziomie szkoły podstawowej. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 566486445. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej sp18torun.edu.pl.

Szkoła Podstawowa nr 18 im. Arkadego Fiedlera specjalizuje się w nauczaniu na poziomie szkoły podstawowej. Dodatkowo oferuje możliwość kontynuacji nauki w szkole. Placówka ta zapewnia parking oraz wejście dostępne dla osób na wózkach, co sprawia, że jest przyjazna dla wszystkich uczniów.

Ta firma otrzymała 39 recenzji na Google My Business, a jej średnia ocena wynosi 3.3/5. Opinie i recenzje mogą być pomocne dla osób poszukujących informacji o szkole, aby lepiej poznać doświadczenia innych uczniów i ich rodziców.

Dla osób zainteresowanych znalezieniem szkoły podstawowej dla swojego dziecka, Szkoła Podstawowa nr 18 im. Arkadego Fiedlera może być dobrą opcją. Zlokalizowana w Toruniu, blisko centrum miasta, zapewnia dogodny dostęp dla uczniów. Parking i wejście dostępne dla osób na wózkach sprawiają, że jest to miejsce przyjazne i dostosowane do potrzeb różnych uczniów.

Jeśli szukasz szkoły podstawowej dla swojego dziecka w okolicy Torunia, warto skontaktować się z Szkołą Podstawową nr 18 im. Arkadego Fiedlera. Odwiedzenie ich strony internetowej może dostarczyć dodatkowych informacji i pomóc podjąć decyzję. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z ofertą placówki

Recenzje dla Szkoła Podstawowa nr 18 im. Arkadego Fiedlera

Szkoła Podstawowa nr 18 im. Arkadego Fiedlera - Toruń
Kluska
1/5

Szczerze szkoła bardzo średnia. Nauczyciele tam są bardzo nie wyrozumiali, często utrudniają uczniom którzy mają jakieś problemy i mają jakieś zaświadczenia od psychiatry/psychologa. Moją wychowawczyni potrafiła powiedzieć mojej mamie że według niej nie mam depresji bo zachowuję się normalnie na przerwach i lekcjach. Jeśli były jakieś problemy między uczniami sprawy były zamiatane pod dywan. Bardzo mała ilość nauczycieli naprawdę angażowała się i interesowała się tym czy uczniowie się dobrze czują i czy się dogadują z innymi. Nie raz widziałam jak nauczyciel od wuefu naruszał przestrzen osobistą innych uczniów na przykład wyrywając telefon z ręki pewnej osobie mimo że ta z niego nie korzystała. Jedyny nauczyciel od jakiego ja dostałam wsparcie to była pani od biologi która naprawdę się mną martwiła i mnie wspierała za co jestem jej bardzo wdzięczna bo czułam się raźniej mimio wielu problemów. Nauczyciele w tej szkole potrafili bagatelizować moje problemy mówiąc że to że mam problem nie znaczy że bede mieć inne traktowanie mimo że na zaświadczeniu od lekarza miałam napisane że nie mogę robić czegoś bo psychika mi na to nie pozwala. Niestety szkoła ta przyczyniła się do pogorszenia mojego stanu zdrowia i pogorszyła moje stany lękowe względem ludzi. Oczywiście jest tam kilka cudownych nauczycieli i pań sprzątających ale większość poprsotu nie nadaje się do pracy z dziećmi. Ja uważam że za czasów gdy chodziłam do tej szkoły byłam trudnym dzieckiem ale nie usprawiedliwia to zachowań i bagatelizowania moich problemów które tam doświadczyłam z strony nauczycieli. Gdy przyniosłam zaświadczenie od psychiatry które miało mi umożliwić dostanie dodatkowego czasu na egzaminie ósmoklasisty było wiele problemów i nie chciano mi tego zaświadczenia uznać. Podsumowując szkoła nie jest najgorsza ale nie jest dostosowana do uczniów którzy wymagają większej cierpliwości i wsparcia. Ja osobiście takie wsparcie otrzymałam od Pani od biologi Aureli którą do tej pory wspaniałe wspominam i uważam za wspaniałą ciepłą osobę.

