Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Brzechwy - Swarzędz

Adres: Osiedle Kościuszkowców 4, 62-020 Swarzędz, Polska.
Telefon: 618174326.
Strona internetowa: czworka.edu.pl.
Specjalności: Szkoła podstawowa.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 40 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.6/5.

Lokalizacja Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Brzechwy

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Brzechwy znajduje się w Swarzędzu, Polska. Jest to placówka o specjalności w zakresie szkoły podstawowej, oferująca wysokiej jakości edukację dla uczniów. Adres szkoły to Osiedle Kościuszkowców 4, 62-020 Swarzędz, Polska.

Możesz skontaktować się z nimi pod numerem telefonu: 618174326. Aby uzyskać więcej informacji, warto odwiedzić ich stronę internetową pod adresem: czworka.edu.pl.

Interesujące jest to, że szkoła oferuje udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, takie jak parking oraz wejście dostępne dla osób na wózkach. To ważne informacje dla osób z takimi potrzebami.

Według opinii użytkowników, firma ma 40 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 2.6/5. Jest to istotne dla osób, które chcą poznać doświadczenia innych związane z tą szkołą.

Jeśli ktoś szuka informacji na temat Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Brzechwy, powinien wiedzieć, że jest to placówka o wysokim standardzie nauczania, z dogodną lokalizacją w Swarzędzu. Dostępność udogodnień dla osób niepełnosprawnych sprawia, że jest to przyjazna szkoła dla wszystkich uczniów.

Rekomendacja: Zachęcamy do kontaktu z Szkołą Podstawową nr 4 im. Jana Brzechwy poprzez ich stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji na temat oferty edukacyjnej oraz procedur rekrutacyjnych. To doskonały sposób na bliższe zapoznanie się z tą renomowaną placówką edukacyjną.

Recenzje dla Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Brzechwy

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Brzechwy - Swarzędz
nalesnikowyplacz
2/5

Rozwiązywanie problemów uczniów, to jakiś nie śmieszny żart. Nauczyciele mają wszystko w gdzieś, jedyne co zrobią to zabiorą ci telefon. Poziom nauczania mega niski ,nie biorąc pod uwagę że cała szkoła razem z uczniami to chodząca patologia.
Jeśli to państwo czytają to chciała bym pozdrowić:
Pana Mariusza J od geografii, Panią Beatę T od fizyki, Pana Michała S od historii i panią Elżbietę Ś od matematyki, ponieważ to jedyni nauczyciele z którymi dało się normalnie porozmawiać.

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Brzechwy - Swarzędz
Wioletta Kukurowska
4/5

Do osoby która napisała 2 dni temu jak można pisać o dzieciach których się nie zna że to chodząca patologia!!!!twoja kultura jest zerowa.
Co do samej szkoły całkiem spoko.

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Brzechwy - Swarzędz
Anastazja
1/5

Dużo nie miłych nauczycieli za dużo zadań domowych. Nie pozdrawiam pani Elżbiety Ś. i pani Danuty H. A pozdrawiam panią Dorotę D. i panią Natalię B. oraz pana Mariusza J. NIE POLECAM

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Brzechwy - Swarzędz
Laura M
1/5

W toaletach nie da się zamknąć kabin. Co dziennie sprawdziany a w weekend trzeba zakówać. Głowny nacisk kładzie się na rzeczy nie przydatne w życiu. Serdecznie pozdrawiam panią Natalie B i Dorotę D. Jedne z nielicznych miłych nauczycielek

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Brzechwy - Swarzędz
Maria Jakubowska
2/5

Szkoła niczym się nie wyróżnia. Nauczyciele mają problem z rozwiązywaniem jakichkolwiek konfliktów między uczniami, z tego co wiem, poziom nauczania nie za wysoki. Poza tym np. na konkursach recytatorskich, nie liczyło się to jak ktoś recytował, tylko które dziecko było najlepiej ubrane i miało najwięcej jak najlepiej przygotowanych rekwizytów. Wszędzie była rywalizacja i podział na lepszych i gorszych.

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Brzechwy - Swarzędz
Fan Fnafa
5/5

Ta szkoła jest epicka pozdrowienia dla Doroty Dutkiewicz

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Brzechwy - Swarzędz
Dalmi
1/5

Chodziłam tam do szkoły 1-3 moją wychowaczynią została kobieta która w ogóle wcześniej nie była wychowaczynią. Dyrektora ma wywalone na problemy uczniów. Jak chcecie zapisać tam swoje dzieci to nie radzę, nawet stółówka jest w stanie opłakanym. Serdecznie nie polecamy

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Brzechwy - Swarzędz
X Anayka
1/5

Wredni nauczyciele od kazdych przedmiotów. Nauczyciele wf faworyzują uczniów. Szkoła w ogolnym opłakanym stanie, kible to coś na co szkoda słów. Nie pozdrawiam i czekam aż skończę tą bude.

Go up