Szkoła Podstawowa nr 18 im. Arkadego Fiedlera - Toruń
Kami
2/5

Szkoła raczej mocno słabawa. Nauczyciele w większości przypadków nie nadają się na pedagogów, uczniowie są faworyzowani lub na odwrót (przynajmniej moja wychowawczyni tak robiła + pani od biologii też). W mojej klasie była grupa dziewczyn, która mnie dręczyła, pani pedagog zamiotła sprawę pod dywan, wychowawczyni pod koniec siódmej klasy wystawiła im wyższe oceny z zachowania niż mi, bo przynosiły zakrętki. DOSŁOWNIE. Generalnie dość mocno faworyzowała tamte dziewczyny. Na biologi dostałam w pewnym momęcie zakaz zgłaszania się i zadawania pytań po tym, jak zadałam pytanie na które nie znała odpowiedzi. Na informatyce obniżono mi ocenę za moją pracę bo nauczycielce nie spodobały się kolory itd., takich sytuacji było oczywiście więcej. Pozdrawiam pana od fizyki, chyba jedyny nauczyciel z pasją w tej szkole, bardzo ciekawie prowadził lekcje i potrafił zainteresować też mniej pilnych uczniów, generalnie wywalczył drógą gwiazdkę dla tej szkoły bo bez niego dałabym 1. Była kiedyś fajna pani od Historii, ale poszła na emeryturę. Cała reszta nauczycieli przeciętna albo wręcz słaba. W toaletach brak papieru i mydła, ktoś kiedyś zrobił dziurę w drzwiech od damskiej, to poprostu ją zamkneli i nie było toalety na piętrze -_- Na stołówce ktoś wpadł na bardzo inteligętny pomysł dawania w jednym posiłku ogórka kiszonego i kefiru, na szczęście chyba ogarneli ocb jak nikt następnego dnia nie przyszedł, no ale niesmak pozostał. W zupie pływał kiedyś tips. Kiedyś ktoś rzucił ziemniakiem na ścianę i sie przyczepił, to niedość, że go nie zdjęli, to jeszcze pozwolili mu tam spleśnieć i wisiał tak do wakacji. Dyrektorka niemiła (żeby nie powiedzieć gorzej). Ktoś kiedyś wyszedł przez okno na dach, nauczyciele nie zareagowali. Tynk ze ścian zrywaliśmy paznokciami. W sali gimnastycznej piłki jak flaki, nie nadawały się do grania. Połowa tych piłek utykała pod sufitem, nikt ich nigdy nie zdjął. Uczniowie na moim roczniku byli baardzo toksyczni, nie wiem czy w młodszych klasach też jest ten problem, ale na pewno nikt nie ma szacunku do nauczycieli, a nauczyciele nie mają szacunku do uczniów. Moja kleżanka wyniosła z tej szkoły depresję i stany lękowe, ja na ósmą klasę zmieniałam szkołę ze względu na nierozwiązywane problemy związane z dręczeniem mnie i kilku innych osób. W piątej klasie też ktoś zmieniał szkołę z powodu wychowawczyni, nie byłam jedynym takim przypadkiem. Ogólnie nie polecam.

Szkoła Podstawowa nr 18 im. Arkadego Fiedlera - Toruń
Natalia Grzelak
3/5

Najlepsza nauczycielka w szkole to Agnieszka Karczewska. Ale nauczyciele są niemili i uczniowie nie mają przerw

Szkoła Podstawowa nr 18 im. Arkadego Fiedlera - Toruń
PAN Majlosz
1/5

Bardzo do dupy ta szkoła naprawdę odradzam tej szkoły

Szkoła Podstawowa nr 18 im. Arkadego Fiedlera - Toruń
Leon Kūjō
1/5

Szkoła jest beznadziejna nauczyciele drą się na uczniów, są niemili i dostałem 1 za to że gadałem z kolegą na matematyce po dzwonku , uczniowie to koszmar w jednej klasie to nawet palą i połowa szkoły wie i status nie zgodny z prawem , ogólnie to nie polecam.

Szkoła Podstawowa nr 18 im. Arkadego Fiedlera - Toruń
Dagmara Wyssa
4/5

Moje dzieci tu chodzą. Szkoła jak każda inna. Tyle że mają klasy integracyjne, czego nie ma 28. Poza tym wchodząc na stronę internetową mało rzetelnych informacji.

Szkoła Podstawowa nr 18 im. Arkadego Fiedlera - Toruń
Zbigniew W.
4/5

Szkoła jak każda inna. Niczym szczególnym się nie wyróżnia. Budynek na kształt wszystkich na Rubinkowie i Skarpie. Duża sala gimnastyczna.

Szkoła Podstawowa nr 18 im. Arkadego Fiedlera - Toruń
Maksymilian Kowalski
5/5

Fajna szkoła. Dobrze wspominam!

Go up